Yeni Dizi Zindagi Ki Mehek Başlıyor!

Müjde! Yeni Dizimiz “Aşk Yakar”

Kanal 7 yeni Hint dizilerini yayına sokmaya hazırlanıyor. Bu yaza iki yeni Hint dizisiyle giriyoruz. Yeni dizi Zindagi Ki Mehek, (Aşk Yakar ) ne anlatıyor? Zindagi Ki Mehek (Aşk Yakar) dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Yeni Dizi Zindagi Ki Mehek ne zaman başlıyor? Dizi kaç bölümden oluşuyor? tüm sorularınızın cevabı bu yazımızda.

Hint dizi severleri yeni bir heyecan sarmış durumda. Yeni dizi beklerken kanal iki dizinin tanıtımını birden yaptı! Heyecanlı bekleyiş sürerken bakalım yayınlanan diziler beklentiyi karşılayabilecek mi? Zira Yaralı Kalbim dizisi izleyicide beklentiyi karşılamamış ve reyting kaybı sebebiyle yayın saati değişmişti. Yaralı Kalbim dizisinin final yapmasının ardından izleyiciler yeni dizi için beklemeye koyuldu. Uzun soluklu Masum dizisi ise fazla tekrara düştüğü ve akıl sınırlarını zorlayan sahneler yüzünden büyük bir kesim sıkılmış durumda. Bakalım yeni dizi Zindagi Ki Mehek geçer not alacak mı?

Zindagi Ki Mehek – Aşk Yakar Konusu?

Ebeveynleri ölmüş Mehek, akrabalarıyla birlikte yaşayan yemek yapmayı çok seven enerjik sempatik bir tip. Mehek’in yemek yapma tutkusu ona annesinden geçmiş. Mehek annesinden aldığı bu özelliği miras gibi korur ve geliştirmeye karar verir. Mehek bir kaza sonucu annesi ve babasını kaybeden 21 yaşında bir kızdır.Büyük annesi,dedesi,amcaları,yengeleri ve kuzenleriyle birlikte yaşamaktadır.

Shaurya Khanna ise zengin bir iş adamı ve restoranı vardır. Mehek’e göre parasına güvenen gaddar ve asi bir gençtir. Bu ikili kendilerini kanıtlamak için yemek yarışmasında karşı karşıya gelir. İkisi arasında büyük bir rekabet vardır. Yalnız bu çift farklı isimlerle sosyal medya sitesinde konuştuklarının farkında değillerdir 😀

Yarışmada rekabet kızışınca Mehek Shaurya’ya hakaret etmekten geri durmaz. Zengin olan Shaurya ise intikamını almak içi Mehek’in ailesinin üzerine oynar ve tutuklatır. Mehek boyun eğer ve ne isterse yapacağını söyler. Bundan sonra Shaurya acımasız davranmaya devam eder. En sonunda Shaurya Mehek’i sarhoş edip kameraya çekince Mehek Shaurya’ya tokat atıp yarışmayı da bırakıp Delhi’ye yani evine döner.

Peki bundan sonra ne oldu dersiniz? Aklı başına gelen bir adam ve özür dilemek için her şeyi yapar. Mehek ise evlilik hazırlığındadır lakin bu evlilik onun için bir tuzaktır. Shaurya yetişir ve gerçeklerin açığa çıkması için uğraşır. Birbirlerinden hoşlanmaya başlayan çiftin diğer sınavı ise Shaurya’nın ailesinden gelecektir. Mehek’in yaşam tarzı ve maddi imkanı Shaurya’nın ailesi tarafından kabul görmez. Shaurya’nın seçimi ise Mehek’ten yana olur.

Dizisinin 2.sezonu ise çok enteresan. 1.sezonda dizi karakterlerinin neredeyse hepsi ölüyor ve 2.sezonda yeniden doğuyorlar. Mehek ve Shaurya intikam almak için geri geleceklerini söyleyip ölürler. Dedikleri gibi de oluyor. Mehek ve Shaurya yeniden doğuyor .Aradan yıllar geçiyor ve Mehek ile Shaurya yeniden karşılaşıp aşık olurlar. Tüm aileyi öldüren Svetlana ise bu çiftin yeniden bir araya gelmesine göz yummaz ve onları ayırmaya çalışır. Mehek ise geçmiş yaşamını hatırlar ve bir dizi olay meydana gelir. Bu dizisinin 2. sezonu bizce çok heyecanlı 😀

Zindagi Ki Mehek kendi ülkesinde19 Eylül 2016 yılında başlar 1 Eylül 2018 ‘de son bulur. Dizi 505 bölümde meydana gelmiş. Buda bizim ülkemizde 4-5 bölüm birleştirilip yayınlandığını göz önünde bulundurduğumuzda kesin olmamakla birlikte 100 bölüme tekabül edebilir.

Zindagi Ki Mehek bizim ülkemizde Aşk Yakar ismiyle yayınlanacak. Yeni dizi Aşk Yakar Haziran’da Kanal 7’de …

Aşk Yakar 21 Haziranda 20.50’de ekranlarınızda olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir