Ada Masalı Oyuncuları Yaşları ve Burçları

Yeni Dizi Ada Masalı Başlıyor!

Star Tv’nin yaza damga vuracak dizisi Ada Masalı geliyor. Dizinin başrolünü Ayça Ayşim Turan ve Alp Navruz paylaşıyor. Tanıtımlarıyla herkesin içini şimdiden ısıtan ve sosyal medyanın da gündemine oturan diziden yeni bir afiş yayınlandı. Şehirli, başarılı iş insanı Haziran (Ayça Ayşin Turan) ile adanın yakışıklı ve yardımsever genci Poyraz’ın (Alp Navruz) Kırlangıç Adası’nda kesişen yollarını konu alan ‘Ada Masalı’, zıt karakterlere sahip ikilinin anlaşmazlıklardan doğacak aşklarını seyirciyle buluşturacak.

Dizinin yapımcısı Ay yapım şirketinin yöneticisi Kerem Çatay’dır. Yönetmeni Ali Bilgin’dir. Senaryosunu Sema Ergenekon ve Yelda Eroğlu Yapmaktadır. Dizinin müziklerini ise Cem Öğet bestelemektedir.

Dizinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Ayça Ayşin Turan : Haziran karakterini canlandırıyor. Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992 Sinop doğumludur. Babası Kastamonulu annesi ise Sinoplu’dur. İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde eğitimine devam etmektedir. Oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda alan Ayça Ayşin Turan ayrıca Sinop Belediye Konservatuarı’nda da eğitim görmüştür.

2011 yılında yayınlanan Dinle Sevgili dizisiyle televizyon dünyasına adım atan oyuncunun asıl çıkışı Karagül dizisinde canlandırdığı “Ada” rolüyle olmuştur. Oyuncu 29 yaşında ve akrep burcudur.

Alp Navruz : Poyraz karakterini canlandırıyor. Alp Navruz, 2 Şubat 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. oyunculuğa ilkokul sıralarında kendi yazdığı bir tiyatro oyununda oynayarak başladı, sonrasında Altan Erkekli, Cihan Ünal gibi usta isimlerden dersler aldı. Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu. Kariyerine modellik ile başlayan Alp Navruz, yüzme ve okçuluk sporu ile ilgileniyor. Yazı yazmayı çok seven Alp Navruz, şiir ve öyküler yazmaktadır. Oyuncu 29 yaşında ve kova burcudur.

Özge Demirtel : Biricik karakterini canlandırıyor. 25 Mayıs 1994 tarihinde dünyaya geldi. İlk oyunculuk deneyimini Gökhan Türkmen’in ‘Sır’ adlı video klibi ile yaşadı. Kariyerine oyunculuk alanında sürdürmek isteyen Özge Demirtel, bu alanda aldığı eğitimleri ise tamamladı.Yüzmeyi, dalmayı ve hayvanları çok seven güzel oyuncu, şimdilerde ise Star Tv ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Ada Masalı’ adlı dizide Biricik karakterine hayat veriyor. Oyuncu 27 yaşında ve ikizler burcudur.

Rami Narin: Alper karakterini canlandırıyor. 1990, Hatay doğumlu. 175 cm boyunda ve 73 kg. Hatay’da Özel Zengin Koleji’ni bitirdikten sonra İstanbul’da gelip Beykent Üniversitesinden mezun oldu. İlk olarak 2014 yapımı Ezra dizisinde, 2018’de ise Ağlama Anne dizisinde rol almıştı. 2019 yılında Benim Adım Melek dizisi kadrosunda yer aldı. Oyuncu 31 yaşındadır.

Anıl Cem Kenar: Hakan karakterini canlandırıyor.  9 Eylül 1990 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Başak burcudur.  Dr. Binnaz Rıdvan Ege Lisesinden sonra 2012-2013 Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. 2013 ve 2014 yılları arasında ise Binghamton University Business Administrations New York’ta eğitim görmüştür. İleri düzeyde İngilizce dili bilen, Eskrim ODTÜ ve Amerikan Futbolcu, ODTÜ Boks dalında Lisanslı Sporcu olarak başarılı bir kariyere sahiptir. Yakışıklı oyuncu aldığı tüm spor eğitimlerinin ardından oyunculuk alanına yönelmiştir.

Beril Pozam: İdil karakterini canlandırıyor. Beril Pozam, 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Özel Ahmet Şimsek Koleji ardından, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

Nihan Büyükağaç: Selma karakterini canlandırıyor. 28 Eylül 1981 tarihinde İstanbul’da doğan Nihan Büyükağaç Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. 2006’da Fırtına dizisinde Tamara’yı canlandırdı. 2009’da Yusuf Kurçenli’nin yönettiği Yüreğine Sor filminde yer aldı. Oyuncu 40 yaşında ve terazi burcudur.

Merve Nur Bengi: Melisa karakterini canlandırıyor. 2000 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.  Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Merve Nur Bengi’nin ilk ekran deneyimi Unutursam Fısılda filmi ile olmuştu. Oyuncu 21 yaşındadır.

Bülent Çolak: Görkem karakterini canlandırıyor. Bülent Çolak, (20 Eylül 1977, İstanbul), Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Geniş Aile dizisinde “Ulvi” karakteriyle ekranlarda tanınan Bülent Çolak İstanbul doğumludur. Reis Çelik’in yönettiği 1998 yapımı Hoşçakal Yarın adlı filmde Hüseyin İnan karakteriyle sanat yaşamına başladı. Oyuncu 44 yaşında ve başak burcudur

Bedia Ener: Aliye karakterini canlandırıyor. 15 Haziran 1954, İstanbul doğumlu tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı. 1968 yılında, Bakırköy Halkevi’nde oyunculukla sanat hayatına başlayan Bedia Ener, 1970 yılında Şehir Tiyatroları kadrosuna girdi. Oyuncu 67 yaşında ve ikizler burcudur.

Mesut Özkeçeci: Doygun karakterini canlandırıyor. 2 Temmuz 1972 doğumlu. 49 yaşında yengeç burcu.

İpek Tenolcay: Zeynep karakterini canlandırıyor. 12 Temmuz 1970, İstanbul doğumlu. Türk manken, sinema ve dizi oyuncusudur. Uzun süre mankenlik yaptıktan sonra 1996 yılında Şehnaz Tango adlı televizyon dizisinde rol aldı. Ayrıca sunuculuk da yaptı. 51 yaşında yengeç burcu.

Fatih Yücebağ: Sadık karakterini canlandırıyor. Ünlü oyuncu Fatih Yücebağ 30 Ocak 1994 tarihinde doğmuştur. 27 yaşında olan Fatih Yücebağ Kova burcudur. Fatih Yücebağ oyuncu ve tiyatrocu olarak tanınmaktadır. Müjdat gezen sanat merkezi mezunudur.

Bensu Begoviç: Duygu karakterini canlandırıyor.

Eren Devrim: Mert karakterini canlandırıyor.

Mustafa Aran : Burak karakterini canlandırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.