Yemin 251.Bölüm Fragmanı- 14 Eylül Pazartesi

Emir ve Feride’nin İLK KARŞILAŞMASI  ❤

Yemin dizisinde Emir ve Feride sonunda karşılaştı. Cavidan’ın planıyla kimliğini değiştiren Feride Tarhun konağına gidip iş görüşmesi için geldiğini söylemişti. Bebeğin de ağlaması ve bir türlü susmaması Feride için bir avantaj olur. Feride’nin kollarında bebek adeta annesini bulmuşçasına susar. Emir bu manzara karşısında şoke olurken bebeğin mutluluğu elbette onu çok etkiler.

Tabiki Emir’in bu durumu kabullenmesi zor olacak. Ancak başta Hikmet olmak üzere Tarhunlar bu durumu kabullenir. Feride’nin iyi kalbi Emir’in geri dönüşü ve eski halini alması için büyük bir fırsattır. Elbette Hikmet bu durumu fark edecek ve bebeği ile babasını barıştırmak için bunu kullanacak.

Peki Feride ile Emir’in bir aşk yaşaması mümkün mü? Elbette bu durum çok zor. Reyhan’ın acısı içinde hala taze olan Emir’in bir anda Feride ile aşk yaşaması mümkün değil. Ancak Emir her adımda Feride’de Reyhan’dan bir parça görüp zamanla bunu kabullenecek. Tıpkı Narin’in Masal üzerindeki etkisi gibi Feride’de Tarhun konağında bu etkiyi yaratacak.

Narin’den bahsetmişken işler o tarafta bir hayli karışıyor. Kumru’nun gözlerindeki para ve zenginlik hırsı ayrıca Kemal ve Narin’in sahte evlilikleri için tahminleri işleri çorba edecek. Kumru zenginlik ve lüks için her şeyi yapabilecek gibi duruyor. Narin’in tam tersi karakterde olan Kumru annesini bile feda edebilmişken Narin ve Kemal’e neler yapacağı bir hayli ürkütücü duruyor.

Toparlayacak olursak Tarhun konağına gelecek huzurun tam tersi Narin ve Kemal’e büyük sorunlar geliyor. Sizce Feride ve Emir birbirine yakışıyor mu? Feride Emir için Reyhan’ın yerini doldurabilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir