Yemin 252.Bölüm Fragmanı- 15 Eylül Salı

Feride ve Emir YAKINLAŞIYOR!

Yemin dizisinde Emir sert ve ketum tavrıyla hem Feride’yi hem de bizleri şoke etti. Oldukça sakin ve şefkat dolu Emir’in böyle gaddar ve sert bir insana dönüşmesi gerçekten şaşırtıcı. Feride’nin minik bebeği susturması ve ona anne şefkati vermesi gibi güzel bir anı Emir’in böyle mahvetmesi epey abartılıydı. Nitekim Emir’de kızı ağlatıp konaktan yollamasını abartı buldu ki o da epey pişmanlık yaşadı. Tabi farklı bir açıdan da bakarsak Emir’in Feride ve bebeği görmesi Reyhan ile birbirlerine verdikleri sözleri de hatırlamasına sebep oldu. Birlikte bebeklerini büyütüp iyi birer aile olma hayalleri… Emir’in o acıyı tekrar yüreğinde hissetmesi öfkesinin bir diğer sebebi elbette.

Feride’nin konağa girmesi ve işe başlamasıyla Emir ona karşı yanlış tavrının farkına varacak. Emir sert bir tavır sergilediği Feride’nin aslında ne kadar şefkatli ne kadar iyi kalpli bir kadın olduğunu görecek. Bebek ile Feride’nin uyumu elbette Emir’i de etkileyecek. Emir kaybettiği Reyhan’ı bambaşka bir surette tekrar karşısında bulmuş gibi olacak. İlerleyen bölümler Emir’in kendi iç çatışmalarının yoğun olduğu sahnelerle dolu olacak. Feride ve Emir aşkı minik minik yeşermeye başlıyor diyebiliriz.

Narin ve Kemal’i ise büyük bir tehlike bekliyor. İkili bir türlü evlenmeyi başaramadı. Daha önce Oya yüzünden neredeyse ayrılma eşiğine gelen ikili bu seferde Narin’in kardeşi ile mücadele etmek zorunda. Kumru konakta kalmak için her şeyi yapabilecek cinsten biri. Kemal’i ayartma da bunların arasında. Tamda ikili nikah tarihi almışken Kumru’nun komploları işleri değiştirebilir. Sakin ve güzel giden Narin ve Kemal’in hayatı yine entrikalar ve tuzaklarla bir hayli çetrefilli olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir