Yemin 249.Bölüm Fragmanı- 10 Eylül Perşembe

Emir Feride’yi Görünce ŞOK OLDU! YENİ REYHAN

Yemin dizisinde Emir’in oğluyla olan küslüğü devam ederken Cavidan’ın Feride’ye yaptığı teklif işleri bir hayli değiştirecek. Cavidan Reyhan’ın ölümü ve oğluna verdiği büyük zarardan sonra oldukça pişman. Feride içinse bu teklif oldukça zor ama bir o kadar da ihtiyacı olduğu bir anda gelir. Bildiğiniz gibi Feride’nin abisi nakil bekliyor. Her ne kadar donör bulunsa da ameliyat için Feride’ye para gerekli. Bu parayı bulabilmesi içinde Cavidan’ın yaptığı teklifi kabul etmek zorunda.

Hikmet ise ne yaparsa yapsın oğlu ile torununu bir türlü barıştıramamış Emir’in o inatçı kinci tarafını yok edememiştir. Feride’nin gelişi ise Hikmet ve konaktakiler için yeni bir planın çıkmasına sebep olur. Oldukça anaç olan Feride minik bebeğe annelik yapmanın yanı sıra güzelliği ve iyi yüreğiyle Emir’in kalbinde oluşan yaraları sarabilme gücüne de sahip. Elbette Feride’nin gelişi Emir’i hiç memnun etmez. Tıpkı Reyhan’ın gelişi gibi. Ama Emir her geçen gün Feride’de Reyhan’dan bir parça bulacak. Reyhan onun için bambaşka bir bedende Feride olarak gelmiş gibi görünecek. Emir er ya da geç bu öfkesinin dineceğini biliyor. Onun için yeni bir dayanak noktası oğlu ve hayatına ansızın giren Feride olacaktır.

Narin ise ansızın gelen annesinden kurtulmak isterken kardeşinin oyunlarıyla kendini bambaşka bir noktada buluyor. Kumru Narin’e yakın olabilmek ve onun zengin hayatına girebilmek için her şeyi yapabilecek karakterde. Nitekim annesini ilaçlarını saklayarak ta bunu gösterdi. Oldukça tehlikeli olan Kumru Narin için büyük bir tehlike olarak duruyor. Kemal ve Narin’in huzurlu hayatını bozacağı aşikar. Gerek kendi hırsları gerekse de onunla birlikte gelecek belalarla Kumru oldukça tehlikeli.

Sizce Narin Kumru ile barışıp annesini affetmeli mi? Peki Feride Emir’in hayatına girerek onu yumuşatabilecek mi? yorumlarınızı bekliyoruz.

Yemin Dizisi

Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını tutan Emir diğer yanda ise annesiyle hiç tanışmamış minicik bir yürek. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi ‘Yemin’ üçüncü sezonuyla 7 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi 20:45’te sevenleriyle buluşacak. Büyük depremler yaşayan Tarhun ailesi geçen kötü günlerin ardından toparlanabilecek mi? Emir Reyhan’dan sonra nasıl bir yol seçecek? Geride kalan masum bebek aileyi bir araya getirebilecek mi? Tüm sorular Yemin ile yanıt bulacak.

Yönetmenler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın, Koray Ocak

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner,Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, , Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar,Miran Efe Achylov

Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalaşın
Kostüm Sorumlusu: Ceyda Koçlar

#YeminDizisi #Kanal7 #TürkDizileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir