Aşk Yakar 103.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Salı

Aşk Yakar 103

Sırada Anjali Belası Var!

Aşk Yakar 103.bölüm özetinde Anjali aileye kabul edilir. Kanta Anjali konusunda Mehek’i uyarır. Mehek bu uyarıları kulak arkası yapar. Gün sonunda Kata haklı çıkar. Anjali intikam için geri dönmüştür! Aşk Yakar 103.bölüm özeti devam ediyor.

Harsh Evden Ayrılıyor! Karuna, Shaurya’yayla konuşmaya çalışır. Babasıyla evlenirken unuttuğum geçmişim diye açıklar.Sevdiği adam gitmişti. ve yeni bir hayata başladığını söyler.  Anjali’yi kabul edebilir misin diye sorar. Ben ve babasının işlediği günahın bedelini o ödememeli der. 

Mehek yine sahip çıkan taraf olur. Anjali annesinin hayatını mahvettiği için ağlamaya başlar. Shaurya da Mehek’in haberi olduğunu öğrenir ve ona küser. Mehek odasında endişelidir. Shaurya’yı arar ama telefonu kapalıdır. Mehek Anjali’yi koşarken görür. Daha sora haydutlar tarafından kaçırıldığını görür. Mehek onların peşinden koşar ama başarısız olur. Shaurya çıkagelir. Mehek ona her şeyi anlatır ve arabaya doğru koşarlar.

Karuna elinde sütle Anjali’nin odasına gelir. Seninle her zaman ilgileneceğim der. Karuna yatağa bakınca Anjali’yi göremez. Sormak için Mehek’in odasına gider ama onu da orada bulamaz. Endişelenmeye başlar. Karuna Mehek’i arar. Shaurya Anjali’nin evden kaçtığını onu bulup getireceklerini söyler.Harsh, dışarıda kalmasının daha iyi olacağını söylüyor. Karuna, kızım hakkında tek kelime etmeye cesaret etme diyor. Mahek ve Shaurya her yere bakar ve insanlara sorar. Arabası bozulur. Yolda cam görür. Arabası delinmiştir. Mehek ve Shaurya bir kamyonet fark eder. Mehek ve Shaurya Anjali’nin bağlı olduğunu görür. İçeride bir sürü kız daha vardır. Kızları Dubai’ye kaçırmaktan bahsederler.

 Mahek ve shaurya sürücüye çarpar ve onu saklarlar. Shaurya karşılarına sürücü olarak çıkar. Mehek kızları serbest bırakır ve hepsi haydutları döver. Bir haydut, Anjali’ye silah doğrultuyor.

Anjali kurtulur. Mehek eve götürmeye çalışır. Anjali orada olmaması gerektiğini söyler. Sahurya Anjali’ye onlarla gelmesini söyler. Mehek, Shaurya ve Anjali eve gelir. Karuna ona sarılır. Mehek’e teşekkür eder. Harsh yine tepki gösterince Shaurya onu susturur. Eğer Anjali ve kendisi arasında seçim yapmak zorunda kalsaydı kesinlikle Anjali’yi seçeceğini söylüyor. Yıllarca annesinin ona sevgisini verdiğini onunla parası için evlendiğini söyler. Shaurya Anjali’ye sarılarak onun kardeşi olduğunu söyler. Geçmişin acılarının bittiğini söyler. Kruna gözyaşları içinde onu izler.

Mehek yemek servisi yapar. Shaurya kız kardeşine utangaç olmamasını söyler. Karuna Mehek’in çok lezzetli yemekler yaptığını söyler. Harsh çantalarını topluyor. Karuna, Anjali’ye yemek yedirir. Mehek öfkeyle evden çıkamamasını ister.

Aşk Yakar 103.Bölüm Özeti

Kanta, Anjali Hakkında Konuşuyor! Kanta Mehek’i görmeye gelir. Evin yine karıştığına şahit olur. Dolly ona evde yaşananları anlatır. Kanta Mehek’i odasına çıkartır ve insanların bu eve girmek için sürekli hikaye uydurduklarını söyler. Bunlara artık inanmamasını dile getirir. Mehek Anjali’nn Karuna2nın kızı olduğunu ve elindeki kolye kanıtından bahseder. Kanta Karuna’nın duygusal olduğunu ama gerçekleri Mehek’in görebileceğini söyler. Knta’nın konuşmalarını Anjali ve Karuna duyar. Kanta’ya her zaman saygı duyduklarını bu evin meselesine karışmamasını isterler. Özellikle Karuna kızı hakkında konuşmamasını rica eder.

Mahek Ve Shaurya, Anjali Için Doğum Günü Partisi Düzenliyor! Anjali’nin doğum günüdür. Karuna kızına mutlu yıllar diler. Ama Mehek ve diğerleri Anjali’nin doğum gününü önemsememiştir. Karuna buna bozulur. Mehek işleri olduğunu ve restorana geçeceklerini söyler. Karuna ve Anjali’de restorana geçer. Restoranda Anjali için sürpriz parti yapılmıştır. Karuna Mehek’e çok teşekkür eder. Onun hakkında yanlış düşündüğünü ifade eder. Herkes dans eder. Anjali odaya geçtiğinde aynı haydutlar Anjali’nin ağzını kapatır. Kaçabileceğini mi sandın der. İkili sonra gülüşerek birbirine sarılır.

Anjali Suraj’a doğum günü partisini kaçırdığını söylüyor. Suraj onsuz kutlama yaptığı için kızar. Anjalli kendi parasıyla kardeşinin kolye aldığını intikamını alacağını söylüyor. Onu uzak tutup terk ettikleri için geri dönmüştür. Bu ideal kızının dramasını birkaç gün daha devam ettirmesi gerektiğini söylüyor. Önce Shaurya’yı hayatından çıkaracak! Ama ortalıkta dolanan Mehek yüzünden bunun zor olduğunu söylüyor. Herkesin Mehek’ten nefret etmesi için plan yapmalarını söyler. Mehek ve Shaurya Anjali’yi aramaya çıkar. Zil sesinin geldiği yöne doğru giderler. Anjali başı dönüyormuş gibi yaparken Suraj saklanır.

Sabah olduğunda Shaurya ofise gitmek için hazırlanır. Mehek, Anjali’yle ilgileneceği için geç geleceğini söyler. Mehek bir dergiden telefon alır ve röportaj yapmak isterler. Mehek, Shaurya’ya sorar. Muhabirler eve gelince oklar bir anda Anjali’ye döner. Anjali’ye sorulan sorular rahatsız eder ve bayılır. Bu yüzden Karuna, Mehek’i azarlar. Anlaşılan Anjali için Mehek hedef tahtasında ve her küçük hatasında azarlanacağa benziyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir