Baş Tacım 251.Bölüm Özeti – 15 Nisan Cuma

Baş Tacım 251

Ovi Onir’in Evli Olmadığını Öğrendi! Arjun ve Purvi EVLENEBİLECEK Mİ?

Baş Tacım 251.bölüm özetinde Arjun, Purvi’ye evlilik teklifi etmişti. Purvi sonunda Arjun’a kavuşmanın mutluluğuyla havalara uçmuştu. Bakalım bu bölüm neler olacak? Baş Tacım 251.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Arjun ve Purvi arasındaki tüm engeller bir anda ortada kalmış ikili evlenmeye karar vermişti. Yavaştan düğün hazırlıkları başlar. Arjun Ovi’den bir telefon alır. Açmakta kararsız kalır. Ovi, Arjun’a evlendiği haberini aldığını ve onları tebrik ettiğini söyler. Arjun Ovi’nin sesinden olumlu yanıt alınca rahat bir nefes alır.

Diğer tarafta da aynı gerilimi Purvi yaşar. Ovi onun yanına gelir. Purvi durumu açıklamaya çalışsa da Ovi meselenin üzerinde çok durmak istemiyordur. Ovi’nin, Purvi’ye söylemek istediği başka şeyler vardır. Ovi, Purvi’yi arabaya bindirir. Ovi Purvi’den Onir için mahkemede şahitlik yapmasını ister. Onir’in yaptıklarıyla tıp diplomasının elinden alınmasını farklı şeyler olduğunu söylüyor. Purvi ilk başta yardım etmek istemiyor; Ovi’nin ısrarıyla mahkemeye gidiyorlar. Ovi’nin Kanada’dan da arkadaşının gelmesiyle Onir’in mahkemesi yapılır. Böylece Onir aklanır.

Soham, Gauri’nin ailesinin evine gelir. Onarı düğüne davet eder. Gauri’nin babası Soham’ın ne zaman evleneceğini sorar. Soham sırada kardeşlerinin olduğunu ve maddi durumunu düzeltmesi gerektiğini söyler.

Ovi’nin eline Onir ve Shalini’nin yalan evliliğine dair fotoğraf eline geçer. Ovi Purvi’nin bundan neden haberi olmadığını düşünür. Ovi hazırlık içerinde olan Purvi’nin yanına gider. Archana Ovi’den hazırlanmasını törenin başlayacağını haber verir. Ovi ise bu konuyu Onir’le konuşması gerektiğini düşünür.

Baş Tacım 251.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Onir tüm gerçeği Ovi’yle paylaşır. Purvi ve Arjun’un bir araya gelmesi için kendisini evli olarak gösterdiğini söyler. Ovi Onir’in bu fedakarlığı karşısında gözyaşlarına boğulur. Bunun haksızlık olduğunu düşünür. Herkes Onir’i kötü biliyordur.Onir u anlattıklarını Ovi’den kimseye anlatmamasına dair söz alır.

Ovi çok arada kalır. Purvi ve Arjun’un gerçeği evlenmeden bilmesini ister. Bir yandan da gerçeklerin açığa çıktığında evliliğin tamamlanmayacağını düşünüp endişelenir. Arçu Ovi’yi böyle düşünceli görür. Neler olduğunu sorar. Ovi bir arkadaşının evlendiğini ama bazı gerçekleri bilmediğine dair hikaye uydurur. Bu hikayeden yola çıkarak Purvi arkadaşına tüm gerçeği anlatmasını ister. Ovi çok arada kalır.

Ovi ,Arjun’un yanına gider. Arjunda bir şekilde Onir’in fotoğrafını görür. Bunun ne demek olduğunu düşünür. Ovi, Arjun’a da gerçekleri anlatmak zorunda kalır. Arjun inanamaz. Mutlaka Onir’le konuşması gerektiğini söyler. Onir’e çok kızmış ve üzerine yürümüştür. Şimdi kendisini çok suçlu hisseder. Arjun bu gerçekleri Purvi ile de paylaşmayı düşünür. Ama Ovi buna engel olur. Purvi gerçekleri öğrendiğinde bu evlilikten vazgeçeceğini söyler. Arjun bir anda Purvi’yi kaybetmenin eşiğine gelir.

Düğün ritüelleri başlar. Onir, Arjun kendisini sık sık aramasına ve gerçeklerin açığa çıkmasından dolayı uçak bileti alır ve Kanada’ya gitmeye karar verir. Düğün ritüeli başlar. Arjun evliliği durdurur. Purvi şok olur. Manav ve Arçu da Arjun’a yaptığı bu saçmalığın ne demek olduğunu sorar. Manav bir kızını daha üzmesini kaldıramayacağını söyler.

Baş Tacım 251.Bölüm Özeti – 15 Nisan Cuma Günü Neler Olacak?

Arjun Purvi ile evlenmeden konuşmak istediğini söyler. Arjun’un babası herkesin içinde konuşması gerektiğini savunur. Ovi ise buna karşı çıkar. Ovi’nin çıkışıyla Arçu okları Ovi’ye çevirir. Arjun Purvi’nin bir baskı görmemesi için yalnız konuşmak istediğini söyler.

Arjun ve Purvi yalnız bir odaya girerler. Purvi Arjun’a kızmaya başlar. Evlenmek üzereyken ne yaptığını bunca yıl kavuşmak için beklediklerini söyler. Arjun, Onir ile ilgili gerçeği Purvi’ye anlatır. Gerçekleri öğrenmeden onunla evlenemeyeceğini söyler. Purvi ağlamaya başlar. Onir’in nasıl böyle bir şey yapacağını düşünür. İkili bir an önce Onir’i bulmaya karar verir.

Arjun ve Purvi, Onir’i arıyor ama bir türlü ulaşamıyorlardır. Bu arada Arjun ve Purvi konuşurken oklar Ovi’ye dönmüştü. Arçu Ovi’ye ne bildiğini sorar. Ovi anlatmamakta kararlıdır. Arjun ve Purvi, Ovi’nin yanına gelir ve bir an önce Onir’e ulaşmaları gerektiğini söyler. Ovi Onir’in saat 3’te Kanada’ya uaçacağını söyler. Arjun ve Purvi arabaya atlayıp havaalanına giderler. Onir onları görünce şoke olur. Yüzünü gizlemeye çalışsa da Purvi onu tanır.

Purvi, Onir’e kızmaya başlar. Onir herkese yaptığı konuşmayı bir kez daha onlara da yapar. Purvi ve kendisinin iyi bir arkadaş olabileceği ruh eşi olamadıklarını söyler. Daima aklında Arjun olduğunu bildiğini söyler. İkisini birbirine emanet eder. Onir, Arjun ve Purvi’yi kolundan tutup düğün alanına getirir. Arçu ise Onir’i görünce ağlamaya başlar. Arçu, Onir’den özür diler. Kendisinden çok utandığını söyler. Onir Arçu’nun bir oğlu olduğunu kendisine her şeyi söyleyebileceğini ifade eder.

Böylece Arjun ve Purvi’nin düğünü gerçekleşmiş olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın