Yemin 287.Bölüm Özeti – 21 Kasım Cumartesi

Emir, Yiğit’e Bir Adım Atıyor !

Yemin 287. bölüm fragmanı geldi. Gelecek hafta neler olacak? 21 Kasım 2020 Cumartesi ekrana gelecek Yemin dizisinde neler olacak haberimizde.

Kanal 7 ‘nin sevilen dizisi Yemin bu haftayı da tamamladı. Pazar akşamı yeni gününde izleyicilerin karşısına çıkan yapımın son sahnesi bir kez daha nefes kesti ve şimdiden merak konusu oldu. Peki, gelecek hafta neler yaşanacak? 

Yemin’de Reşit Emir’in bebeğini kaçırmıştı. Emir bu durumdan kendini suçlayıp durdu. Yemin’de Emir oğluna kavuştu. Onu gözyaşlarıyla kucakladı. Bunda Feride’nin payı büyük. Emir’in Yiğit’e yaklaşmasını o sağladı.

Diğer tarafta Kemal ise Kumru’nun yüzüne karşı öleceği müjdesini verdi. Kumru krize girip kendini atmaya çalışıyor. Ama illaki onu oradan birisi kurtarır.

Yemin 286. bölümde neler yaşandı?

Sevilen dizi Yemin’de bir akşam daha sona erdi. Emir ve Feride, kaçırılan Yiğit için adeta hayatlarını ortaya koyar. Diğer yandan Hikmet de torununu bulabilmek adına kendi bağlantılarını devreye sokar. Emir, buldukları ilk izin peşinden gider ancak bir sonuç çıkmaz. Ve bomba patlar. Bir süredir ortada olmayan Reşit, Feride’nin karşısına çıkar ve yanına gelmesini söyler. Feride de bunu Yiğit için yaptığını söyleyerek Emir’e bir not bırakır. Emir şimdi hem onu hem de oğlunu aramaktadır. Bunun için de Songül’ün yardımına ihtiyaç duymaktadır. Cavidan, torununun kaçırıldığını öğrenir ve kahırdan hemen fenalaşır. Kumru acımasız planlarına ufacık Masal’ı da dahil eder. İlk etapta buna sessiz kalınır ancak Kemal’in Masal konusundaki çizgileri serttir ve ne yapacağı belli olmaz. Emir, Cavidan’ın Feride’yi gönderdiğini ne zaman öğrenecek? Hepsi ve daha fazlası yarın Yemin’in yeni bölümünde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir