Yemin 248.Bölüm de Neler Olacak?

Emir Reyhan’ın Hatırası Olan BEBEĞİ İSTEMİYOR!

Yemin dizisinde Emir Reyhan’ın ona bıraktığı tüm hatıraları bir bir gömerken en büyüğünü görmeye dayanamıyor. Hikmet ise Emir’in tam tersine torununu yanında büyütmek ve Emir’in de ona babalık yapmasını ister. İpler tam bu noktada gerilir. Hikmet Emir’i akıllandırmak için çeşitli oyunlara başvururken Emir ise inatçı bir boğa gibi aklını gerçeklere kapatmıştır.

Diğer yanda Feride Cavidan ile aynı koğuşa düşer. Feride’nin başında ise büyü bir sorun vardır. Nakil bekleyen abisi. Feride önce hapisten çıkacak ardından da abisinin nakli için para bulması gerekecektir. İşte tam bu anda olayları öğrenecek isim Cavidan olacaktır. Cavidan kendi hayatını kurtaran Feride’ye borcunu ödemek için konaktan Melike ile iletişime geçip Feride’nin ihtiyaçları için ona iş bulacak. Bu iş minik bebeğin bakımı olacaktır. Peki Feride Emir’in inadını kırabilecek mi?

Narin için ise işler bir hayli karışık. Onu terk edip giden annesi ansızın çıkıp geldi. Narin annesine karşı öfkeli elbet ancak yanında birde kız kardeşi var. Annesine karşı öfkesi ne kadar yüksek olsa da bunlardan hiçbir günahı olmayan kardeşine yüz çevirmek Narin’in yapacağı bir şey elbette değildir. Narin ve Kemal cephesinde mutluluk hakim ancak tıpkı diğer tarafta olduğu gibi Narin’de geçmişiyle yüzleşecek. Tabi annesi ve kardeşi böyle ansızın gelişleriyle bir hayli merak uyandırıcı. İkilinin başında belalar ile gelmesi de pek muhtemel. Narin bu sezonda Kemal ile beraber bol bol aksiyona ve kurtarmacaya imza atacak diyebiliriz.

Son olarak ekranda göremediğimiz biri daha var. O da Cemre. Cavidan’ın cezasını çektiğini gördük. Peki kara bela ikili Cemre ve Talaz nerede? O ikilinin de gelişiyle ortalık yine fena karışacağa benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir