Yaralı Kalbim 9.Bölüm Özeti- 11 Şubat Perşembe

Maan, Geet’i Koruyacağına Söz Verdi!

Yaralı Kalbim 9.bölüm özetinde Geet hamile olduğunu öğrenmişti. Başına gelecekleri az çok tahmin etmeye başlamıştı. Bu yüzden tekrar Dev’e ulaşmaya çalışmıştır. Bunu da başarır. Geet’in telefonuna Dev’den buluşma isteği mesajı gelir. Geet buluşma yerine gitmek için Maan’ı kullanıp onunla gidecektir. Yaralı Kalbim 9.bölüm özeti devam ediyor.

Maan Geet’e resti çektikten sonra emlakçı adam gelir ve yine bir takım evrakların eksikliğinden bahseder. Maan Geet’e o kadar laf ettikten sonra nasıl tekrar yüzüne bakabilecektir?

Geet ise başı dönmeye ve midesi bulamaya başlamıştır. Oda yavaştan hamile olduğunu düşünmeye başlar. Geet’in bu hali Brij’in gözünden kaçmaz. Hemen ev ahalisini toplar ve eve hemşire getirtir. Kadın Geet’e hamile olduğunu söyler. Geet kadına yalvar yakar kimseye bir şey söylememesini ister. Neyse ki kadını ikna etmeyi başarır ve evdekiler de bu durumu çakmaz.

Diğer yandan Dev de karısına yağ yakmaya devam eder. Ama Nayintara Dev ile Geet’in arasında bir şeyler olup olmadığına dair şüphelerini yok edemez.

Geet ve Maan yolda karşılaşır. Maan çok gereksiz laflar söylemeye devam eder. Ertesi gün işleri halletmek için yola çıkacaklarını söyler.

Dev’in annesi yanına gelir ve abisini aramasını ister. Dev kıskançlık krizine girer ama yine de abisini arayacaktır. Dev cepten değil de ev telefonundan aramaya çalışır. Nayintara Geet ulaşamasın diye telefonun kablosunu çıkartmıştı. Dev kabloyu takar takmaz telefon çalar ve arayan Geet’tir. Dev alo dedikçe Geet’in sesi içine kaçar cevap vermez öylece bekler. Nayintara durumu sezer ve Dev’e çaktırmadan telefonu alır. Geet’in de tam o anda konuşası tutar. Hamile olduğunu söyler. Nayintara delirir. Dev’e sorduğunda inkar edip durur. Tabi Dev’in Geet’in hamile olduğundan haberi yoktur.

Nayintara, Geet’e Dev’in ağzından mesaj atar ve buluşmak istediğini söyler. Geet ertesi gün Maan ile gideceği yerin adresini verir.

Maan ve Geet yola çıkar. Yine Maan ve yine gereksiz tahammül edilemeyecek konuşmalar yapar. Geet ve Maan vardıklarında Geet onu anlatıp hemen De ile sözleştiği yere gider. Bu arada bir de eve Geet’e yeni görücüler gelmiştir ve Geet’i görmek istediklerini söylerler. Her şey tamam bir siz eksiktiniz! Brij Geet’ bakmaya gittiğinde onun odada olmadığını görür.

Geet ise buluşma yerine gittiğinde Nayintara’nın geldiğini görür. Nayintara ona her şeyi anlatır. Kocasının Dev olduğunu ve dolandırdıklarını anlatır. Üstüne Geet’ten çocuğunu da aldırmasını ister. Geet duydukları karşısında şoke olmuştur.

Nayintara evliliğinin devam edebilmesi için Geet’in çocuğundan kurtulmayı düşünüyordur. Onu kürtaj olmaya ikna etmeye çalışır. Geet Dev ile konuşmak istediğini söylese de Nayintara asla böyle bir şeye izin vermez. Nayintara Geet’i kolundan tutup götürecekken Maan da Geet’i aramaya çıkmıştır. Nayintara karşısında Maan’ı görünce şaşırır. Eli ayağına dolanır. Kağıtları Geet’e verip hemen oradan ayrılır.

Maan gelip Geet’i kaçmakla erkek arkadaşıyla buluşmak için kendisini kullanmakla suçlar. Ama Geet’i üzgün görünce senden kaçmış diye kıza baskı uygular. Geet duydukları karşısında zaten şaşkınken Maan’ı söylediklerini önemsemez bile. İmza işlerini de hallettikten sonra Geet kalkıp gider. Maan böyle gidemeyeceğini onu aldığı yere bırakması gerektiğini söyler. Geet yolda öylece yürürken araba çarpacakken Maan onu kurtarır. Geet onu rahat bırakması için bağırır.

Nayintara ise Geet’in ne yaptığını merak eder. O da en aranmaması gereken kişiyi arar. Brij’i arayıp Geet’in hastanede çocuk aldırdığından bahseder. Brij hemen evdekilere haber verir dedesinin isteğiyle Geet’i bulmaya gider. Brij, Geet’i bulup getirir. Geet hakkında karar verilir. Çocuk aldırılacaktır. Geet buna asla müsaade etmez. Annesi ve yengesi onu ikna etmeye çalışır. Ertesi gün konuşulanları Geet duyar. Brij, Geet’in yakasına yapışır. Ebe kadında bu çocuğu almayacağını söyler.

Geet’in babası kızının kaçmasına yardım eder. Brij, Geet’in kaçtığını görünce çılgına döner. Dedesi Brij’e Geet’i öldürme emrini verir. Brij de zaten dünden razı arkadaşlarını toplar ve Geet’i aramaya başlarlar. Maan’ın arabası yolda bozulur. Oda ormanda kendine kamp kurar.

Geet kaçarken yakalanır. Adamlar etrafını çevirip onu yaralar. Geet Brij’den onu bırakmasını istese de nafile. Brij’in durmaya hiç niyeti yoktur. Kılıcıyla tam vuracakken Maan gelip elini altına koyar. Maan adamlarla kavgaya tutuşur. Adamlar gittikten sonra Geet bir an gözlerini açıp pişman olur. Bundan sonra Geet’e bir zarar gelmeyeceğini söyler. Onu koruyup kollayacağına dair söz verir. Ayrıca Geet’e söylediği tüm sözlerden dolayı da pişman olmuştur.

Brij eve gidip Geet’i öldürdüğünü söyler. Evdekiler yıkılır. Geet’in babası Brij’in yakasına yapışır. Dedeyse Brij’in bir işler çevirdiğini anlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir