Yaralı Kalbim Dizisinde Geet Bebeğini Kaybediyor!

Geet

Geet Bebeğini Nasıl Kaybedecek?

Yaralı Kalbim dizisinde yavaş yavaş her şey yoluna giriyorken, Geet ve Maan’ın da düğün hazırlıkları başlamıştır. Düğün gecesi bir hayli hararetli geçecek. Bir yandan Naintara bir yandan Brij,Geet’den intikam almak için gün sayıyor. Geet bu zamana kadar birçok tehlike atlattı. Yoksa bebeğini kaybetmesine bir başkası mı sebep oldu? Peki Geet bebeğini nasıl kaybedecek? Yaralı Kalbim özeti devam ediyor.

Öncelikle düğünden sonra olacakları söyleyecek olursak Arjun’un niyeti anlaşılıyor. Naintara’nın dolduruşuna gelen Arjun Maan’dan intikamını almak için Annie’yi kullanacak. Annie gerçekleri Arjun’a anlatmaya çalışsa da başarılı olamayacak. Ama Arjun bir yandan da Annie’ye aşık olacak. Annie de altta kalmayıp Arjun’un şirketine patron olacak ve birlikte çalışacaklar.

Düğünden sonra balayına giden çifti orada da kötü bir sürpriz bekliyor. Araba sürmek için ısrarcı davranan Geet kaza yapacak ve Maan ağır yaralanacak. Geet Maan’ı hayatını kurtarmak için Dev’den yardım isteyecek. Dev kanını verirken Geet ise bu durumu Maan ile paylaşamayacaktır. Maan gerçekleri öğrendiğinde ise yine bir kavga çıkacaktır.

Dev ise başına gelen olaylardan ötürü Khurana ailesinin evine yerleşir.Maan’ın bu durum hiç hoşuna gimese de katlanmak zorundadır. Tahminen 52.bölümde Maan bir iş seyahatine gidecek. Geet telefonla ona ulaşmaya çalışır. Maan telefonuna bakamaz Geet de Maan’a ulaşamayınca tedirgin olur. O sırada kavga çıkmıştır. Telefon yanlışlıkla açılınca Geet o sesleri duyunca Maan’ın başına bir şey geldiğini sanıp telaşlanır. Merdivenlerden hızlı hızlı inmeye başlar. Büyükanne yavaşlamasını söylese de Geet son iki basamağa gelince garip bir şekilde yere düşer. Büyükanne yanına koşup onu sakinleştirmeye çalışır.

Büyükanne ve Dev onu hastaneye kaldırır. Geet ameliyata alınır. Herkes çok tedirgindir. Bir yandan da Maan’a ulaşmaya çalışırlar. Maan’ın yanında Adi vardır. Telefonu Adi açar ve Maan’a verir. Maan Dev ile konuşmak istemese de Geet’in merdivenlerden düştüğünü öğrenince arabasına atlayıp hastaneye ulaşmaya çalışır.

Bu arada Annie de gözyaşları içinde hastaneye gelmiştir. Büyükannesi ve Dev abisine sarılır. Doktor ameliyattan çıktığında Geet’in iyi olduğu haberini verir. Herkes çok sevinip birbirine sarılır. Tam o anda Maan da gelir ve doktorun sözlerini duyar. Doktor bebeği kaybettiklerini söyler. Bu acı haberle aile bir kez daha yıkılır.

Maan Geet’in yanına yanına gider. Geet ise Maan’dan çocuğunu geri getirmesini ister.

Devamı artık gelecek bölümde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir