Yemin Dizisi 228. Bölüm Fragmanı ve Özeti – 15 Nisan Çarşamba- Cavidan Ölecek Mi?

Cavidan Cemre’nin Tuzağından Kurtulacak!

Yemin dizisi 228. bölüm izle! Yemin dizisi 228. bölüm fragmanı ve bölüm özeti yayında. Yemin dizisinde heyecan devam ederken doktorların endişeli hali Reyhan ve bebiğini durumu konusunda herkesin panik yaşamasına sebep oldu. Ancak Reyhan ve bebiğinin durumu şu an için oldukça iyi. Asıl hayatı tehlikede olan isim Cavidan. Cemre’nin iyi işleyen planı Cavidan’ı zehirli gazla dolu bir depoya sıkışmasına sebep oldu. Cavidan her geçen an ölümün nefesini ensesinde hissdiyor. Peki Cavidan bu durumdan nasıl kurtulacak.

Cavidan Cemreyi Kandıracak!

Yemin dizisi son bölümde neler oldu? Yemin 15 Nisan Çarşamba analizini keyifle seyret. Cavidan yine profesyonel sulu itemlerinden birini kullanacak. Ölü taklidi yaparak Cemre’nin içeride ne olduğunu merak ettirecek. Cemre bu merakına yenik düşüp içeri girdiğinde ise Cavidan Cemre’den kurtularak kaçmayı başaracak. Yani Cavidan yine 4 ayak üstüne düşecek diyebiliriz.

Kemal ve Narin Yeniden Bir Arada

Kemal Narin ayrılığında ise işler bir hayli ters giderken devreye Emirve Reyhan’da giriyor. Şehriye ve Hızır’ın abalarının yanı sıra Emirve Reyhan’ında devreye girmesiişleri yumuşatacak. Kemal masal için diyerek Narin2in yanlarına yaklaşmasına ve Masal ile ilgilenmesine izin verecek. Elbette bu durum Oya’yı deliye döndürecek. Ancak Oya ne yaparsa yapsın Kemla Masal’ın sağlığı için bu duruma göz yumacak. İlerleyen bölümlerde yavaş yavaşta olsa Narin ve Kemal çiftinin birbirlerine yaklaştığına şahit olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir