Bana Sevmeyi Öğret Şaşırtan Yaşları ve Burçları

Bana Sevmeyi Öğret Dizisinde Kim Hangi Yaşta ve Burcu Ne?

Bana Sevmeyi Öğret Dizisinde Kim Hangi Yaşta ve Burcu Ne?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Tayland dizileri de ilgi görmeye başladı. Yeni başlayan Bana Sevmeyi Öğret dizisinde kim hangi yaşta? Bu yazımızda da oyuncuların yaşlarını ve burçlarını inceleyeceğiz.

Bana Sevmeyi Öğret
Bana Sevmeyi Öğret

Thanapob Leeratanakajorn: 14 Şubat 1994 yılında Bangkok’ta doğmuş Taylandlı-Çinli aktör, şarkıcı ve modeldir. Adventist Ekkamai Okulu’nda okudu, ardından Kasetsart Üniversitesi’ne katıldı ve burada Tarımsal Sanayi Fakültesi Ambalaj ve Malzeme Teknolojisi Bölümü’nde okudu. Oyuncu 29 yaşında ve kova burcudur.

Fern Nopjira Lerkkajornnamkul: 25 Şubat 1995 yılında doğan oyuncu Taylandlı bir aktris ve çok başarılı bir sanatçıdır. Tayland-Almanya Ön Mühendislik Okulu’nda İnşaat Mühendisliği okudu ve King Mongkut Kuzey Bangkok Teknoloji Üniversitesi’nden Mühendislik Lisans Derecesi ile mezun oldu. Oyuncu 28 yaşında ve balık burcudur.

Siraphan Wattanajinda: 22 Mayıs 1982’de Lampang’da doğdu , aynı zamanda Noon sahne adıyla da bilinir. 41 yaşında olan oyuncu ikizler burcudur.

Siriam Pakdeedumrongrit: 14 Ekim 1971 doğumlu yarı Taylandlı, yarı Amerikalıdır. Bangkok doğumlu olan oyuncu 52 yaşında ve terazi burcudur.

Typhoon Kanokchat Munyadon: 21 Temmuz 1991 doğumlu olan oyuncu, Chiang Mai, Tayland doğumludur. 32 yaşında olan oyuncu yengeç burcudur.

Pympan Chalayanacupt: 14 Şubat 1978 Taylandlı bir aktristir. 45 yaşında olan oyuncu kova burcudur.

Nattapat Nimjirawat: 18 Ekim 2007 yılında doğmuştur. 2013’teki Thong Nuea Kao dizisinden tanınıyor. Mind Naphatthanan Nimjirawat’ın küçük erkek kardeşidir. 16 yaşında ve terazi burcudur.

Focus Jirakul: 14 Şubat 1993 Bangkok, Taylandlı’dır. 30 yaşında kova burcudur.

Bana Sevmeyi Öğret Tayland Dizisi Konusu Ne?

Tor, evlilik dışı doğmuş bir çocuktur. Babası oldukça zengin biridir ve Tor’a ve annesine sahip çıkmamıştır. Tor annesini kaybettikten sonra babasının evinde kalmaya başlar. Ancak burada üvey ailesi tarafından çeşitli baskılara hatta psikolojik işkencelere maruz kalır. Onun tek arkadaşı ve kader ortağı Min’dir. O da tıpkı kendisi gibi ailesi tarafından sevilmemektedir. Tor, çektiği acılara son vermek için bir gece evi terk eder ve bu esnada üvey annesi tarafından kovalanırken nehre düşer. Herkes onun öldüğünü düşünür. Ancak o bir kadın tarafından kurtarılmıştır.

Yıllar sonra Tor yeni ismiyle Sila, zengin ve güçlü bir adam olduğunda annesine ve kendisine acı çektiren herkesten intikam almak üzere gerçek kimliğini gizleyerek bir mücadele içerisine girecektir. Onu bir tek çocukluk arkadaşı Min tanıyacaktır..

Bana Sevmeyi Öğret Tayland Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Bana Sevmeyi Öğret 27 bölüm yayınlanacak.

Bana Sevmeyi Öğret Tayland Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Bana Sevmeyi Öğret 19 Aralık Salı günü final yapabilir.

Bana Sevmeyi Öğret Tayland Dizisi Oyuncuları Kim?
Bana Sevmeyi Öğret
Bana Sevmeyi Öğret

Tür:Dram
Senarist:Wanwipa Samngamjam
Yönetmen:Thanawat Panyarin
Oyuncular:Thanapob Leeratanakajorn, Fern Nopjira Lerkkajornnamkul, Siraphan Wattanajinda, Siriam Pakdeedumrongrit, Typhoon Kanokchat Munyadon, Nachat Juntapun, Pympan Chalayanacupt, Nattapat Nimjirawat, Focus Jirakul,
Menşei Ülke:Tayland

“Bana Sevmeyi Öğret Şaşırtan Yaşları ve Burçları” için bir cevap

 1. Emine Akgül avatarı
  Emine Akgül

  Film şahane ve çok seviyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

One Comment on “Bana Sevmeyi Öğret Şaşırtan Yaşları ve Burçları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir