Yemin Dizisi 3.Sezon Başlıyor!

Özge Yağız Gitti, Cansu Tuman Geldi!

Kanal 7 ekranında izleyicilerle 2 sezondur buluşmakta olan Yemin dizisinin yeni sezonu için bekleyiş sürüyor. Dizinin sezon finalinde Reyhan karakterini canlandıran Özge Yağız, diziden ayrılmıştı. Karamel Yapım tarafından çekilen dizi 245. bölüm ile ikinci sezonu sonlandırdı.

Yeni sezon için birçok kişinin adı geçmişti. Yemin dizisinin yeni sezon tanıtımında gördük ki başrol oyuncu Cansu Tuman oldu. Ayrıca diziye yeni bir isim daha katıldı. Narin’in yıllardı görmediği annesi rolünü Melahat Abbasova oynayacak.

Yemin Dizisi 3.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Sadece Türkiye’de değil Güney Amerika’da da bazı ülkelerde The Promise ismiyle yayınlanan Yemin dizisi, her yayınlandığı ülkede geniş kitleler tarafından beğenildi.

Öğze Yağız’ın Reyhan karakteri ile 2. sezon sonunda yapımdan ayrılması büyük bir kayıp oldu. Ancak Gökberk Demirci ve birlikte rol aldığı arkadaşları Yemin dizisini 3. sezonda da yine göz önündeki yapımlar arasında tutacaktır.

Yemin Dizisi Eylül’ün 2.haftası Kanal 7 ekranında başlayacak.

Yemin Dizisi 3. Sezon Bambaşka Olacak!

Emir ve Reyhan’ın bebeği doğdu. Ancak Reyhan’ın ölerek diziden ayrılması ile Emir çaresiz durumdadır. Emir bebeğe karşı kendini hem sorumlu hissetmek de hem de Reyhan bebeğin yüzünden öldü diye düşünerek kendini bebekten soğutmaktadır. Diğer taraftan o masum ve çaresiz bebek bakıma muhtaçtır. Yemin dizisi yeni başrol oyuncusu olan Cansu Tuman Emir ve Reyhan’ın bebeğinin bakıcısı olacaktır, ona kol kanat gelecek onu sevgisi ile bir anne gibi yürütecektir. Bebeğe olan sevgisi ilgisi ve şefkatini gören Emir zamanla yumuşayacak ve Cansu Tuman’a karşı içinde sevgi kıpırtıları oluşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir