Yemin Dizisi 235. Bölüm Fragmanı ve Özeti – 24 Nisan Cuma

Reyhan Gerçeği Emir’e Söyleyecek Mi?

Yemin’de Reyhan hastalığını Emir’den saklar. Bu konuda ne yapacağını bilemeyen Reyhan Melike’den yardım ister. Melike ise elbette gerçekleri saklamanın doğru olmadığını ve bunu Emir’e anlatması gerektiğini Reyhan’a tavsiye eder. Ancak Reyhan’ın endişesi Emir’in bebeğin doğumuna karşı çıkmasıdır. Nitekim Reyhan düşüncesinde haklıdır. Emir ne olursa olsun Reyhan’ı asla kaybetmeyi göze alamaz. Yani Reyhan gerçekleri biraz daha saklayacaktır. Bunları açıklamak için şu an çok erkendir.

Cemre Cavidan’ın Peşinde

Cavidan ise mutlu ve huzurludur. Reyhan’dan kurtulma işi kendiliğinden olmuş ve hiç bir şey yapmasına gerek kalmamıştır. Tek yapması gereken arkasına yaslanıp olacakları izlemektir. Ancak Cavidan Cemre belasından habersizdir. Cemre Talaz’ın silahını alarak Cavidan’ı öldürme planları yapar.

Narin Kemal’e Öfkeli

Narin ve Kemal cephesinde işler oldukça kötü gidiyor.  Hızır ve Şehriye ikiliyi birleştirmek isterken olaylar öyle gelişmez. Narin Kemal’i yanlış anlar. Bu yanlış anlama Narin’in Kemal’e olan öfkeisni artırır.  İkili giderek bir birlerinden uzaklaşırken Oya’nın istedikleri ise oluyordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir