Yemin 250.Bölüm Fragmanı- 11 Eylül Cuma

Emir’in Bebeği HASTA! Feride KONAĞA GELDİ!

Yemin dizisine Emir’in ketum tavrı türlü oyunlara rağmen geçmek bilmiyor. Bebeği hastayken bile neredeyse küçük çocuğu bir başına bırakıp gitmeyi bile düşündü. Emir’i şefkatli ve merhametli olarak tanımışken bu hal Emir’e hiç yakışmıyor. Diğer yandan Feride ise Cavidan’ın teklifini kabul etmek zorunda kaldı. Abisi için istemediği bir adamla evlilik yapmaktansa annesiz bir bebeğe anne olmak elbette en mantıklısıydı.

Bebeğin durumu ise gün geçtikçe kötüye gidiyor. Sürekli hastalanan bebek en sonunda nefessiz bile kalmıştı. Emir her ne kadar bebeğe mesafeli olsa da bebek Reyhan’ın ona emaneti. Bebeğin sağlığını düzeltecek ve onu huzura kavuşturacak isim ise Feride. Cavidan’ın aracılığıyla Melike tarafından konağa gelecek olan Feride Emir’i büyük şaşkınlığa uğratıyor. Emir bebeğini ilk defa anne sıcaklığıyla saran birini görünce çok şaşıracak. Üstelik arkadan baktığında bu kadında yani Feride’de Reyhan’ı bulacak. Bir an sanki Reyhan geri dönmüşte bebeklerine bakıyor eskisi gibi mutlu bir aileymiş gibi hissedecek olan Emir bu hayalin er ya da geç peşine düşecek.

Tabi Feride’nin konakta işi çok zor. Hele de Cavidan tarafından konağa sokulduğu ve üstüne para aldığı öğrenilirse Feride’nin tüm imajı yerle bir olabilir. Üstelik Emir’i yeni bir travmanın da bekleyeceği aşikar. Ancak Feride konakta kilit isim olacak.

Narin ise kardeşi Kumru’nun oyununa düştü. Kumru yaptığı oyunla annesi ile Narin’i birazda olsa yakınlaştırdı. Üstelik Narin’den ziyade Kemal’in de vicdanıyla oldukça oynuyor. Narin ne kadar inatçı davranırsa davransın Kemal’de anne ve kızın yanında olacak. İki tarafta da bizi heyecanlı anların bekliyor. Tabi bir tarafta Feride bozulan dengeleri düzeltirken diğer tarafta Kumru düzgün dengeleri bozacak.

Yemin Dizisi

Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını tutan Emir diğer yanda ise annesiyle hiç tanışmamış minicik bir yürek. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi ‘Yemin’ üçüncü sezonuyla 7 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi 20:45’te sevenleriyle buluşacak. Büyük depremler yaşayan Tarhun ailesi geçen kötü günlerin ardından toparlanabilecek mi? Emir Reyhan’dan sonra nasıl bir yol seçecek? Geride kalan masum bebek aileyi bir araya getirebilecek mi? Tüm sorular Yemin ile yanıt bulacak.

Yönetmenler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın, Koray Ocak

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner,Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, , Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar,Miran Efe Achylov

Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalaşın
Kostüm Sorumlusu: Ceyda Koçlar

#YeminDizisi #Kanal7 #TürkDizileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir