Yemin Dizisi 230. Bölüm Fragmanı ve Özeti – 17 Nisan Cuma

Reyhan Hastalığını Emir’e ANLATMAYACAK!

Yemin dizisi 230. bölüm izle! Yemin dizisi 230. bölüm fragmanı ve bölüm özeti yayında. Yemin’de Reyhan acı gerçekle yüzleşmiş bunu daha fazla içinde tutamayarak Melike’ye anlattı. Peki asıl önemli olan nokta yani Emir’e anlatacak mı? Ve daha da önemlisi son anne olabilmek için son şansı olan bebeğini dünyaya getirecek mi?

Öncelikle şunu söylemek gerekirse Reyhan gerçekleri Emir’den saklayacak. Emir her ne kdar baba lmanın hayallerini kursada asla Reyhan’ı kaybetmeyi göze alamaz ve ne olursa olsun karsının hayatını riske atmaz. Reyhan bunu bildiği için Emir’e gerçeği söylemeyecek ve doğuma kadar bu gerçeği saklayacak. Tabi burada Reyhan’ı çok zorlu bir süreç bekliyor. Hem acısını kalbine gömmeli hemde belki birdaha görmemeyeceği eşinin değerini bilip onunla son aylarını geçiriyormuşcasına yaşamalı.

Elbette hepimiz Reyhan ve bebeğinin yaşayacağını ve bu durumdan kurtulacaklarını düşünsekte dizinin gidişatında her şey olabilir. Buna da hazırlı olmakta fayda var.  Yani Reyahn bebeğini doğuracak ve sonuçlarını göze alrak her şeyi Emir’den gizleyeek.

Talaz Cavidan’ı Kurtardı

Yemin dizisi son bölümde neler oldu? Yemin 17 Nisan Cuma analizini keyifle seyret. Cavidan ise Talaz tarafından kurtarıldı. Talaz biraz daha geç kalsaydı Cavidan’ın cansız bedeni ile karlşılaşacaktı. Ancak son anda yetişerek Cavidan’ı kurtardı. Cavidan ise bu durumdan kurtulduktan sonra akıllanması ve biraz durumunu düşünmesi gerekirken kaldığı yerden devam edecek. Ancak öncelikli hedefi ona bunları yapanı bulmak ve öcünü almak.

Oya’nın Yeni Oyunu

Diğer tarafta ise Oya durmak bilmiyor. Pedagog bir arkadaşı olduğunu söyelyince hepimiz durumu anlamıştık zaten. Oya resmen Kemal’in aklını çelmesi için arkadaşını getirmi. Masal’ın umrunda olduğu felan yok. Ancak Oya bu oyunu ile büyük bir bozguna uğrayacak haberi yok. Bata Narin zaten kıskançlık krizine girdi. Tabi Kemal’in gönlü Narin’de bu kıza bakmayacağı keisn. Oya bu gerçekle er ya da geç yüzleşecek. Ne yaparsa yapsın ikilinin birbirlerini kalplerinden silmesini başaramayacak. Tabi bu süreç özellikle Narin açısından zor geçecek. Pedagogun Narin’i yanlış yönlendirmeleri ve Kemal’le aralarında bir şeyler varmış oyunları Narin’i çok zorlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir