Baş Tacım 33.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazar

Archana, Manav’ın Sharavani İle Evleneceğini Öğrendi!

Baş Tacım dizisinde Archana her şeye rağmen Manav’ın yanında yaşamak istediğini annesi Savita’ya rağmen gözünü karartıp evinden ayrılıyor. Archana’nın Manav’ın evine girmesi pek kolay olmayacak! Savita adeta kök söktürecek! Gözünü karartan Archana’yı ise kötü bir sürpriz beklemektedir. Baş Tacım dizisi 33.bölüm özetiyle devam ediyor.

Archana, Solucha’nın hayır duasını almak için eğildiğinde annesi dua etmez. Çünkü kızının gitmesini istemez. Arcana’ya destek kardeşlerinden gelir. Varsha ablasının gözyaşları içinde boynu bükük gitmesine razı gelmez. Taksi ile eve kadar eşlik eder. Archana kapıdan çıktıktan sonra Soluchana2a yere yığılıp ağlamaya başlar.

Archana, Varsha’yı arabadan erken indirir. Çünkü kaynanasının ne denli bir psikopat olduğunu biliyordur. Varsha’nın onu böyle görmesini istemez. Savita’ya Archana gelmeden haberi uça gelir. Savita’nın yüzü şekil değiştirir. Archana’yı kapıda karşılayıp üzerine yürür. Herkesin içinde hakaret edip onu ittirmeye başlar. Kızı derdest edip kapı önüne koyar.

Soluchana ise sinirini evdekilerden çıkarır. Archana’nın gitmesine destek çıktıkları için kızar. Archana ise kovulmasına rağmen evin önünde oturmuş bekliyordur. Savita onu gördükçe delirir.

Baba ise Archana’nın eve girmesinin yollarını arar. Savita’yı ince ince işler. Gözünü polisle kokutur. Böylece Archana eve girer. Baba Archana’nın gelişine o kadar sevinir ki giriş törenini kendi eliyle yapar.

Sharavani ise babasını Manav konusunda ikna etmeye çalışır. Sacin’in çocuğuna iyi bir baba olacağını söyler. Manav ve Sharavani birlikte içeriye girer. Manav Archana’yı görünce içeride konuşmayı teklif eder.

Archana konuşmak için heyecanlı olsa da Manav ona kızgındır. Bu evden kendi isteyerek gittiğini kafasına esip tekrar dönemeyeceğini söyler. Archana gerçekleri öğrendiğini ve Manav’ı sevdiğini söyler. Manav ise artık çok geç olduğunu Shravani ile evleneceğini söyler. Archana bu haberle yıkılır. Manav daha sonra sebebini de söyler.

Archana aldığı bu haberle soluğu evdekilerin yanında alır. Bu evliliğe mani olmaları gerektiğini söyler. Savita ise yine Archana’nın önüne atlar ve onu çekiştirir. Araya giren Manav olur.

Archana tekrar valizini alıp evden çıkar. Satish’in aklı ise Varsha’dadır. Stish gönlüü fena kaptırmıştır. Annesi oğlunun bir an önce evlenmesini istese de Satish evlilik konusuna odaklanamaz.

Varsha ablasına ulaşamayınca Manav’ı arar. Manav Archana’nın eve gitmemiş olduğunu öğrenince endişelenir. Onu aramaya çıkar. Bu arada Soluchana da kızının evden çıkıp gelmeyişine panikler. Hem Vinod hem Manav motorla Archana’nın peşine düşer. Archana’yı bulan Manav olur ve Archana’ya kızar. Valizini de alıp eve kadar onu götürür.

Evde ise Mançu olay çıkarır. Son yaşanan olaylardan sonra Archana ile aynı evde kalmak istemediğini söyler. Tabi yine Varsha sakin kalamaz Mançu ile kavgaya tutuşur. Bu kez Archana da sessiz kalmaz. Mançu’yu yalancılıkla suçlar. Hatalı olduğu için sesinin çıktığını söyler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir