Baş Tacım 312.Bölüm – 11 Temmuz Pazartesi

Baş Tacım 312

Soham Evine Geri Döndü!

Baş Tacım 312.bölüm özetinde Manav ve Archana sonunda Soham’a kavuşuyor. Bu gerçekle tüm aile yüzleşirken Ankita ve kardeşleri şoke oluyor. Soham’ın ailesini kabul etmesi için tek bir şartı vardır. Baş Tacım 312.bölüm özeti devam ediyor.

Pari’nin evlilik ritüelleri başlar. Pari çok mutludur. Manav, Müfettişten bir telefon alır. Adresi not eder ve Archana’ya Soham’ı aramaya gitmeleri gerektiğini söyler. Ayrılırlar. Oraya vardıklarında evde kimseyi bulamazlar. Manav komşulara sorar. Bilmediklerini söylüyorlar. Archana, Soham’ın buraya geleceğini ve onu beklediğini hissediyorum, der. Evin içine giriyorlar ve etrafa bakıyorlar.

Mansi ablasından tekrar özür diler. Ankita Mansi’ye kimin beynini yıkadığını sorar. Mansi ona Pari’yle olan durumu anlatır.

Soham bir kart görür ve bunun Pari ve Naren’in düğün davetiyesi olduğunu görünce şaşırır. Şüphesinin doğru olduğunu düşünüyor, Ankita ve Naren arasında bir sorun var ve işler o kadar kötüleşti ki Naren’in ailesi onunla Pari ile evleniyor. Öfkeyle oradan uzaklaşır. Pranav, babanın bugün de kaçtığını söylüyor. Ankita, babanın buraya gelmesinin iyi olduğunu söylüyor, değişmeye çalışıyor.

Soham bir barda alkol içiyor. Sachin’in Gauri ile evlenmeye çalıştığını ve onu öfkeyle öldürdüğünü hatırlıyor. Sachin’in Gauri’yi ondan kaçırmaya çalıştığını, Pari’nin Naren’i Ankita’dan aldığını düşünüyor. Tekrar Vishnu Lala olacak ve onları cezalandıracak.

Sarhoş bir halde olan Soham, Naren’in evinin önünde bağırır. Naren kapıyı açar açmaz kızının hayatını mahvettiği için Naren’i boğmaya çalışır. Rushali gelir ve kızının Naren ile sözleşmeli evlilik yaptığını ve artık sözleşmesinin bittiğini söyler. Soham, ailesinden yararlandığını söylüyor. Rushali, onun ve Ankita’nın bunun yerine avantaj elde ettiğini söylüyor. Naren ve Sirish polisi arar ve onu parmaklıkların arkasına koyar.

Ankita babası için karakola gider. Saatten dolayı kefaletle serbest kalamayacağını söyler. Ankita Naren’in evine gider. Oradan kovulur. Ardından Pari’nin yanına gidip Nren ile konuşmasını rica eder. Pari ona hiçbir şekilde yardım etmeyeceğini dile getirir. Archana ve Manav Ankitaya yardım edeceklerdir.

Baş Tacım 312.Bölüm – 10 Temmuz Pazartesi

Sabah Manav ve Archana Polis karakoluna gelirler ve Müfettiş’e verilen adreste Soham’ı bulamadıklarını söylerler. Müfettiş, Balan ile ilgileneceğimizi söylüyor. Ankita da orada oturuyor. Archana, Manav’a Raghav Ana’yı hatırlatıyor. Manav, Müfettiş’e Raghav matre için kefaletle kağıt aldıklarını söyler. Sachin kağıtları verir. Müfettiş, polis memurundan Soham’ı serbest bırakmasını ister. Ankita onlara teşekkür eder. Ankita, Soham’ı hala aklı başında değilken tutar. Ankita, iyi misin diye sorar. Soham, onu bırakmayacağım diyor. Ondan beklemesini ister. O gider. Archana, Soham’ı görür ve duygulanır. Soham da onları görür. Sachin şok olur. 

Arca gözlerine inanamadı. Gözlerinde yaşlarla gülümseyerek yanına gider. Soham da ona doğru ilerler. Çocukluk ve ergenlik anılarını hatırlıyor. Soham sinirlenir. Archana ona duygusal olarak dokunur ve ona sarılır. Seni çok bekledim diyor. Sensiz yaşayamam. Geri döneceğini biliyordum. Manav’a sarılır. Soham’a yakında her şeyin yoluna gireceğini söyler ve tekrar Soham’a sarılır. Manav ona 20 yılı nasıl geçirdiklerini bildiklerini söyler. Manav ona sarılmaya gider, Soham ona dokunmasına izin vermez. Archana ve Manav ondan eve gelmesini ister.Archana sana ne olduğunu sorar. Bunu neden yapıyorsun? Seni çok özledim diyor. Archana, “Sana haklarını vereceğim” der. Soham onu ​​öfkeyle iter. Manav ona vurmaya çalışır ama Archana onu durdurur. Soham, beni Gauri ile evlendireceğini söylüyor. halime bak. Kızımın haklarını gasp ediyorsun. Kızımın kocasını biriyle evlendiriyorsun.

Soham gelir ve Ankita’dan çantalarını toplamasını ister. Buradan gideceğiz diyor. Prashant gitmeyi reddediyor ve bizi nerede tutacağınızı söylüyor. Soham öfkeyle çantalarını toplamalarını ister. Archana ve Manav oraya gelirler. Archana, kimsenin buradan ayrılmayacağını söylüyor. Ankita sorar, Soham…..bir yanlış anlama olabilir. Archana, onu Soham Deshmukh olarak tanıdığımı söylüyor. O benim oğlum. Herkes şok olur ve Soham’a bakar.

Archana, uzun zamandır onu aradığımı söylüyor. Ankita’nın resimlerini gördüğünü ve sonra bir kez Soham ile görüştüğünü hatırlıyor. Soham, ben senin Soham’ın değilim der. Soham 20 yıl önce öldürüldü. Ben Raghav Ana, Vishnu Lala. Ankita, Soham’ın bir keresinde Vishnu Lala olduğunu söylediğini hatırlıyor. Archana diyor ki, sen benim Soham’ımsın. Herkes şokta. Mansi, Archana’nın Soham hakkında soru sorduğunu hatırlıyor. Archana, bu çocukların bizim torunlarımız olduğunu söylüyor. Ailemiz tamamlandı. Ankita soruyor, bizim babaannemiz misin? Archana başını salladı. Ankita ona Archana babaanne diyor. Soham onlardan ayrılmalarını ister. Archana ağlar ve ayrılır, ardından Manav gelir. Soham, Ankita ve kardeşleri üzgün görünüyor.

Baş Tacım 312.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Savita, Soham’ın hayatta olduğunu ve Ankita’nın Soham’ın kızı olduğunu öğrenince mutlu olur. Sulochana, onunla bir bağ hissettiğini söylüyor.  Pari sinirli görünüyor.Soham, çocuklarına Deshmukh adından nefret ettiği için adını değiştirdiğini itiraf eder. Aşkımı çaldılar diyor. Ankita ve diğerleri gergin bir şekilde Soham’ın aşk hikayesini dinliyorlar.Pari Naren’e gelir ve Ankita’nın onun kardeşi olduğunu söyler. Naren, inanılmaz olduğunu söylüyor. Pari, Soham’ın kızı olduğunu söylüyor. Naren, üzgünüm bilmiyordum diyor. Onu hapse gönderdim. Pari, Manav ve Archana’nın onu kefaletle serbest bıraktığını söylüyor. Mutlu olduğunu ama Ankita’yı ablası olarak kabul edemediğini söylüyor. Onu unutamam ve kabul edemem diyor. Manav ve Archana onlarla yaşamalarını istiyor ama ben onunla yaşayamam. Naren buna gerek olmadığını artık beraber yaşayacaklarını söyler.

Manav ve Archana, Ankita ve kardeşlerini eve getirir. Herkes mutlu. Manav ailesine onlara sevgi ve her şeyi vermeleri gerektiğini söyler. Sulochana, “Gelmenin senin için kolay olmadığını biliyorum ama yakında bir olacağız” der. Savita onlardan kutsamalarını almalarını ister.

Soham Deskmukhların evini basar.Savita onlara gelmesini ve öfkeyi bırakmasını ister. Sulochana Soham’a gider. Soham duygulanır. Sulochana ona bir hata yaptıklarını ama neden çocuklarınızı cezalandırdığınızı söyler. Lütfen bizimle yaşa. Soham tamam diyor. Manav doğru diyor. Soham ondan susmasını ister ve bugün bir karar vereceğini söyler.Soham ondan Naren ve Pari’nin evliliğini durdurmasını ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir