Baş Tacım 258.Bölüm Özeti – 26 Nisan Salı

Baş Tacım 255

Archana HER ŞEYİ ÖĞRENDİ!

Baş Tacım 255.bölüm özetinde Soham’ın sarhoş hali Archana’nın gözünden kaçmaz. Purvi, Arçu’ya her şeyi açıklar. Arçu ise Soham’a Gauri’de vazgeçmesini ona yeni bir kız bulacağını söyler. Aşık olmuş bir insana söylenecek en son şeyi Archana başta söylüyor. Soham bu yüzden daha çok hırslanıyor.Bakalım bu bölüm neler olacak? Baş Tacım 255.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Soham aşk acısı çekmeye devam ediyor. Gauri ve Sachin’de birbirlerini tanımaya devam eder. Sachin görücü usulü evlilik hakkında ne düşündüğünü sorar. Gauri’nin mutlu olup olmadığını merak ediyordur. Gauri ailesinin seçimlerine güvendiğini eğer olumsuz hissetseydi kabul etmeyeceğini açıklar.

Gauri,Sachin’i dua etmeye götürür. Soham ikisini bir arada dua ederken görünce kıskanır. Soham soluğu bir barda alarak sabahın erken saatlerinde içmeye başlar. Soham’ın tavrı birçok kişinin dikkatini çekecektir. Bunlardan biri Mittal diğeri de Balan’ın adamları. İki kötü Soham’a sarmaya başlar. İlk olarak Mittal, Manav’ı arayarak onu rahatsız eder. Soham’ın değişmediğini ve ucuz bir yerde içmeye başladığını söyler.

Balan’ın adamı da Soham’ın aşk acısı çekiyor olabileceğini Gauri ve Sachin’i bir arada görünce sinirlendiğini söyler.Balan Gauri’ni kaçırdıkları kız olup olmadığını öğrenmek ister.

Manav, Mittal’in telefonu sonrasında sinirlenir. Savita ve Arçu onu sakinleştirmeye çalışır. Soham’ın düzeldiğini Mittal’in onu sinirlendirmeye çalıştığını söyler. Manav, Soham’a bakmaya gidecekken Savita rahatsızlanır. Manav onunla ilgilenirken Arçu soluğu Soham’ın yanında alır. Sabah sabah onu sarhoş bulur. Soham’a tokat atar. En azından babasını düşünmesini ister. Arçu Soham’ı alıp Soluchana’nın evine götürür. Eve götürmeye cesaret edememiştir.

Baş Tacım 258.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Arçu eve gittiğinde Savita’ya sorar. Manav ona nereye kaybolduğunu sorar. Arçu, Soham’a bakmaya gittiğini her şeyin normal olduğunu açıklar. Manav sevinir ama içindeki kötü histen bahseder.Arçu lafı değiştirir ve durumun üstünü örtmeye karar verir.

Ertesi gün tören vardır. Herkes Soluchana’nın evinde toplanmıştır. Soham yine sarhoş gelir. Purvi fark edip onu odaya götürür. Kokusunu alan Mançu ise Arçu’ya çıkışır. Soham’ın asla değişmeyeceğini onun her zaman salak olduğunu söyler. Oradan geçen Manav, Mançu’nun konuşmalarını duyar. Manav Mançu’ya haddini bildirir. Vinod’da olaya dahil olur. Arçu Manav’ın hastalığını göz önünde bulundurmalarını ister. Vinod ise kocan hastaysa evden çıkarıp milletin huzurunu kaçırmayın der.

Purvi olayı tek bilen kişi olduğu için Soham’da artık durmasını ister. İkilinin konuşmalarını Arçu duyar. Arçu Purvi’nin yanına gidip neler olduğunu söylemesini ister. Soham’ın neyi olduğunu neden birden değiştiğini sorgular. Purvi annesine Soham’ın Gauri’yi sevdiğini, Sachin yerine Soham’a istemeye gidildiğine dair her şeyi anlatır. Arçu kendini suçlamaya başlar. Purvi suçlamamasını bnun tek taraflı bir aşk olduğunu söyler.

Baş Tacım 258.Bölüm Özeti – 26 Nisan Salı Günü Neler Olacak?

Arçu, Soham’la yüzleşir. Gauri’yi unutup yoluna bakmasını ona yeni bir kız bakacağını söyler. Soham ağlayarak Gauri’yi istediğini onsuz yaşayamayacağını söyler. Kimse beni anlamıyor diyerek evden gider.

Purvi, Onir ve Shalini’nin birbirlerini farketmesini sağlar. Onir Shalini’ye birlikte gelecek kurmayı teklif eder. Shalini bunu kabul eder. İkili evlenirler.

Balan, Soham’ı ele geçirmeye karar verir. Soham evdekilerin düğün için yapılan törende mutlu olmalarına sinir olur. Yine sarhoş olur. Onun bu halinden Balan faydalanmak ister. Manav’ın ve ailesinin onu ayırt ettiğini ofis yerine küçük bir bakkalda çalıştırdıklarını Gauri’yi de Sachin’e aldıklarını söyler. Balan eğer isterse Gauri’yi Soham’a getirecektir. Soham bunun için her şeyi yapacağını söyler.

Aynı şekilde Sandeep’te Balan’ın yanına gelir. Ona birini kaçırtmak istediğini söyler. Sachin fotoğrafını gösterir. Balan şoke olur. Bu işi yapacağını söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın