Yemin 284.Bölüm – 8 Kasım Pazar

Yiğit Kaçırılıyor !

Yapımcılığını Karamel Yapım’ın üstlendiği Yemin dizisinde bir bölüm daha geride kaldı. Artık haftasonları ekrana gelen dizi de izleyiciler gelecek bölümü heyecanla beklemeye koyuldu. Emir eski günlerine geri mi dönecek yoksa Feride ile yeni bir yola yelken mi açacak?

Hafta sonlarında yayınlanmaya devam eden Yemin’in yeni bölümü de sona erdi. Emir ve Feride’nin başlayan aşk yolculuğunda iyi şeyler yaşanırken bir anda olan biten neredeyse tersine dönecekti. Diğer yandan Kemal ve Narin’in arasındaki ilişkide yine Kumru’nun yapacakları rol oynayacak gibi gözüküyor. Ölüme doğru giden Kumru neler planlıyor? Bu sorunun cevabı merak konusu haline geldi. Çünkü dizinin seyrini değiştirebilecek karakterlerden birisi kendisi.

Yemin 284. bölüm özeti

Aşevi projesinde Feride ile birlikte çalışan Emir, yaptığı davranışlardan dolayı özür diler. Feride de söylediklerinden ötürü.

Hikmet, elde ettikleri başarı sebebiyle bir yemek düzenler. Emir ile Feride de mekana gelir ama basın mensuplarının Reyhan sorusu sonrası her şey altüst olur. Emir, gazetecileri döver. Ardından da son sürat aracını kullanır. Feride ne kadar durdurmaya çalışsa da başaramaz. Yiğit’in birleştirici gücüne inandığını ve annesi Reyhan’ın da çok iyi bir anne olduğunu söyler. Bu arada Emir ve Feride’nin çekilen fotoğrafları basına yansır. Oya bu durumdan memnun değildir.

Songül ise ağzı kulaklarındadır. Kumru, beynindeki tümör sebebiyle her geçen gün ölmeye daha yaklaşmıştır. Ama Kemal’e olan aşkını dile getirmekten geri kalmaz.

Kanal 7 ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Yemin üçüncü sezonuyla izleyici karşısına çıkıyor. Reyhan’ın ölümünden sonra toparlanamayan Emir’in zorlu yaşam savaşı Yemin ile ekrandaki yerini alıyor. Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını tutan Emir diğer yanda ise annesiyle hiç tanışmamış minicik bir yürek. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi ‘Yemin’ üçüncü sezonuyla hafta sonları 19:00’da sevenleriyle buluşuyor. Büyük depremler yaşayan Tarhun ailesi geçen kötü günlerin ardından toparlanabilecek mi? Emir Reyhan’dan sonra nasıl bir yol seçecek? Geride kalan masum bebek aileyi bir araya getirebilecek mi? Tüm sorular Yemin ile yanıt buluyor. Karısının ölümünden sonra Emir hayattan kopmuş bir halde savrulmaktadır. Oğlunu bile görmek istemeyen Emir’in artık yaşamak için bir amacı kalmamıştır. Masum bir bebeğin varlığının bile değiştiremediği Emir’in hayatına hiç ummadığı anda biri girer. Peşinde büyük bir sırla gelen bu davetsiz misafir hem bebeğin hem de Emir’in yaralarını sarabilecek mi? Narin, arkadaşının ölümünden sonra yetim kalmış bebeğe kol kanat germiştir. Bu süre zarfında Kemal ile Narin kendi mutluluklarını ikinci plana koyar. Zamanı gelip bebek, Tarhun konağına geri döndükten sonra iki aşık artık mutluluk adına büyük bir adım atarlar. Narin ile Kemal mutluluğa giden bu yolun henüz başındayken beklenmedik bir şey olur ve Narin’in geçmişinden biri kapılarını çalar. Birbirini deliler gibi seven iki aşık zor günleri aşabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Yemin’in yeni bölümünde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir