Yemin Dizisi 227. Bölüm Fragmanı ve Özeti – 14 Nisan Salı

Reyhan Ve Bebeği HASTA!

Yemin dizisi 227. bölüm izle! Yemin dizisi 227. bölüm fragmanı ve bölüm özeti yayında. Yemin’de Cemre’nin planı kusursuz bir şekilde ilerliyor. Cavidan’ın yurt dışına gitme yalanından tutun depoya kapatılmaına kadar her şey oldukça planlı ve harika ilerliyor. Cavidan ise fareler ve zehirli gazla baş başa. Her geçen saniye ise Cavidan için son yaklaşıyor. Elbette Cavidan’ın olmaması Emir ve Reyhan aşkı için mutluluk ve huzur demek. Nitekim ikili iyilik dolu yardımlarla güzel günler geçirip bebeklerinin doğumunu planlıyorlar. Ancak diğer yandan doktorların Reyhan ile ilgili yaptıkları analizler işlerin rengini değiştirecek gibi duruyor. Doktorlar Reyhan ve bebeğinin tehlikede olaağını düşünüyorlar.

Cavidan’ın sonu gelecek mi?

Yemin dizisi son bölümde neler oldu? Yemin 14 Nisan Salı analizini keyifle seyret. Elbette bu olay hepinizi üzebilir ancak üzülmeyin çünkü Reyhan ve bebeği bu durumu atlatacak arkadaşlar. İki şekilde olabilir ilk testlerin doğru çıkmaması veya bu durumu Reyhan ve bebeğini tedaviyle aşması. Bizce ilk durum olacak ve ikiliye bir şey olmayacak içinizi ferah tutun. Tabiki dizide bir mutluluk olursa devamında da bunun bedeli olarak bir kötülük olması gerekiyor. O da Cavidan’ın kurtulması. Cavidan depodan kurtulacak. Nasıl mı derseniz Zafer sayesinde. Zafer depoyu tekrar ziyarete geldiğinde Cavidan’ı o durumdan kurtaracak. Elbette Cavidan hemen Talaz’a koşup intikam almak isteyecek. Asıl işlerin karışacağı nokta ise burası. Bu durum Talaz’ın sonunu getirebilir. Ancak yine üzülmeyin arkadaşlar er ya da geç Cavidan’ın işi bitecek. Üstelik böyle küçük küük acılar çekerek olması daha keyifli.

Narin Kemal aşkında büyük gelişme

Narin ve Kemal tarafında ise işler bir hayli karışık. Masal adeta suskunluk yemini etti. Bu tepkiyle amaçladığı elbette Narin ablasının geri dönmesi. Kemal ise Narin adı dahi anılmamaı için büyük konuşmalar ve naralar atmaya devam ediyor. Ancak Kemal bu sözlerinin hepsini yutmak zorunda kalacak. Çünkü Masal’ın tek özüm iyileşme noktası Narin. Bu konuda Şehriye ve Hızır’da önemli rol oyanayacak. Kemal kızının Narin’in yanında hayata döndüğünü görünce o sözlerini yutup bu duruma göz yumacak. Oya ise hala ığırtkanlıklarına devam ediyor. Cemre keşkeCavidan ile beraber Oya’yı da yollasaydı o depoya hiçte fena olmazdı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir