Yemin Dizisi Hindistan’da …

TÜRK DİZİLERİ HİNDİSTAN’DA KEŞFEDİLİYOR

Dünyada sinema ve dizi film üretiminde önemli bir yerde bulunan Hindistan’ın Bollywood yapımlarına Türkiye’den rakip çıktı. Kanal 7’nin sevilen dizisi Yemin’in 3 sezonu Hindistan’da yayınlanacak.

Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip olan Yemin dizisi Hindistan’da yayınlanacak. Kanal 7’de 3’üncü sezonu yayınlanan dizinin 3 sezonu da Hindistan’ın dijital platformu MX Player tarafından satın alındı. Dizi tüm Hint dilleri ve İngilizce dublajlı olarak platformda yer alacak.

BOLLYWOOD YAPIMLARIYLA REKABET EDECEK

İçerik üretiminde dünyada önemli bir noktada bulunan Hintistan’ın Bollywood’uyla rekabet edecek olan Yemin’in başrollerini Gökberk Demirci, Özge Yağız, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova’nın paylaşıyor.

Karamel Yapım tarafından hayata geçirilen Yemin’in ilk iki sezonunda Gökbek Demirci ve Özge Yağız başrolleri paylaşırken, 3’üncü sezonda Cansu Tuman kadroya dahil oldu.

3. SEZONDA FARKLI BİR HİKAYE

İlk iki sezonda Emir ve Reyhan’ın aşkının işlendiği dizinin, 3’üncü sezonunda Reyhan’dan sonra yeni bir hayata başlayan Emir ile hapisten çıktıktan sonra bir başına kalan Feride’nin kesişen yolları konu ediliyor.

Proje ve hikaye Nazmiye Yılmaz tarafından oluşturulurken, dizinin yönetmen koltuğunda Yasemin Türkmenli, Serkan Mut yer alıyor. Senaryosu Başak Yazı Odası tarafından yazılan Yemin’in müzikleri ise Minör’e ait. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.