Yaralı Kalbim 88.Bölüm Özeti – 3 Mayıs Pazartesi

İki Taraf Arasında Yanlış Anlaşılmalar Devam Ediyor

Yaralı Kalbim 88.bölüm özetinde Nandini sendika başkanına tokat atmış adam ise kızları tehdit etmişti. Kızlar ne yapacaklarını konuşurken erkeklerde yardım etmeleri gerektiğini konuşur. Durumdan haberdar olan Maan’da Geet’in kendisine açıklama yapmasını bekler, Geet’in kendisiyle konuşmadan olaya atlamak istemez. Sadece uzaktan takip eder. Yaralı Kalbim 88.bölüm özeti devam ediyor.

Lucky ve Dev işçi kılığına girip sendika başkanının yanına giderler. Çaktırmadan adamın ağzını aramaya başlarlar. Lucky ve Dev adamı ikna etmeye çalışsa da adam aksine intikamla doludur.

Geet Nandini ve Pretto adamın yanına gelirler. Dev Lucky de yerini alıp olup biteni izlemeye koyulur. Geet adamın sadece bir özür istemeyeceğini altından başka şeylerin çıkacağını da söyler. Dediği gibi de olur. Adam para istiyordur. Adam kadınların şirketi batırdığını erkeklerin evde ev işi yaptıklarıyla ilgili ileri geri konuşunca bir de Maan’ın adını ağzına alınca adam ikinci tokadını da Geet’den yer. Pretto yine eline hakim olamaz ve adamın parmağını büker.

Dev ve Lucky olayı gözleri yuvalarından fırlamış şekilde izlerken sendika başkanı da ikinci tokadın şokunu üstünden atamaz.

Dev ve Lucky iplerin koptuğunu durumu nasıl toparlayacaklarını bilemez haldedir. Bu ikinci tokat olayı yaşananları çığırından çıkarmıştır. Lucky kendi başına adamı telefonla tehdit etmeye başlar. Bu tehdit sonucunda sendika başkanı polisleri de alıp evi basar. Geet Nandini ve Pretto’nun tutuklanmasını ister. Adam durmadan kendisinin bu evden aranıp tehdit ettiklerini söyler. Geet böyle bir şey yapmadıklarını tokadı ise yaptığı saygısızlık sonucunda attığını söyler.

Lucky araya girip kendisinin aradığını itiraf eder. Polis kızların tehdit etmediğini anlayınca tutuklayamayacağını Lucky de uyarıp gider. Olaylar böylece açığa çıkmıştır. Geet Maan’ın bakışlarını üzerinde hissedince ağlamaya başlar. Bir nevi Maan’ı hayal kırıklığına uğrattığını düşünür. Maan da Geet’in üzülmemesi için onu desteklediğini bu olayın üstesinden gelmesini söyler. Maan Geet’e sarılıp onu rahatlatmıştır.

Ertesi gün sendika başkanı ofise çağırılır. Ne istediği sorulur. Adam istediği miktarı söyler. Geet Adi’ye çeki doldurmasını söyler. Adam keyfinden dört köşe olur. Kapıda bekleyen işçilerle konuşup onları göndereceğini bu meselenin de kapanacağını söyler.

Adam kapıya çıktığında kendisinden özür dilendiğini meselenin kapandığını herkesin dağılmasını ister. Adamlar olup biteni kameradan seyretmiş , sendika başkanının tehditle para aldığını görünce derdest edip götürürler.

Böylece kızlar başarıyla bu olayın üstesinden gelmiştirler. Jugna dayı eve girişte onları davulla ve çiçeklerle karşılar. Yemek masasında Geet, Dev’i yemeklerle ilgili suçlamaya başlar. Geet Dev’i azarlayınca Nandini çok üzülür. Aynı şekilde Nandini masada Adi’ye çıkışınca Maan’da Nandini’ye bağırmaya başlar. Bu seferde üzülen Dev olur. Geet ve Maan’ın yeni planlarından biriside budur.

Ertesi sabah çiftler birbirine karşı daha nazik ve güler yüzlü olurlar. Sürekli birbirlerini düşünüp dururlar. Erkekler kızlara pasta alarak odalarına koyup barış imzalamak isterler. Kızlarda erkeklere gömlek alarak mutfağa bırakırlar. İki taraf her ne kadar birbirlerine adım atsalarda Jugna dayı pastayı mahvedip çöpe atınca gömleklerle de etrafı temizleyip bir kenara fırlatınca taraflar hediyelerinin son halini görünce yine kızgınlaşırlar.

Bu arada Maan ise Londra’ya toplantıya gitmek zorunda kalır. Geet gözyaşları içinde onunla vedalaşır. Zaman artık onun için geçmek bilmez.

Bir yanıt yazın