Baş Tacım 113.Bölüm Fragmanı – 25 Ekim Pazartesi

Baş Tacım 113

Savita, Manav ve Arçu’yla Barıştı!

Baş Tacım 113.bölüm özetinde Manav borçlarından dolayı kapısına polis dayanınca soluğu karakolda alır. Onu kurtaran kişi Savita olur. Böylece aradaki buzlarda erimiş olur. Baş Tacım 113.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Damador ve Savita kavga ederler. Damador yemek yemek için Manav ve Arçu’nun evine gider. Savita da Damador’u takip eder. Böylece Manav’ın nerede kalacağını görecektir.

Manav’ın başı ise alacaklılarla derttedir. Manav kapıya her an polis dayanacak diye strese girmektedir. Damador kapıyı çaldığında da Manav endişelenir. Ama karşısında babasını görünce rahat bir nefes alır. Damador’un peşinden de Savita gelir ve onları pencereden izler. Damador yemeğe oturduğunda Manav annesinin akşam yemeğinde yalnız kalacağını söyler. Savita oğlunun kendisini düşünmesi hoşuna gider. Aynı şekilde Archana da Savita’nın yemeklerini övmeye başlayınca Savita duygulanır.

Mançu da Darmesh’e ulaşmaya çalışır ama Darmesh artık onun telefonlarına çıkmıyordur. Mançu ısrarla aradığında Darmesh telefonu açar. Darmesh, Mançu ile çok konuşmak istemiyordur. Mançu ise Darmesh’e yaptığı planlar neticesinde parasını istediğini ima eder. Darmesh ise kararından caydığını artık umurlarında olmadığını söyler. Mançu neden böyle konuştuğunu sorduğunda Darmesh, Vinod’un kendisine tokat attığını söyler. Bu yüzden Vinod’un parasız kalıp burnunun sürtmesini ister.

Soluchana ise Manav ve Arçu’nun evlilik yıldönümlerinin yaklaştığını bu yüzden kutlama yapmak istediğini söyler. Bu sıkışıklıkta yaşadıkları maddi krizi önemsemeden Manav ve Arçu’nun mutluluğunu görmek istediğini belirtir.

Baş Tacım 113.Bölüm Fragman Özeti Devam Ediyor

Baş Tacım dizisinde 113.bölüm özetinde; öte yandan Manav’ın korktuğu başına gelmiştir. Satıcı polislerle birlikte Manav’ın kapısını önündedir. Manav’ın parasını ödemediğini ve hapse atılmasını istediğini söyler. Damador ve Arçu çok endişelidir. Manav’ın hırsız, dolandırıcı damgasını yediğini duymak onları çok incitir. Polis Manav’ı alıp götürürken Savita ortaya çıkar. Oğlunun öyle biri olmadığını haykırır. Ellerini birleştirip satıcıdan şikayetin, geri çekmesini ve parasını ödeyeceklerini söylerler.

Satıcı hepsiyle dalga geçmeye başlayınca Savita’nın sinirden gözü döner. Adamın yakasını tutup kuyumcunun önüne getirir. Manav’ın kendisi için aldığı altın kolyeyi bozdurup oğlunun borcunu kapatır. Damador ise Savita’nın altına bu kadar düşkün olmasını bildiği halde oğlunu kurtarmak için bozmasına şaşırır.

Manav annesi sayesinde dışarı çıkmıştır. Bu sahnede duygusal anlar yaşanır. Manav annesine sıkı sıkı sarılır. Savita ise oğluna altından daha değerli olduğunu söyler. Manav ağlamaya başlar. Arçu’nun ise Manav’ın kurtulduğundan haberi yoktur. Manav’ı nasıl kurtaracağını düşünmeye başlar. Satish’i aramayı düşünürken Manav ona telefon eder ve eve gelmesini ister. Arçu eve gittiğinde Manav’ı görünce ona sıkı sıkı sarılır. Bu arada Savita ve Damador da oradadır. Manav biraz utanmıştır. Arçu onları kendine gelince fark eder. Damador ise hemen Arçu’ya Savita’nın altınlarını bozup Manav’ı kurtardığını müjdeler. Arçu şok şaşırır ve aynı zamanda çok mutlu olur. Savita’nın hala oğlunu sevdiğini biliyordur.

Yine duygusal bir ortam oluşmuştur. Arçu Saita’nın ayaklarına kapanıp kendisini affetmesini ister. Savita onları affettiğini söyler. Evinin hala boş olduğunu eğer gelirlerse daha ucuza kiraya verebileceğini söyler 😀

Savita oğlu ve gelini için tören hazırlar. Arçu ve Manav da çok mutludur. Savita onlara üzgün olmayı bırakmalarını değişiklik olsun diye gülümsemelerini ister.

Soluchana ve Malohar ziyaretlerine gelirler. Soluchana, Savita’nın tekrar çocukları eve kabul etmesie çok sevinmiştir. Arçu ve Manav’ın evlilik yıldönümlerinin yaklaştığını ve kutlamak istediğini söyler. Arçu gelip ne konuştuklarını merak eder. Savita hemen Soluchana’ya senin bu kızın sürekli hayatıma karışıyor diyerek şakalaşmaya başlarlar.

Mançu ise Soluchana’nın kızı için parti verecek olmasına gıcık olur. Bu yüzden partiye bir sürü kişiyi davet edip onları zor duruma sokmak ister.

Baş Tacım 113.Bölüm Fragmanı – 25 Ekim Pazartesi Günü Neler Olacak?

Baş Tacım 113.Bölüm özetinde neler olacak? Arçu ve Manav tekrar yetimhaneye gidip Varsha için konuşmayı denerler. Ama oradaki yetkililer bunun imkansız olduğunu savunurlar. Manav ve Arçu yetimhane çıkışında bir çocuğun hayatını kurtarırlar. Yetimhane müdürünün bu olay dikkatini çeker.

Arçu ve Manav kendileri için düzenlenen partiyi görünce çok mutlu olurlar. Parti oldukça kalabalıktır. Arçu annesine gidip bu ekonomik sıkışıklıkta neden böyle bir parti düzenlediğini sorar. Soluchana hiçbir şeyi dert etmemesini söyler.

Darmesh ise gelmiş uzaktan izliyordur. Yöneticilerin yanına gidip faturayı Manav ve Arçu’ya yıkmasını ister. Fatura 25 bin civarındadır. Aile güzel bir iş yapıyordur. Kabak yine Manav’ı kafasında patlıyordur. Neyse ki yetimhane müdürü oradadır.

Yetimhane Sahibi aniden yüksek sesle konuşarak anons yapar. Büyük bir hata yapmak üzere olduğunu ve Manav sayesinde artık bu hatayı düzelteceğini söylüyor. Varsha’ya gider ve ona bir bebek evlat edinmesine izin verecek mektubu verir. Varsha çok mutlu olur. Oradaki herkes onu tebrik eder.

Bu duyuruyu yaptıktan sonra, yetimhane sahibi bir duyuru daha yapar ve Manav’ın kendisine böyle asil bir iş yaptırdığı için bugünkü partinin faturasını ödemek istediği için çok mutlu olduğunu söyler. Manav koşarak yanına gelir çok komik ve bunu yapmasına gerek olmadığını söyler ama iyi adam ısrar eder.Artık herkes gülümsüyordur. Özellikle de Manav.

Varsha da ablasına gelip sarılır. Böylece aradaki küskünlükte kalkmış olur. Parti bittikten sonra eve döndüklerinde Savita ayrıca Sachin’in sorumluluğunu Arçu’ya devreder. Arçu2nun Sachin’in yanına yaklaşma yasağı da kalkmış olur.

Ertesi sabah Savita, Manav’ı Arçu’ya ilaç verirken görür. Savita, Arçu’nun nesi olduğunu sorar. Manav durumu açıkladıktan sonra Savita ilaçları alıp çöpe atar. Arçu’nun ilacının kendisinde olduğunu söyler. Arçu ve Manav da Savita kendileriyle ilgilendiği için çok mutlu olur.

Varsha ve Vaishu yetimhaneye gelirler. Varsha her yerde evlatlık edinmek istediği kız çocuğunu arar. O kızın birkaç gün önce evlat edinildiğini öğrenir. Varsha ağlamaya başlar ve bağırmaya başlar. Buna engel olmaları gerektiğini savunur.

Arçu su doldururken fenalaşmıştır. Manav onu apar topar hastaneye kaldırır. Arçu’ya yeniden tetkikler yapılacaktır. Bunun içinde 50.000 rupi gereklidir. Vallahi yazarken gına geldi. Bu adama her gün yeni bir borç çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir