Bahar Yeli 15.Bölüm Fragmanı – 26 Aralık Salı

Bahar Yeli 15

Gayatri Anş’ı Karanlık Odaya Kilitledi!

Bahar Yeli 15.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Bahar Yeli son bölüm izle! Bahar Yeli yeni bölüm izle. Bahar Yeli adlı Hint dizisinin 15. bölümü Kanal 7 ekranlarında 26 Aralık Salı günü yayınlandı. Bahar Yeli dizisinin 15. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Bahar Yeli 15.Bölüm Full İzle.

Bahar Yeli 15.bölümde neler olacak? Bahar Yeli 15. bölüm özetinde Gayatri ve Anş arasında sular durulmuyor. Gayati Anş’ı cezalandırıyor. Bahar Yeli 15. bölüm özeti devam ediyor.

Bahar Yeli 15
Bahar Yeli 4

Hint Dizi Özetleri Yaş son bölümde Anş yüzünden ateşler içinde yanıyordu. Arti eve dönünce Yaş’ın bakımıyla ilgilenmeye devam ediyor. Yaş’ın ateşini düşürmeyi başarınca rahat bir nefes alır.

Arti, Anş’a yemek yedirirken Anş, Yaş’ın onu öpüp öpmediğini sorar. Daha sonra o tokayı oraya koyanın kendisi olduğunu söyler. Arti Yaş’tan özür dilemesi için Anş’ı götürmeye çalışır. Arti gerçeği söylerken Gayatri epey sinirlenir. Yaş onun bir çocuk olduğunu söyleyerek olayı büyütmez. Gayatri ise büyütmeye niyetlidir.

Gayatri kocasına Anş hakkında yakınırken neden kendisinin bir şey söylemediğini sorar. Kocası asıl Anş’ın Arti ve Yaş’ın arasında köprü olduğunu ilişkilerini ilerleteceklerini söyler.

Ertesi gün kızlar babaannelerini dolduruşa getirir. Gayatri sinirlenip evin içinde Anş’ı yakalamaya çalışır. Anş bunu oyun zannederek koca evin içinde yakalamaca oynadığını sanır. Anş bir odaya girdiğinde Gayatri kapıyı üzerine kilitler. Anş kapıyı açmasını için bağırırken elini yaralar. Bu arada Paridhi ve Vidhi’de endişelidir. Gayatri’yi sakinleştirmeye çalışsalar da kadın inat etmiştir.

Bahar Yeli 15. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Bahar Yeli 26 Aralık Salı

Arti eve döndüğünde her yerde Anş’ı arar ama bulamaz. Paridhi ve Vidhi’den oğlunun hapsedildiğini öğrenir. Arti yalvar yakar Gayatri’nin ayaklarına kapanır. Kadın gelinlere gözdağı vermek için kararından caymaz. Arti Anş’a sesleniyordur ama Anş cevap vermez. Epey zaman geçer. Vidhi artık kocalarının geleceğini söylediğinde Gayatri kapıyı açmaya karar verir.

Arti nefesi kesilircesine yerde yatan oğluna koşar. Oğlu uykuya dalmıştır. Vidhi ve Paridhi’de acıyarak onları izliyordur.

Akşam Anş Gayatri’ye kızarken Arti onun kilitlemediğini pazara gittiğiyle ilgili yalan söyler. Anş buna inanır ve mutlu olur.

Ertesi gün Anş kızların bilgisayarında oyun oynamak ister. Payal bilgisayarı kapatır ve açabilirse oynayabileceğini söyler. Odadan patlama sesi gelince hepsi koşarak yanlarına gider. Kızlar Anş’ı şikayete başlar. Anş ise Gayatri’ye bilerek yapmadığını yine onu odaya kilitleyerek cezalandırmamasını söyler. Bunu duyan diğer aile üyeleriyse şaşkındır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bahar Yeli Dizisinin Konusu Ne?

Bahar Yeli dizisinde Yaş ve Arti’nin hikayesini izliyor olacağız. Dizi Phopal şehrinde geçiyor. Arti kendisini aldatan kocasından ayrılmış oğlu Anş ile yaşarken; Yaş’ta eşini kazada kaybetmiş ve kendisini kızlarına adamıştır. Yaş’ın babası ikiliyi bir araya getirerek evlenmelerini ister. Burada Yaş eski karısını özlüyor ve yeniden evlenmeyi istemiyordur. İkili çocukları için evlenmeye karar verir.

Arti, Yaş’a aşık olurken Yaş ise bu durumu reddeder. Üstelik Arti aşkını itiraf etmişken hamiledir. Oğlunu da alarak evden ayrılır. Arti gittikten sonra evdekiler tarafından hamile olduğu anlaşılır. Yolda kaza geçiren Arti ve oğlunu eski kocası Prashant bulup hastaneye yetiştirir. Bir şekilde Arti ikna edilir ve tekrar ailenin yanına geri döner.

Daha sonra Prashant kanser olduğunu öğrenir ve oğlunun kemik iliğine ihtiyacı vardır. Arti bu durumu evdekilerden saklayarak Prashant’a yardım eder. Yaş ise Arti’ye aşık olur ama onun ilk aşkı Prashant’a dönmek isteyeceği düşüncesine kapılır.

Prashant, Yash ve Aarti’yi ayırmak için onlara komplo kurmaya karar verir. Yaş ve Arti evden ayrılmak zorunda kalır. Eve yeni birileri gelir ve çekişmeler başlar. Yash’ın gerçek oğulları Aaksh ve Yaş’ın yer değiştirildiği öğrenilir. Gayatri Yaş’tan nefret etmeye başlar. Akash ve Ishita ise bu ailenin servetine göz koyar. Suraj Pratap ise tek varisin Yaş olduğunu söyler. Yaş ve Akaş kavgaya tutuşurken Gayatri yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Akash’ın kollarında ölürken hatasını anlayıp ondan özür diler.

Akash ve Ishita Gayatri öldükten sonra annelerini getiri babasıyla evlendirmeye çalışır. Akaş bir gün zor durumdayken Arti tarafından kurtarıldığında fikirleri değişmeye başlar.

Arti ve Yaş’ın oğlu doğduktan sonra yeni sorunlar baş gösterilir. Çocuk kaçırılır ve bunu yapanın Ishita olduğunu öğrenilir.

Aayu, Prateek ve Paridhi tarafından evlat edinilen bir yetim olarak aileye geri döner. Aarti bebekle tuhaf bir bağ hisseder ve onda rahatlık bulur. Arti çok geçmeden Ishita hakkındaki gerçeği keşfeder ve Yaş ile birlikte Aayu’yu geri alır; ancak Paridhi’nin üzgün yüzünü gören Arti ve Yaş, Aayu’yu Prateek ve Paridhi’ye vermeye karar verir. Ishita geri döner ve Aayu’yu tekrar kaçırır. Ancak gösteri sona erdiğinde Yaş, Aayu’yu kurtarır ve Ishita’yı tutuklatır. Scindia ailesi 2. Sezon için yeni karakterleri tanıtıyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir