Yargı 61. Bölümü Zirvede Kapattı! Ilgaz Tahliye Oldu…

yargı-61

Ömer’in Foyası Ortaya Çıktı, Tutuklandı!

Merhaba Yargı severler. Yargı yine izleyenleri ekrana kilitleyen bir bölümle daha ekrana geldi. Üstelik yine pazar gecesinin galibi oldu. Yargı’nın bu başarısından dolayı son zamanlarda çıkan haberler 3.sezonun da geleceği yönündeydi. Yargı 61.bölümde neler yaşanacak? Ilgaz beraat etti! Ömer tutuklandı. Eren ise Çınar’ı yerde yatar vaziyette buldu. Yargı 61.bölümde neler yaşanacak!

Yargı 61

Yargı dün yayınlanan bölümüyle Yekta ve Ceylin iş birliği, Ilgaz savcının mahkemesi derken heyecanı yüksek bir bölümle izleyenleri ekranda tutmayı başardı. Böylece gecenin galibi Yargı dizisi oldu.

Dizi; Ab’de 7,13 reyting, 20,47 izlenme payı, 20+Abc1’de 7,11 reyting, 18,42 izlenme payı; Total’de 5,65 reyting, 15,26 izlenme payı elde ederek tüm kategorilerde zirvede yer aldı.

Yargı Son Bölümde Neler Yaşandı?

Ilgaz kendisine kurulan tuzak sonucu cezaevine girerken Ceylin bir an önce gerekli bilgileri toplamaya başladı. Eren ile kısa süreli bir yol ayrımına giren Ceylin’i büyük bir karar bekliyordu. Ceylin ve Yekta iş birliği… . Yekta’nın beraber çalışma teklifini kabul edeceğini söyleyen Ceylin’e Eren karşı çıksa da Ceylin Yekta’yı arayıp kabul ettiğini söyledi.

Yekta’nın Ömer Korkusu! Yekta’nın Ömer korkusu ağır bastı ve Ceylin’den yardım istedi. İkili birbirlerine Ilgaz’ı kurtarmak için gerekli bilgileri verdi.

Eyüp’ün parmak izini bulmak ve gerçek kimliğine ulaşmak için Eren ve Derya kahveye gitti. O sırada Çınar ve kızlar bir arada Eyüp hakkındaki bilgileri toplamaya çalışıyordu.

Ceylin ve Yekta ise Ömer’in gerçek kimliğini öğrenmek için bakımevine gitti ve Ömer’in aslında Yakup olduğunu öğrendiler.  Öldürülen gazeteciyi Ömer’in öldürdüğünü itiraf etti. 

Eyüp’ün Serdar’ın kardeşi olduğunun ortaya çıkmasıyla sürekli başını belaya sokan ekip uyarıldı. Diğer bir gelişme ise Yekta, Ceylin’in avukatı oldu. Evet yanlış duymadınız. Bu gözler Yekta’nın Ceylin’in avukatlığını da yaptığını gördü. Ömer’in şikayeti üzerine Ceylin’de küçük bir soruşturma geçirdi.

Parla’nın peşinde kabak çekirdeği var! Evet hem yatağında karşısına hem de okulda çıkması büyük panik yarattı. Eyüp, Parla’dan intikamını alacaktı. Bunun üstüne bir plan yaparak Eyüp’ü önce Parla’nın yanına sonra da Serdar’ın öldüğü binaya çektiler. Çınar Eyüp’ü bayıltırken kızlar da Eyüp’ün telefonundan her şeyi Ömer’in planladığını ortaya çıkaracak görüntüleri mahkemeye yetiştirmek için yola çıktı.

Mahkemede Ceylin, Ilgaz’ın imzasının kopyalandığını kanıtlarken hakim tutuksuz yargılanma kararı verdiği esnada içeri Parla ve Tuğçe girerek ellerindeki videoyu gösterdi. Ömer tam o esnada kaçmaya çalışırken Yekta ve Metin ona engel oldu.

Hakim Ilgaz’ın beraatine Ömer’in de tutuklanmasına karar verdi. Eren, Çınar’dan aldığı telefonla Eyüp’ü yakaladıkları binaya gittiği esnada Çınar’ı yerde baygın buldu. 

Peki Ömer sessiz sedasız içeri girecek bir karakter mi? Çınar’a ne olacak?

Yargı yeni bölümleriyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Aktris Dizisiyle Pınar Deniz’in Yeni İmajı!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…. ❤️

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi
  Yalnız Beni Sev – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi Yalnız Beni Sev Konusu ve Oyuncuları Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisi daha geliyor. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzi yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı. Yalnız Beni Sev dizisinin konusu ne? Yalnız Beni Sev dizisi oyuncuları kimler? Yalnız Beni Sev dizisi kaç bölüm? İşte Yalnız Beni Sev dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Yabani Konusu ve Oyuncuları
  Yabani Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Yabani Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yeni sezonda yeni dizi heyecanları yaşanmaya devam ediyor. Yabani bu sezon yayınlanacak diziler arasında yer alıyor. Konusu merak uyandırıcı. Yabani 12 Eylül Salı günü Fox Tv’de yayınlanacak. Yabani dizisinin konusu ne? Yabani dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Yabani dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kirli Sepeti Konusu ve Oyuncuları
  Kirli Sepeti Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Kirli Sepeti Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Kirli Sepeti bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Tanıtımıyla sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Kirli Sepeti’nin yayın tarihi henüz netleşmedi. Kirli Sepeti dizisinin konusu ne? Kirli Sepeti dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Kirli Sepeti dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Bambaşka Biri Konusu ve Oyuncuları
  Bambaşka Biri Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Bambaşka Biri Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Bambaşka Biri bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Uzun zamandır yayınlanması beklenen Bambaşka Biri 11 Eylül Pazartesi günü Fox Tv yayınlanacak. Bambaşka Biri dizisinin konusu ne? Bambaşka Biri dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Bambaşka Biri dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Dilek Taşı Konusu ve Oyuncuları
  Dilek Taşı Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Dilek Taşı Başlıyor! Merhaba dizi severler. Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Dilek Taşı bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Tanıtımıyla sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Dilek Taşı 7 Eylül Perşembe günü Kanal D yayınlanacak. Dilek Taşı dizisinin konusu ne? Dilek Taşı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Dilek Taşı dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın