Baş Tacım 4.Bölüm Özeti – 24 Haziran Perşembe

Archana İftiraya Uğruyor!

Baş Tacım 4.bölüm özetinde Satish ve ailesi yemeğe davet edilmişti. Archana hakkında sürekli çıkan dedikodulara erkek tarafı kulağını kapatmış ve Archana’ya güvendiklerini söylemişti. Rasika ise bu duruma bozulmuştu. Çünkü tek amacı Archana’nın evliliğini bozmak. Baş Tacım 4.bölüm özeti devam ediyor.

Ertesi gün evin rutin telaşı başlamıştır. Satish Archana ile akşam yemeğine gitmek için telefon etmiştir. Archana’nın ağzından evet lafı neredeyse yarım saat sonra çıkar.

Archana ve Satish akşam yemeğine doğru ilerlerken araba arızalanır. Hemen tamirhaneye çekerler. Burası Manav’ın tamirhanesidir. Manav arabada Archana’yı görünce bakakalır. Çok heyecanlanmıştır. Tamir parasını da Archana Manav’ın yüzüne bakmadan uzatmıştır.

Archana ve Satish yemekteyken birisi arabanın tekerleklerini indirir. Yemek çıkışı taksiye binmeye karar verirler. Bu yüzden taksi durağına kadar yürüyeceklerdir. Burada da Acit’in planı devreye girer. Bir adam Archana’yı durdurup onunla konuşmaya çalışır. Ne zamandır telefonlarına çıkmadığını söyler. Archana tanımadığın söylese de Satish’in morali bozuktur. Ama Satish arabadan inmeden Archana’ya güvendiğini söyler.

Archana olanları ailesine anlatır. Abisi Vinod delirir. Soluchana ise içi rahat etmez ve Satish’i arar. Satish’in konuşmalarını annesi duyar. Satish yaşananları annesinden gizler.

Acit ve adamı Manav’ın tamirhanesine gelirler. Manav onların konuşmasını duyar ve bunlar ne biçim adar diye söylenir. Satish’in yolu tekrar kesilir. Archana’nın fotoğrafını gösterip ona kız ayarlayacaklarını söyler. Satish’in aklı iyice karışır. Archana’yı takip etmeye karar verir.

Archana mabede doğru yola çıkar. Kız kardeşinin kaza yaptığı haberini alır. Yolda da aynı adam kendini acındırarak acelesi olduğunu aynı taksiye binmek için izin ister. Oradan geçen Manav adamı tanır ve Archana’ya kötü bir şeyler yapacağını sezer. Bi yandan Manav bir yandan Satish takiptelerdir.

Taksideki adam Archana’ya verilen adrese geldiğini söylerler. Archana bilmediği gizemli eve girerken arkasından Manav gelir ve onu saklar. Ardından bu yer polis baskını yer. Satish gördüklerine inanıp yoluna gider. Manav ve Archana ise takside eve doğru giderler. Archana ağlayıp durur. Eve gittiğinde Satish ve ailesi gelip düğünü iptal etmek istediğini belirtir. Aslında erkek tarafı bahane olarak Satish’in işlerini öne sürer. Soluchana ise nedenini öğrenmek için üsteleyince gerçekler açıklanır. Soluchana ve tüm aile darmadağın olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir