Baş Tacım 125.Bölüm Fragmanı –10 Kasım Çarşamba

Baş Tacım 125

Mançu Evi Kendi Üstüne Yaptı! Soluchana Kayıplara Karıştı!

Baş Tacım 124.bölüm özetinde Manav’ın işlerine yoğunlaşması Arçu ile arasını açmıştı. Baş Tacım 125.bölümde ise sorunlar birbiri ardına gelince Arçu ve Manav kendi dertlerini unutacaklar. Mançu yine yapacağını yapıyor ve sonunda evi kendi üstüne alıyor. Baş Tacım 125.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Vinod ve Mançu, Soluchana’yı kandırıp evin tapularını üstlerine yapmaya çalışıyorlardı. Soluchana kağıtları neden imzalamak zorunda olduğunu sorsa da Vinod annesini geçiştirmeye çalışır. Kadının gözlüklerini almasına bile izin vermez. Mutfaktan çıkan Archana ise Vinod ve Mançu’yu sinirlendirir. Archana’nın evde olduklarından haberleri yoktur. Bu yüzden Vinod korkmaya başlar ve kağıtları saklar.

Manav işten eve gelir. Odasına gittiğinde Archana’yı göremez. Savita onu annesinin evine gönderdiğini söyler. Birkaç gün Soluchana’nın yanında kalması onlara iyi gelecektir der. Çünkü Archana’nın gün boyu evde sıkıldığını belirtir. Manav ise Archana’nın kendisine haber vermeden evden gitmesine bozulmuştur. Hala kendisine tavırlı olduğunu düşünür. Archana odasına Manav için not bırakmıştır ama Manav görmez. Savita da oğlu için yiyecek bir şeyler hazırlar. Manav’a Ashna’dan telefon gelir ve işle ilgili birkaç bir şey söyler. Daha sonra yemek için buluşmaya karar verirler.

Arçu da herkesi yemeğe çıkarmaya karar verir. Mançu bu davete atlar. Arçu’nun aklı Manav’dadır. Eve gelip gelmediğini merak eder. Onu aramayı düşünür ama meşgul olduğunu aramamasını söylediği aklına gelir. Bu yüzden Saita’yı arar. Savita da Manav’ın gelip akşam yemeği yemeden evden geri çıktığını söyler. Bu sefer de Archana bozulur. Eve geldiği, müsait olduğu halde Manav kendisini aramamıştır.

Darmesh’in evinde ise kavga sesleri yükselir. Aniket Manav amcasının ev projesinin babasınkinden daha büyük olduğunu söyler. Darmesh Mnav’ın adını duyunca Aniket’i azarlamaya başlar. Vashali de oğlunu azarladığı için Darmesh ile kavga eder. Vashali gidip Varun’a patlar. Vashali durduk yerde Varun’a çok haksızlık eder.

Archana ailesiyle birlikte restorana gelir. Mançu hemen Manav ve Ashna’yı bir masada birlikte yemek yerken görür. Archana’yı Manav ile ilgili sorular sorup sıkıştırmaya çalışır. Archana her şeyin yolunda olduğunu söyler. Mançu ısrar edince Arçu patlar ve ne demeye çalıştığını sorar. Mançu Manav ve Ashna’yı işaret eder. Vinod ise sinsi sinsi gülümser. Sonunda o da karısına benzemiştir.

Baş Tacım 125.Bölüm Fragman Özeti

Ashna, Karankaj ailesini görmüştür. Manav ve Arçu göz göze gelir. İkili kalkıp masaya doğru ilerler. Manav Archna ile özel olarak konuşmak istediğini söyler. Manav ve Arçu restoranın dışına çıkarlar. Manav haber vermeden nasıl olur da annesinin evine gittiğini sorar. Archana bir not bırakıp da gittiğini söyler. Manav oda da bir not görmediğini ayrıca nota ne gerek olduğunu soruyor. Archana da onu aradığını ve telefonunun kapalı olduğunu söyler. Manav, Archana’ya telefonunun öğleden sonraya kadar kapalı olduğunu ancak ondan sonra açık olduğunu söyler. Archana, Manav’a onu rahatsız etmek istemediğini, aslında meşgul olacağını ve telefonunun kapalı olacağını söylediğini; bu yüzden onu bir daha aramadığını söyler. Ayrıca Archana kendisinin de eve geldiği halde aramadığını ekler. Masada Mançu’nun alaylarından da bahseder. Daha sonra uzatmamaları gerektiği kanısına varıp içeri giriyorlar.

Manav eve döndüğünde Archana’nın kendisi için yazdığı notu okuyor. Archana gitmeden açıklayıcı bir not bırakıp gitmiştir. Manav ne kadar aptalım Archana’ya demediğimi bırakmadım der. Aynı şekilde Arçu’da annesinin evinde Manav’a karşı ileri gittiğini düşünür. İkisinin de uykusu kaçmış birbirlerini aramak için telefonu ellerine alırlar. Aynı anda aradıkları için ulaşamazlar. İkisi de ertesi gün birbirlerini görmeye gitmeyi düşünür.

Ertesi sabah Archana, Soluchana’yı göz doktoruna götürmeye karar verir. Onlar çıkmadan Mançu Solchana’ya kağıtları imzalatmaya çalışır. Bu sefer Soluchana imzalar. Hastane dönüşü ise Mançu Soluchana’yı azarlamaya başlar. İşleri aksattığını, çocukların çamaşırlarını yıkamadığını ve bunun gibi bir çok ev işini ihmal ettiğini için Soluchana’ya kızıyor. Archana içeri girdiğinde Mançu’ya kızmaya başlıyor. Annesinin yaşlandığını söylüyor çok istiyorsa eve hizmetçi tutabileceğini belirtir.

Baş Tacım 125.Bölüm Fragmanı –10 Kasım Çarşamba Günü Neler Olacak?

Archana Manav’ın ofisine gitmek için yola çıktığında Manav da eve geliyordur. Vinod eve gelir ve Soluchana’dan önce davranıp oyunlar oynar. Arçu’nun kendisini azarladığı gibi birçok yalanı dizer. Vinod annesinin dediklerine inanmaz. Mançu bir daha kızlarının bu eve gelmesini istemediğini söyler. Soluchana da bu ev benim kimse karışamaz der. İşte bundan sonra olanlar olur. Mançu imzaları attırıp evi kendi üstüne yaptığını anlatır. Bu evin hanımı benim der. Soluchana yıkılmıştır. Üstelik bu oyunun içinde Vinod’un da olmasını onu yerle bir etmiştir. Onu affetmeyeceğini, bir annenin evladını affetmeyene kadar Tanrı’nın onu cezalandıracağını vurgular. Bir evi yapmanın anne ve babanın hayır duasını almakla olabileceğini söyleyip çok yakında cezalandırılacağını söyler. Soluchana, Malohar’ın fotoğrafını alıp evi terk eder.

Archana eve döndüğünde Mançu bir köşede ağlayarak annesinin evi terk ettiğini söyler. Arçu olanlardan haberi olmada her yerde annesini arar. Hiçbir yerde bulamayınca kız kardeşlerine haber verir. Herkes vede toplaşır. Vinod ise eve geldiğinde rol kesmeye başlar. Mançu’nun üstüne yürüyüp annesine ne yaptığını sorar. Hatta Vinod o kadar role girer ki Mançu’ya tokat atmaya ayılıp bayılmaya başlar. Kimse Vinod’un gerçek yüzünden habersizdir.

Soluchana ise akşam olunca ne yapması gerektiğini düşünür. Elinde Malohar’ın resmine bakıp onunla konuşur. Kızlarının evine gitmeyi düşünür ama Vinod ile ilgili gerçeği açıklamaktan utanır. Bu yüzden kızlarının evine gidemeyeceğine karar verir.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir