Yeni Dizi ” Akrep” Star Tv’de

Akrep” Oyuncu Kadrosuyla Göz Kamaştırıyor

Star’ın yeni dizisi ‘Akrep’, çok yakında seyircisi ile buluşacak.Aslında çok az bir zaman kaldı. Akrep dizisinin yayın tarihi belli oldu. Akrep dizisi 11 Aralık Cuma günü Star Tv’de yayınlanacak. Başrollerinde; Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim’in yer aldığı dizi, şimdiden büyük merak uyandırdı. 

Yapımını, 1441 Production adına İrfan Şahin’in yaptığı dizinin yönetmenliğini Gökçen Usta üstleniyor. Dizinin senaryosunu ise Erkan Birgören kaleme alıyor.

Akrep dizisi düşmanını zehirlediği gibi, kendini de sokmayı bilen ‘Akrep’, geçmişin aynasından bugünün savaşını yaşayan iki kadının hikayesini konu alıyor. İhanetin, lanetin, aşkın ve anneliğin savaşı ile dolu bir “Akrep” dövüşü, seyirciyi farklı bir hikayenin içine sokacak.

‘Akrep’in oyuncu kadrosu, usta ve yetenekli isimleri buluşturmasıyla olduğu kadar yıldız adayı genç oyuncularıyla da çok konuşulacak. Aslı Melisa Uzun, Beril Pozam, Taha Baran Özbek, Esila Umut, Müge Su Şahin, Ahsen Türkyılmaz, Demet Gül, ‘Akrep’in dikkat çeken isimleri. 

Yusuf Çim ‘Akrep’le Ekrana Dönüyor

Star’ın yeni dizisi ‘Akrep’in yakında seyirci ile buluşacak. Zengin kadrosu ile dikkat çeken dizinin başrolleri arasında yer alan genç oyuncu Yusuf Çim, ‘Akrep’te iki kadının kıyasıya iktidar mücadelesinin tam ortasında yer alan ‘Aras’ karakterini canlandıracak.

‘Akrep’in en çok konuşulacak karakterlerinden birine hayat veren Yusuf Çim, son dönemin en popüler oyuncularından biri olarak şimdiden sosyal medyada büyük ilgi görüyor. Yusuf Çim; canlandıracağı ‘Aras’ karakteriyle de seyirciyi farklı bir serüvenin içine sokacak. 

Yapımını, 1441 Production adına İrfan Şahin’in yaptığı ‘Akrep’in yönetmenliğini Gökçen Usta üstlenirken senaryosunu Erkan Birgören kaleme alıyor. Başrollerinde ise; Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim’in yer alıyor.

‘Akrep’, seyirciyi ekran başına kilitleyecek sürükleyici hikayesiyle yakında Star’da.

AKREP – KÜNYE

Yönetmen: Gökçen Usta

Yapımcı: İrfan Şahin

Yapım: 1441 Productions

Senaryo: Erkan Birgören

İdari Yapımcı: Arzu Eğmir

Müzik: Saki Çimen

Görüntü Yönetmeni: Veysel Tekşahin

Oyuncular: Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Yusuf Çim, Aslı Melisa Uzun, Beril Pozam, Demet Gül, Esila Umut, Taha Baran Özbek, Müge Su Şahin, Ahsen Türkyılmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir