Yemin 247.Bölüm de Neler Olacak?

Emir PARAMPARÇA! Feride Reyhan’ın Yerini Dolduracak mı?

Yemin dizisi uzun bir aradan sonra tekrar başladı. İlk bölümüyle bomba gibi olan dizi de deyim yerindeyse tüm taşlar yerinden oynadı! Emir paramparça olmuş, Reyhan’ı unutmak için elinden geleni yaparken Cavidan hapiste tüm yaptıklarının cezasını çekiyor. Hikmet iyileşmiş durumda.

Emir’in öfkesi Reyhan’ın ona bıraktığı emanete dahi uzak durmasını sağlayacak kadar büyük. Emir’in tekrar eski haline gelmesi ve bebeğine sahip çıkması için geçmişi unutturacak birine ihtiyacı var. Peki bu kim olacak?

Bu kişi konağa Cavidan’ın hayatını kurtararak girecek. Cavidan gibi biri için bile hayatını tehlikeye atacak kadar cesur ve iyi niyetli biri ancak buz gibi olmuş bir kalbe atlayıp onu çözebilecek anahtarı elinde tutan kişi.  Nitekim Feride’de bu cesaret ve iyi kalp var. Tıpkı Emir’in kaybettiği eşi Reyhan gibi. Daima iyi, daima cesur.

Yemin 247.Bölüm – 8 Eylül Salı Peki sizce Feride, Reyhan’ın yerini alabilecek mi?

Bizce işi çok zor ancak imkansız değil.

Nitekim Feride bu işi çözemezse Emir kafes dövüşlerinde veya sonsuz boşlukta kaybolup gidebilir. Minik bebeğinin de ona ihtiyacı olduğu göz önüne alınırsa Emir’in gerçeğe geri dönmesi ve kaldığı yerden mutlu bir yuva kurması şart.

Diğer tarafta tüm olumsuzluklara rağmen Narin ve Kemal hala bir arada. İkili için beklenmedik bir anne geliyor. Bakalım Narin bunca yıldır ortalıkta olmayan annesini kabul edebilecek mi? Kısaca toparlarsak bizleri keyifli bir ikinci sezon bekliyor diyebiliriz.

Yemin’de bu akşam Emir oğlunu odasında görünce çok öfkelenir. Hikmet ise oğlunun bu öfkesine rağmen torununa sahip çıkmayı kafasına koyar. Baba oğulun savaşını kim kazanacak?

247. Bölüm

Odasında oğlu ile karşı karşıya kalan Emir oğlunu kucağına alacak derken büyük bir tepki gösterir ve bebeği görmek istemediğini sert bir dille belirtir. Bundan sonra öfkesi babasına dönen Emir, oğlunun konaktan gönderilmesi için elinden geleni yapar. Hikmet ise torununu her ne pahasına olursa olsun yanında istemektedir. Hikmet ile Emir arasındaki bu savaşı kim kazanacak? Öte yandan Annesini karşısında gören Narin büyük bir şok yaşar. Yaşadığı şokun ardından öfkesini dillendirmekten geri durmayan Narin kız kardeşi olduğunu da yeni öğrenmiştir. Narin yılların acısını ve öfkesini bir kenara koyup annesini affedecek mi?

Yemin Dizisi

Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını tutan Emir diğer yanda ise annesiyle hiç tanışmamış minicik bir yürek. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi ‘Yemin’ üçüncü sezonuyla 7 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi 20:45’te sevenleriyle buluşacak. Büyük depremler yaşayan Tarhun ailesi geçen kötü günlerin ardından toparlanabilecek mi? Emir Reyhan’dan sonra nasıl bir yol seçecek? Geride kalan masum bebek aileyi bir araya getirebilecek mi? Tüm sorular Yemin ile yanıt bulacak.

Yönetmenler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın, Koray Ocak

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner,Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, , Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar,Miran Efe Achylov

Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalaşın
Kostüm Sorumlusu: Ceyda Koçlar

#YeminDizisi #Kanal7 #TürkDizileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir