Yemin 253.Bölüm Fragmanı- 16 Eylül Çarşamba

Feride Emir’in Kölelik SÖZLEŞMESİNİ REDDETTİ!

Kanal 7’nin sevilen dizisi Yemin’de bir bölüm daha geride kaldı. İzleyiciler şimdi hafta ortasında yayınlanacak olan yeni bölümü merakla bekliyor ve neler yaşanacağını öğrenmek istiyor. Yemin 253. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Yemin dizisinde ortalık iyice kızışıyor. Bir yandan konakta işe başlayan Feride orada kalıcı olmakla uğraşıp Emir ve bebeğine huzur getirme peşindeyken diğer tarafta Kumru kalıcı olmak için ablasının huzurunu bozmak peşindedir.

Feride Emir’in o kalın kükreyen sesini kısmak için bir hayli çaba sarf etmesi gerekiyor. Emir pimi çekilmiş bomba gibi saracak yer arıyordur. Bu durumu düzeltecek kişi elbette Feride’dir. Feride bu durumu düzeltmek için en başta minik bebeği ile Emir’in arasını düzeltmelidir. Emir’in bir baba olduğunu ve sorumluluklarından kaçamayacağını hatırlatmalı. Nitekim Feride en başta bunu yapacak. Daha sonrası ise çorap söküğü gibi gelecektir.

Diğer tarafta ise fırtına öncesi bir sessizlik var desek yeridir. Kumru gerçekten zenginlik için her şeyi yapabilecek deliliğe sahip. Nitekim annesini neredeyse öldürecek noktaya getirmesi ardından da onu kışkırtıp kendine tokat attırması bunları ispatlar cinsten. Narin ve Kemal’in bu sosyopat kızın gerçek yüzünü görmesi ise pek mümkün durmuyor. Çünkü Kumru kendini kamufle etmede çok profesyonel.

 Kısaca toparlarsak ilerleyen bölümlerde bizi oldukça zorlu günler bekliyor diyebiliriz. Üstelik diziye Talaz, Cemre psikopatları henüz girmedi!

Yemin 253. bölüm özeti

Feride ne yapıp edip o işi almıştır. Hikmet Tarhun’un bu konuda büyük inisiyatifi vardır ancak Emir bu durumu sevmemekle birlikte sonrasında kabullenir. Ama kabullenip kabullenmeyeceğine de Feride’yi pişman eder. Onu aşağılar, suçlar, söyledikleri ile küçük düşürür. Feride de sonunda karşılık vererek; ‘Hakaret etmenize gerek yok. Ben sizin köleniz değilim’ der.

Yemin 253. bölüm fragmanı

Kemal ve Narin’in hayatı Kumru ve Münevver sonrası ister istemez değişmiştir. Öyle ki Kumru ablası ve Kemal’in evleneceğini duyduktan sonra çileden çıkmıştır. Bu kez farklı bir koz kullanır. Narin’in görebileceği bir yerde daha önce annesi Münevver ile çektirdiği bir fotoğrafı koyar fakat Şehriye engel olur. Bir sonraki deneme ise Masal’dır. Burada da başarılı olamaz ancak denemkten de vazgeçmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir