Yemin 285.Bölüm Özeti – 14 Kasım Cumartesi

Yiğit’i Kim Kurtaracak!

Yemin 285. bölüm fragmanı geldi. Gelecek hafta neler olacak? 14 Kasım 2020 Cumartesi ekrana gelecek Yemin dizisinde neler olacak haberimizde.

Kanal 7 ‘nin sevilen dizisi Yemin bu haftayı da tamamladı.Pazar akşamı yeni gününde izleyicilerin karşısına çıkan yapımın son sahnesi bir kez daha nefes kesti ve şimdiden merak konusu oldu. Peki, gelecek hafta neler yaşanacak? 

Yiğit kaçırıldı. Feride Yiğit’i o kadar çok sahiplendi ki kendisi annesiymiş gibi acısını yüreğinde hissetti. Yiğit’in babası Emir’e de hesap sormaktan geri durmadı. Emir’in ise sonunda aklı dank ediyor. Benim yüzümden demeye başladı. Umarız bu sefer de suçluluk duygusuyla depresyona girmez de atağa geçip oğlunu kurtarır.

Yiğit’i kaçıran isim Reşit. Reşit telefonda Feride’yi tehdit ediyor. Feride de kimseye haber vermeden Reşit’in isteğine boyun eğip kimseye haber vermeden gidecek. Tabi ipuçlarını değerlendiren Emir hem Feride’yi hem de oğlu Yiğit’i kurtaracak !

Böylece Emir ve Feride arasında aşk kıvılcımları alevlenmiş olacak.

Yiğit’in kaçırılma haberini alan Hikmet Bey ise Songül’ün de ona yaptıklarıyla kriz atağı geçirecek. Yiğit’in kaçırılması onu çok fazla yoracak. Tabi bu durum da Songül’ü işine yarayacak. Hikmet’e yakınlaşmak için yeni bir fırsat doğacak.

Kemal ve Narin tarafı ise akıl tutulması yaşatmaya devam ediyor. Narin diziye girdiğinde dişe diş kana kan savaşan bir kadın iken şimdi tam zıt bir karaktere büründü. Narin’in tavırları hiç hoş değil. Kumru her ne kadar Kemal’ kafayı takıp hasta numarası yapsa da Narin gözünü dört açmalıydı. Kumru doktorlarla anlaşmalı sahte raporlar hazırlatmakta.

Yemin 284. bölümde neler yaşandı?

Kumru’nun Kemal’e olan saplantısı bitmemiştir. Bu, hastanede dahi devam der. Geldiklerinde ise evde. Her anında bunu ablası Narin’e bunu hissettirir. Kemal ise Kumru’nun evinde kalmasını istemez. Sebebi bellidir. Bundan sonra yaşanacaklar için de tereddütlüdür. Ancak Narin, Kemal’e karşı çıkar ve evde kalmasını söyleyerek Kemal’e çıkşır. Bundan sonra aralarında sorunlar yaşanabilir. Emir, Reyhan’ı hatırlamakla kalmaz yeniden o günlerine geri döner. Kendisini bırakarak her gün öldüğünü ifade eder Feride’ye. Feride ise ona destek olur ve bu buhrandan kurtulması için el uzatır. Songül ise Hikmet’e yeni oyunlar oynayacaktır. Her şey konakta kalmak içindir. Hepsi ve daha fazlası yarın Yemin’in yeni bölümünde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir