Baş Tacım 311.Bölüm – 8 Temmuz Cuma

Baş Tacım 311

Mansi Ankita’ya Tokat Attı!

Baş Tacım 311.bölüm özetinde Mansi Shashank ve Ankita’dan şüphelenmeye başlıyor. İkiliyi takibe alan Mansi her şeyi yanlış anlıyor. Baş Tacım 311.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Pari Naren’le arasının kötü olduğunu Pia’ya anlatır. Pia gidip Naren’i gönlünü anlamsını ister. Mansi ise Pari’nin Shashank ve Ankita hakkında söylediklerini düşünür. Shashank eve gelir ve Ankita’yla telefonda konuşur. Mansi Shashank’ın kendisine neden yalan söylediğini anlar ve ağlamaya başlar.

Shashank ve Ankita ertesi sabah hastaneye gider. Shashank Ankita’ya destek olmaya çalışır. Mansi onları takip eder ve konuşmaları yanlış anlar. Ankita’nın Shashank’tan hamile olduğunu zanneder. Mansi yolda ağlayarak dönerken Pari’yle karşılaşır. Pari’nin haklı olduğunu söyler. İkili birbirine sarılır. Pari, Ankita’dan uzak durmasını söylerken ablasından nasıl uzak durabileceğini sorar.

Mansi evinde düşünceliyken Ankita yanına gelir. Mansi Akita’nın kendilerinden uzak durmasını ister. Ankita’ya kapılar yüzüne bir bir kapanıyordur.

Ankita sabah hazırlanır ve odasından çantalarla çıkar. Shashank onu çantalarla görür ve nereye gittiğini sorar. Ankita şimdi iyi kazandığını ve ayrı yaşamak istediğini söylüyor. Sevdiklerinin üzülmesini istemediğini söylüyor. Shashank, hamileyken nasıl gidebileceğini sorar ve kendisi de düzenli olarak evde kalmayan Soham’da kalıp kalmayacağını sorar. Ankita nerede kalacağını bilmediğini ama onların evinde kalmak istemediğini söylüyor. Shashank başka bir yere gitmeyeceği konusunda ısrar eder ve Mansi’den Ankita’yı ikna etmesini ister. Mansi tereddütle Ankita’dan kalmasını ister. Ankita kabul eder.

Archana, Soham’ın resmine bakarak ağlar. Manav ondan Soham’ı düşünmeyi bırakmasını ister ve Balan’ı anlatmanın kendi hatası olduğunu söyler. Balan’ın Soham’ı bileceğini düşündü ama Soham’ı bilseydi, 20 yıl önce söylerdi. Oğulları yaşıyorsa, her ne pahasına olursa olsun ona ulaşacaklarını söylüyor.

Baş Tacım 311.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ankita, Shashank’tan evinden gitmesine izin vermesini ister. Shashank, hamileyken gitmesine izin veremeyeceğini ve 10-20 km uzağa gidebileceğini, ancak orada bile insanlar onu parmakla göstereceklerini, o zaman şehri terk etmek zorunda kalacağını söylüyor. Çocuğu aldırmasını ya da başka bir şehri terk etmesini ister. Ankita çocuğu aldırmayacağını, ancak şehri terk edeceğini söylüyor. Shashank tamam, o zaman şehri terk et diyor. Mansi onları konuşurken görür ve Shashank’a ne zaman geldiğini sorar.

Ankita ve arkadaşı öğle yemeği yiyorlar. Arkadaşı baharatlı yiyecekler getirdiğini söylüyor. Ankita, baharatlı yiyecek havasında olmadığını söylüyor. Arkadaşı bu aralar neden hasta olduğunu sorar ve doktor kontrolünden geçmesini ister.

Pari ve ailesi evlilik hazırlıklarıyla meşguldür. Pari, Mansi’den onunla aşağıda buluşmasını isteyen bir telefon alır. Alt kata indiğinde, Mansi ona Shashank ve Ankita’nın ayrı ayrı çıktıklarını bildirir, ancak birlikte gittiklerini hisseder. Pari, ondan Ankita hakkında uzak durmasını ister. Mansi, Ankita’nın ona ihanet ettiğini düşünüyor.

Ankita ve Shashank, kontrol için hastaneye gider. Hemşire Ankita’nın çocuğunun babasının adını sorar. Shashank adını söylüyor. Hemşire onlara doldurmaları için bir form verir. Ankita adını neden verdiğini sorar. Shashank, çocuğunun babasının kim olduğunu, şehirden uzakta olduğu için kimsenin bilmeyeceğini söylüyor. Mansi bir taksiyle hastaneye ulaşır.

Pari, Naren’e Shashank’ın Ankita’nın çocuğunun babası olduğunu ve Ankita’nın kız kardeşinin hayatını mahvettiğini bildirir. Naren’den Ankita’yı çocuğu aldırmaya ikna etmesini ister.

Baş Tacım 311.Bölüm – 8 Temmuz Cuma

Mansi hastaneye gelir ve hemşireye kız kardeşinin adını kaydetmek istediğini söyler ve adının Mumbai’den Ankita olduğunu söyler. Hemşire onun zaten kayıtlı olduğunu ve kocasının adının Shashank olduğunu söylüyor. Mansi, şüphesinin doğru olduğunu, ikisinin de buraya aynı amaçla geldiğini söylüyor.

Ankita eve gelir ve Mansi’ye neden şimdiye kadar uyumadığını sorar. Mansi, sahte endişesini durdurmasını ister ve tokat atar. Ankita şok olur. Ankita aslında Mansi’ye çok kızar. Ama kız kardeşi olduğu için onu affedeceğini söyler. Shashank’ın ona her zaman destek olduğu Raunaq’ bile çocuğunu sahiplendiğini ama şimdi onu affetmeyeceğini söyler. Mansi şoke olur.

Bebeğim Naren’imin ve başka kimsenin olmadığını söylüyor. Kız kardeşimin benden şüpheleneceğini düşünmemiştim. Shashank benim arkadaşım. Shashank’ın senin için doğru olduğunu düşündüğüm için bir hata yaptım. Onun için uygun olmadığını düşünmedim. O seni çok sevdi ama sen onun sevgisini hak etmedin. Aşktan haberin var mı diye soruyor. Bunu Shashank’a söyleyeceğim diyor. Mansi ondan özür diler. Ankita, şimdi Shashank’ın doğru olanı yapacağını söylüyor. Shashank, Ankita ve Mansi’yi şok eden her şeyi duyar.

Mansi, Shashank’ı takip eder ve yere düşer. Ankita, doktoru arayacağız diyor. Archana gece yarısı uyanır. Manav ne olduğunu sorar. Archana, yanlış bir şey olduğunu söylüyor. Bir yere ihtiyacım var. Manav, çocuklarına gönülden bağlıyız diyor. Çocuklarımıza bir şey olmaz ve uyumasını ister. Doktor gelir ve Mansi’yi kontrol eder. Shashank’tan ilaçları almasını ister ve iyi olduğunu söyler. Ankita, Shashank’a bunun onun yüzünden olduğunu söyler ve ağlar. Mansi şokta!

Naren Ankita’yı çağırır. Naren Ankita’ya bebeğin kimden olduğunu bildiğini söyler.

Aşkın ne olduğunu anlıyorum. Aşk için her şeyi feda edebilirim ve senin de benim gibi olduğunu biliyorum. Sevdiğinle birlikte değilsin. Onu özlediğini biliyorum. Ankita duygulanır ve ona sarılır. Naren, her şeyin yoluna gireceğini söylüyor. Shashank sana geri dönecek. Ankita şaşırmış görünüyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın