Yemin 254.Bölüm Fragmanı- 17 Eylül Perşembe

Feride BAYILDI! Kumru’nun İntihar OYUNU

Yemin dizisinde Feride Emir’in kölelik anlaşmasını imzaladı. Emir ise Feride’yi bezdirmek için elinden gelen her şeyi yaptı. Kızı sabahlara kadar uyumayıp saçma işlerle canını okudu. Feride haliyle bunca zorlukla baş edemeyerek en sonunda bayıldı. Emir Feride’nin bayılmasıyla yaptığı yanlışın farkına varıyor. Oğlu için sorumluluk alan ve elinden gelen her şeyi yapan Feride’ye bu denli kötü davranmasının ne kadar yanlış olduğunu görüyor. Haliyle konaktakilerin gözünde de Emir’in imajı epey zedelenecek.

Emir yaptığı bu ağır eziyetten sonra Feride’ye bir şey olacak diye çok koktu. Bu olayla birlikte Emir’in Feride’ye bakış açısı değişecek. İkili yavaş yavaş birbirlerini anlamaya başlayacak. Emir etrafına kurduğu o kalın duvarları yıkmaya ve kendiyle yüzleşmeye bir adım daha yaklaşıyor.

Kumru ise yine akıl almaz bir oyuna başvurdu. Kumru’nun gözlerinde ki nefret ve delilik bir hayli korkutucu. Kumru bizlere Talaz’ı, Cemre’yi ve Cavidan’ı aratacak gibi duruyor. Narin ve Kemal tam mutlu olmuş ve evliliğe adım atacakken bu durum evin tüm huzurunu kaçırıyor. Narin ise Kumru’nun bu planlarına kanıp annesine karşı cephe alacak. Kumru deyim yerindeyse her istediğine kavuşacak. Narin ve Kemal birbirlerine destek olup bu zor günleri atlatacaklarını düşünseler de yanı başlarında ki büyük tehlikenin hala farkında değiller.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir