Zuhal Topal’la Sofrada 496. Bölüm Fragmanı

Zuhal Topal Kaç Puan Verdi!

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Aralık Pazartesi 496.bölümle haftanın ilk gününe başlıyor. Kayınvalide ve gelinlerin kıyasıya rekabet içinde olduğu programda Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta da hem güldürecek hem de sinirlendireceğe benziyor. Zuhal Topal’la Sofrada 14 Aralık özeti devam ediyor.

Bu hafta dikkatleri üzerine çekecek isim Hatice kayana gibi dururken gelini de kendisini çok baskı altında olduğunu ifade edecek.

Zuhal Topal’la Sofrada’nın 14 Aralık 2020 Pazartesi tarihinde yarışacak gelini Hülya Karaca Ataş oldu. Genç gelin haftanın ilk gününde 2.5 saatlik süre zarfında belirlediği menü ile birlikte kayınvalidelerin karşısına çıkacak ve en yüksek puanı almaya çalışacak. Zaman zaman kayınvalidesinin de yardım edebileceği güzel gelinin performansı diğer günler için de belirleyici rol oynayacak. Ayrıca 15 bin lira alma konusunda kayınvalidesinin de bundan sonraki rotasını çizecek. Zuhal Topal’la Sofrada 14 Aralık puan durumu Hülya kaç puan aldı! Zuhal  Topal kaç puan verdi? İşte detaylar…

Haftanın İlk Günü Yarışan Gelin ve Kayınvalidesi
Hülya Karaca Ataş ve kayınvalidesi

Hülya Gelinin Menüsü
Hülya Karaca Ataş’ın menüsü
Hülya Gelinin Aldığı Puanlar

ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA 14 ARALIK PUAN DURUMU 

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Aralık puan durumu belli oldu.

 Neşe Hanım: 5 puan

Hayriye Hanım: 5 puan

Hatice Hanım: 5 puan

Şirin Hanım: 6 puan

Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi?

14 Aralık Pazartesi günü yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada’nın yeni bölümünde yarışacak Yasemin İnce kayınvalidelerden puanlarını alacak. Ardından da Zuhal Topal kendi puanını verecek. Ama bunu cuma günü final sonrasında açıklayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir