Yeni Dizi Baş Tacım – Pavitra Rishta Başlıyor!

Müjde! Yeni Dizimiz Baş Tacım!

Kanal 7 yeni Hint dizilerini yayına sokmaya hazırlanıyor. Bu yaza iki yeni Hint dizisiyle giriyoruz. Yeni dizi Pavitra Rishta, (Baş Tacım ) ne anlatıyor?Pavitra Rishta (Baş Tacım ) dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Yeni Dizi Pavitra Rishta ne zaman başlıyor? Dizi kaç bölümden oluşuyor? tüm sorularınızın cevabı bu yazımızda.

Hint dizi severleri yeni bir heyecan sarmış durumda. Yeni dizi beklerken kanal iki dizinin tanıtımını birden yaptı! Heyecanlı bekleyiş sürerken bakalım yayınlanan diziler beklentiyi karşılayabilecek mi? Bu yeni dizi Masum dizisinin yerine geleceğe benziyor. Pavitra Rishta yani Baş Tacım dizisi 1424 bölümden oluşuyor. 1 Haziran 2009 yılında başlayan dizi 25 Ekim 2014 yılında final yapmıştır. Bu dizimizde de bol bol zaman atlaması yaşayacağız :))

Pavitra Rishta Baş Tacım Dizisinin Konusu

Tek amacı ailesinin ihtiyaçlarını karşılamak ve herkesi mutlu etmek olan Archana’nın hikayesini anlatıyor. Ruh eşi Manav ile nasıl tanıştığı, onunla nasıl evlendiği ve hayatın kıvrımları ve dönüşleriyle nasıl başa çıktıklarını izleyeceğiz.

Masum dizisinde olduğu gibi Pavitra Rishta dizisi de günümüzde yeni bölümleriyle yeniden yayınlanması planlanıyor. Dizi en az 17 ödül almıştır. Dizi birçok dile çevrildi ve Vietnam,Bulgaristan Yeni Zelanda, Güney Afrika ve şimdi de Türkiye’de yayınlanmayı planlıyor.

Başrollerinde Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput yer alıyor. Sushant Singh Rajput başarılı bir oyuncuyken kariyer basamaklarını hızlı ilerlerken Haziran 2020 yılında evinde intihar ediyor. 34 yaşındayken aramızdan ayrılıyor. Dizinin başrol oyuncusu şu anda hayatta değil.

Baş Tacım 21 Haziranda 19.00 ‘da ekranlarınızda olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir