Yasak Elma 123.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?y

Yasak Elma 123

Çağatay’dan Kumru’ya Şok Evlenme Teklifi!

Yasak Elma yayınlanan 122.bölümüyle zirvede kalmaya devam ediyor. Entrikası bol dizisinin gelecek bölüm ön izlemesi yayınlandı. Yasak Elma 123.bölüm ön izlemesinin yayınlanmasının ardından gözler gelecek bölüme çevrildi. Yasak Elma 123.bölümde neler olacak? Çağatay Kumru’ya evlenme teklifi ediyor! Yıldız evine geri dönüyor.

Yasak Elma 122.bölümde Çağatay’ın mahkemede yaptığı açıklama sonrası Yıldız neye uğradığını şaşırır. Doğan bu olayın tesadüf olmadığından şüphelenirken, Çağatay ve Yıldız’ın ayrılmaması için kendince bir çözüm bulur.

Doğan’ın bulduğu bu çözüm olayları yatıştıracakken; Kumru’nun ateşi harlaması işleri içinden çıkılmaz bir hale sokar. Çağatay, Yıldız’a yaklaşmak yerine ondan uzaklaşıp intikam planlar yapmaya başlar. Bu planda da Kumru’yu bir piyon olarak kullanmayı düşünür. Kumru ise bu oyunda kurban rolünde.

Doğan yine her şeyin farkında olsa da Kumru’ya söz geçiremiyor. Çağatay ve Kumru ilişkilerini basın önünde yaşamaya başlar. Yıldız ise üzerine atılan iftiradan kurtulmak için evine geri dönüyor. Yıldız’ın evine döndüğü an ise Kumru’yu hayal kırıklığına uğratacaktır. Çağatay Kumru’ya evlenme teklifi etmiştir.

Herkesin merakla beklediği Doğan ve Yıldız yakınlaşması yaşanacak mı? Kumru’ya bilenen izleyenler Doğan ve Yıldız’ın evlenmesini istiyor. Bu durum Yıldız ve Ender’in arasını açacak bir durum. Bu yüzden Ender de Doğan konusunda sık sık Yıldız’ı yokluyor. Ender ve Kumru’nun Yıldız’ı Çağatay’dan ayırma planları; Doğan’ın Yıldız ve Çağatay’ı birleştirme planları derken bakalım neler olacak? Gelecek bölümler ise bir hayli heyecanın dorukta yaşanacağı bölümler olacak!

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın