Yaralı Kalbim 8.Bölüm Özeti- 10 Şubat Çarşamba

Maan ve Geet Arasındaki Gerilim Tırmanıyor!

Yaralı Kalbim 8.bölüm özetinde imza krizi devam ediyor. İki tarafta ciddi anlamda rest çekiyor. Geet, Dev tarafından dolandırıldığını anlamıştı ama bunu hazmedemiyordu. Onların bu şekilde rahatça dolaşması kanına batıyordu. Bu yüzden polise gidip her şeyi anlatmak ister. Bunu ailesi ile de paylaşır. Ama ailenin böyle bir şeyi kabul etmesi ne mümkün! Geet odasında Dev’i cezalandırmayı düşünürken birden kapı çalar ve içeriye polisler girer. Yaralı Kalbim 8.bölüm özeti devam ediyor.

Aile üyeleri polisi karşısında görünce Geet’in polisi arayıp eve çağırdı zannedilir. Brij hemen Geet’i ortadan kaldırmaya çalışır. Onu odalardan birine kitleyip elini kolunu bağlar.

Aile polise Geet’in şikayetinin sebebini anlatmaya çalışırken kapıdan Maan girer ve neden o şikayetçi olsun ki der. Böylece Maan’ın şikayeti üzerine eve gelinmiş olduğu anlaşılır. Daarji polisi ikna eder ve yarın sabaha kadar belgelerin imzalanmış olacağı sözünü verip yollatır.

Geet ise bir cam parçasından yardım alarak iplerden kurtulur. Camdan polise seslenmeye çalışır başaramaz. Boynundaki şalı atıp dikkat çekmeye çalışır. Şal ise Maan’ı üzerine düşer. Maan şalın peşine düşer. Eve gizlice girip Geet’in kaldığı odayı bulur. Yine onu suçlamaya çalışır. İkili yine birbirine hakaret eder.

Evde aile üyeleri toplanmış başlarına gelenleri konuşurken Maan Geet’i kolundan tutmuş evin içinden çıkıyordur. Aile yine şok olmuş vaziyettedir. Brij yarın sabaha kadar belgen hazır olur deyip bir şekilde yollar. Evdekiler Geet’in başına açtıkları işleri konuşurken Geet’in tekrar evlendirilmesini uygun görür. Yoksa onunla başa çıkamayacaklarını düşünüyorlardır.

Ertesi sabah Brij Maan’ın yanına gider. Maan belgelerin imzalanmamış olduğunu görür. Brij’in ise bir teklifi vardır. Geet ile evlenmesi karşılığında araziyi iki katı şeklinde vereceklerini söyler. Maan cevabını gelip evlerinde vereceğini söyler.

Maan tüm mahalleyi toplamış ve bu aileyi dalga konusu yapmaya itibarlarını düşürmeye çalışır. Geet’i arazi karşılığında takas etmeye çalıştıklarını anlatır. Herkes Brij’i suçlar. O kadar laftan sonra Geet dayanamayıp kağıtları imzalar. Böylece Dev’e ulaşma şansı da azalır. Geet’in kağıtları imzalamamasının sebebi Dev’in adresini bulmaya çalışmaktı.

Maan ise evinde sürekli Geet’i düşündüğü için kendine kızmaya başlar. Kafayı yediğini düşünür. Geet gizlice Maan’ın evine gelir. Büyük bir risk alarak geldiğini belirtir. Ama Maan taş kafalı olduğu için yine ters cevaplar verir Geet’in sorularına cevap vermez. Geet sinirlenerek oradan ayrılır. Ertesi sabah emlakçı adam tekrar gelir ve evraklar da bir sorun olduğunu ve Geet’e işlerinin düştüğünü belirtir. Bakalım Maan Geet’in karşısına çıkabilecek mi? Belki de Geet’in sorularına cevap verme karşılığında tükürdüğünü yalayacak mıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir