Yasak Elma 85.Bölüm 16 Kasım Pazartesi

Merdivenden düşen Halit ölüyor mu?

Yasak Elma’nın gelecek hafta yayınlanacak olan 85. bölümden ilk fragman yayınlandı. Talat Bulut’un canlandırdığı Halit Argun; Şahika, Ender ve Yıldız ile tartışırken merdivenlerden düşüyor. Yasak Elma’dan ayrılacak olan Talat Bulut’un bu sahnenin ardından diziden ayrılıyor.

Başrollerini Eda Ece, Talat Bulut, Şevval Sam , Gökhan Alkan, Can Nergis, Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade’nin paylaştığı Yasak Elma dizisinin 85. yeni bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı.

Peki şimdi neler olacak? Halit neden delirdi? İlk etapta Halit ve Yıldız kavga ediyor. Şahika ve Ender ise sonradan olaya müdahil oluyor. Yıldız ile kavga etmesinin sebebi Yıldız’ın çocuğunun velayetini geri alması olabilir. Yıldız her ne yaptıysa Halit burnundan soluyor. Bu üçlü şimdi nasıl bir yol izleyecek? Bu olay bu üçlüyü bir arada tutacak! İlk etapta cinayetin üstü örtülmeye çalışılacak. Dizi tanıtımında dönen hapishane görüntüleri belki sezon sonunu bulur. Ya da başka bir yol izlenebilir.

Halit ve Ender’in evlenmesi bomba etkisi yaratırken, Yıldız evi terk ederek Asuman’la birlikte geçici olarak bir yakınlarının evine taşınırlar. Halit, oğlunun velayetini almaya kararlıdır. Şahika, Halit’ten yediği darbe sonrası kendini toparlamaya çalışıyordur. Ender ise yeniden Ender Argun olmanın keyfini sürer. Yıldız çaresiz kaldığını düşündüğü anda hiç ummadığı bir kişi tarafından ona uzatılan yardım elini geri çevirmeyecektir.

HALİT HERKESE TERS KÖŞE YAPTI

Yasak Elma’da Yıldız ile yeniden evlenmek üzere olan Halit, onlarca konuğun katıldığı düğünde ilk hamlesini yaptı. Şahika gelinliğiyle düğüne girdi ve herkes şoke oldu. Yıldız yıkılırken, herkes Halit ve Şahika’nın evleneceğini düşündü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir