Yemin Dizisi 231. Bölüm Fragmanı ve Özeti – 20 Nisan Pazartesi

Reyhan Ölecek! Emir Çaresiz!

Yemin dizisi 231. bölüm izle! Yemin dizisi 231. bölüm fragmanı ve bölüm özeti yayında. Yemin dizisinde güzel bölümleri izlemiş aşkın, mutluluğun olduğunu tam hissetmişken olumsuzluklar art arda gelmeye başlıyor. Reyhan ikinci kez test isteyerek doktorların yanılmış olabileceğini düşünürken işler hiçte istediği gibi gitmeyecek. Maalesef sonuçlar kesin. Reyhan kendisi ve bebeği arasında bir seçim yapmalı. Hepimizin de tahmin edeceği gibi Reyhan bir anne olarak kendini değil bebeğinin yaşamasını tercih edecek.

Reyhan Gerçekleri Saklıyor

Yemin dizisi son bölümde neler oldu? Yemin 20 Nisan Pazartesi analizini keyifle seyret. Elbette tüm bu olanlardan habersiz Emir mutluluk yaşayıp baba olmanın heyecanını hissederken gerçeği en son o öğrenecek. Reyhan’ın gerçekleri saklaması kendi açısından doğru olsada Emir açısından oldukça yıkıcı olacak. Gözleri önünde her geçen gün eşinin ölümü yaklaşırken o bunu bilmeyecek. Maalesef dizide güzel günlerin gelişini beklerken bu durum çok can sıkıcı.

Cavidan Yaptıklarının Bedelini Ödeyecek

Cavidan ise  Talaz sayesinde duurumdan kurtuldu ancak ona saldırarak bir nevi eve gitme şansını da tepti. Şimdi ortalıkta tek başına ve eve nasıl gieceğini bilmiyor. Elbette Cavidan’da Reyhan’a yaptıkalrının hesabını verecek.

Oya’nın Kemal ve Narin’e Kirli Oyunu

Kemal ve Narin’in sıkışmış durumu ise devam ediyor. Bir ayrıl bir barış, bir boşan bir evlen artık ikilinin durumu kabak tadı vermeye başlıyor. Oya’nın oyunu ise çok iğrenç. Birbiribi seven iki kişinin arasına başka bir kadını koymak. Bir insan bu kadar da düşmemeli. Masal ‘ın ise tek ilacı Narin. O varsa hayat dolu o yoksa suskun. Kemal ne yaparsa yapsın kızı içn Narin ile yaşamaya mecbur.

Dizide yaşanan bu kadar olumsuzluğa sizin yorumunuz ne? İşler gerçekten bu kadar kötü mü gidecek yoksa her şey sihirli bir değnekle düzelecek mi? Yorumlarını bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir