Yemin Dizisi 229. Bölüm Fragmanı ve Özeti – 16 Nisan Perşembe – Reyhan Ölüme Rağmen BEBEĞİNİ DOĞURACAK!

Reyhan Ölüme Rağmen BEBEĞİNİ DOĞURACAK!

Yemin dizisi 229. bölüm izle! Yemin dizisi 229. bölüm fragmanı ve bölüm özeti yayında. Yemin’de güzel mutlu günelr yaşarken sonun da Reyhan’ın acı haberini öğrendik. Reyhan’ın bebeğini doğurması onun sağlığı açısından riskli ve ölümle burun buruna. Üstelik yapılacak operasyonla birlikte Reyhan’ın bir daha çocuğu olmayacağı da kaçınılmaz. Peki Reyhan ne yapacak kararı ne olacak? Elbette Reyhan’ın kararı bebeğini ne pahasına olursa olsun doğurmaktan başka bir şey olamaz. Bu amaçla Emir’in olası itirazları veya engellemesiyle karşılaşmamak için ve onu babalık havasına girmiş böyle mutluyken tüm mutluluğunu bozmamak için herşeyi Emir’den gizleyecek.

Haliyle Emir tüm olanlardan habersiz Reyhan’la bebeklerini beklerken Reyhan’ın içi hep buruk hep huzursuz olacak. Ancak biz umud ediyoruzki ne olursa olsun Reyhan hayatını kaybetmeyecek ve bebiğin doğuracak.

Cavidan Durumu Kötü!

Yemin dizisi son bölümde neler oldu? Yemin 16 Nisan Perşembe analizini keyifle seyret. Diğer yandan Cavidan’ın durumu ise aynı şekilde devam ediyor. Aslında bu durum bir hayli bizim açımızdan iyi çünkü Cavidan’ın konakta olması zaten böyle zorluklar varken hiç ekilmezdi. Daha geniş açıdan bakarsanız Cavidan yine istediğine kavuşabilir. Yani Reyhan’ın hayatının tehlikede olması zaten onun en baştan beri istediğinin ayağına gelmesi demek. Aile ya darmadağın olacak. Yada işler iyiye gidip emir ve Reyhan huzurlu olacak. Bunu doğuma yaklaştığımız bölümleerde göreceğiz.

Kemal Narin Eskisi Gibi Olacak Mı?

Diğer tarafta ise Kemal ve Narin’i birleştirici rolde daha öncede dediğimiz gibi Masal var ve bunu sağlıyorda. Gizlice Nrain’e kaan Masal Kemal’i şoke ediyor. Kemal ise huzur içinde Narin’in kollarında olan Masal’ı görünce içindeki o huzuru tekrar hissediyor. Şu bir gerçekki hem Narin hemde Kemal hala aşklarını yüreklerinde taşıyorlar. Bu ayrılık Oya’nın türlü planlarıyla olsa da yine ikilinin bir araya geleceği aşikar.

Sonuç olarak Yemin’de bir yaprak dökümü oluyor diyebiliriz. Reyhan ve bebeği, Narin Ve Kemal! Peki sizce Reyhan’ın kararı ne olacak? Bebeğini doğuracak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir