Aşk Yakar 34.Bölüm Özeti – 10 Mart Perşembe

Aşk Yakar 34

Shaurya KATİL!

Aşk Yakar 34.bölüm özetinde yaşlı kadın ve Svetlana iş birliğine giriyor. İkili birçok oyun oynamaya başlar. Yaşlı kadın yaptığı planla Svetlana’nın eve geri dönmesini sağlar. Aşk Yakar 34.bölüm özeti devam ediyor.

Aşk Yakar dizisinde Shaurya’nın anneannesinin tam bir para avcısı olduğunu öğrenmiştik. Karona kadının huyunu bildiği için ona para teklif etmişti. Anneannenin daha büyük bir meblağ istemesi Karona’yı zora sokar.

Mehek ortalıktan kaybolan anneanneyi ve Karona’yı merak edip yanlarına gelir. İkili Mehek’in onları duyup duymamasından endişe eder. Mehek tabi ki hiçbir şey duymamıştır. Duysa şaşardık!

Anneanne sıkılıp terasa çıkar. O sırada Ravi amca evde unutulan telefonu getirmiştir. Kadın uzaktan Rai’yi görmeye çalışır gözleri bozulur. Zorlama sahnelerle Ravi ve anneannenin bir bağı olduğunu anlıyoruz.

Ravi telefonu Shaurya’ya teslim edip anneanneyle tanışmak istediğini söyler. Anneanne yine uzaktan Ravi’yi görmeye çalışır. Ravi ile anneanne tanışamadan konu kapanır.

Aşk Yakar 34.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Evden kovulan Svetlana bu yaşlı kadınla iş birliğine girer. Onu derhal eve geri almasını ister. Svetlana ve yaşlı kadın bahçede birlikte konuşurken; Shaurya ve Mehek’te oradadır. Sesleri fark edip yöneldiklerinde anneanne uyurgezer taklidi yapmaya başlar. Shaurya ve Mehek onu yatağa götürür.

Anneannenin planı Mehek üzerinde nazar, göz gibi şeylerin olduğunu söyleyerek huzursuz etmek. Ardından onlar yüzünden üzülen biri varsa onların gönlünü kazanmalarını ifade eder. Shaurya böyle şeylere inanmadığını vurgular.

Svetlana ve anneanne tekrar bahçede buluşur. Anneanne için kutuda yılan getirilmiştir. Mehek ve Shaurya için evde dua töreni yapılırken anneanne yılanı salıverir. Yılan da gidip Mehek’i ısırır. Svetlana hata yapmıştır ve yanlışlıkla zehirli yılan getirmişlerdir.

Mehek acılar içinde kıvranmaya ve hızla zehirlenmeye başlar. Anneanne korkmaya suçun üstüne kalmasından korkar. Odasına gidip ilaç aramaya başlar. Ardından odaya Karona gelip onun bu işle bir ilgisi olup olmadığını sorgular. Karona onu tehdit etmeye başlar.

Mehek bayılır. Shaurya çıldırır. Mehek’in yarasını temizlemeye çalışır. Anneannenin pan zehiri getirmesiyle Mehek’in gözleri açılmaya başlar.

Aşk Yakar 34.Bölüm Özeti – 10 Mart Perşembe Günü Neler Olacak?

Akşam yeniden davet verilir. Davette yine Mehek’in anne ve babasının fotoğrafları damga vurur. Anneanne bu sefer olayları sezmeye başlar. Adından Ravi’nin de tanışmaya gelmesiyle anneanne beyninden vurulmuşa döner. Kadın Ravi’ye tepkisizce bakar. Anneannenin durgunluğu dikkat çeker.

Kadın geçmişe gittiğinde direksiyona küçük Shaurya’yı oturtmuş gaza basması için onu heyecanlandırıyordur. Mehek’in anne ve babası da karşıdan karşıya geçmeye çalışırken Shaurya arabayla onlara vurmuştur. Böylece Shaurya’nın Mehek’in anne ve babasını ölümüne sebep olduğunu görüyoruz. Anneanne de o zamanlar cenazeyi almaya gelen Ravi’yi uzaktan izlemiştir. Böylece Ravi’nin görüntüsü anneannenin hafızasına kazınmıştır.

Karona ve anneanne yine odalara kapanmış geçmişi masaya yatırmışlardır. Anneanne neden bu evliliğe mani olmadığı için Karona’yı azarlarken; Karona ise geçmişin Shaurya’nın ayaklarına dolanmasını istemez. Çünkü oğlu ilk defa bu kadar mutludur. İkili yine hararetli konuşurken Mehek onlara bakmaya gelir. Mehek bu sefer duyacak mı diye beklerken düz yolda akıllara zarar bir kaza yaşar. Böylece Karona ve yaşlı kadın irkilip susar.

Tabi Mehek’in duymaması başkasının duyamadığı anlamına gelmez. Kapı dinleyen Svetlana her şeyi duymuştur. Gidip bir an önce partiyi mahvetmek ister. Anneannenin durdurmasıyla Svetlana bu fikrini ötelemek zorunda kalır. Çünkü mal varlığı Mehek’in üzerinedir. Herkesi kapı dışarı etmesi an meslesidir. Tabi bu onları düşüncesi.

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir