Yaralı Kalbim 7.Bölüm Özeti- 9 Şubat Salı

Geet, Dolandırıldığını Sonunda Anladı!

Yaralı Kalbim 7.bölüm özetinde Geet ailesinin karşısına geçmiş ve Dev ile ilgili her şeyi unutacağını yalnızca okula geri dönmek istediğini söylemişti. Tabi ki Geet’in Dev’i kısa sürede unutması beklenemezdi. Çünkü olaylara hala inanmıyordu. Bu yüzden okula gider gibi yapıp Dev’e bir şekilde ulaşmaya çalışacaktır. Kuzeni Roji Geet’in durumunu sezer. Ama ona karşı gelmez aksine destekler. Bu arada Geet’in okula gittiğini duyan Brij ise ortalığı kasıp kavurur. Onu sakinleştiren yine dedesi olur. Ama Brij sokaklara düşmüş Geet’i aramaya başlamıştır. Yaralı Kalbim 7.bölüm özeti devam ediyor.

Geet ve Roji, Dev’in kaldığı pansiyonu bulmuş bir şekilde telefon numarasına ulaşmıştır. Hemen telefon kulübesine giderler. Geet heyecanlı şekilde numaraları tuşlar. Dev ve ailesi ise Kanada da havuzlu villalı evlerinde keyiflerini sürüyorlardır. Telefonu açan Nayintara olur. Geet’in sesini duyunca irkilir hemen telefonu geri kapatır. Geet telefonun geri kapanmasına şaşırmıştır. Ama buna daha fazla kafa yoracak hali yoktur. Çünkü Brij arabasıyla görünmüş suratı da sirke satıyordur. Geet hemen Roji’yi gönderir. Onun bu işten zarar görmesini istemez. Ama kendisi de iki dakika yerinde durmaz gidip Brij’in arabasının önüne atlamanın ne lüzumu var.

Brij hemen Geet’in peşine düşer, Geet ise kaçmaya başlar. Geet ise hemen bir cipin içine saklanır. Saklandığı cipse Maan’ın cipidir. Maan yolda giderken birden Geet’i görünce neye uğradığını şaşırır. Adeta burnundan kıl aldırmaz arabayı durduramam senin isteğinle der ve gideceği yere kadar kızı da peşinde sürükler. Geet ise geldiği yere şaşırır. Çünkü kendi tarlasına gelmiştir. Maan burasının kendi tarlası olduğunu iddia eder. İkili ayaküstü yine atışır. Geet daha sonra belgeleri de görünce Dev tarafından dolandırıldığını anlar. Daha fazla olanlara dayanamayıp bayılır. Maan’ın Geet’i ayıltmaya çalışması bile bile çok sinirlidir.

Geet kış uykusuna yatar gibi bayıldığı için Maan onu evine kadar götürmeye karar verir. Ama Geet’i kucaklayıp herkesin içinde eve götürmeye kalkınca büyük bir dedikodu malzemesi ortaya çıkar. Halk durmuş onları izliyordur. Evin içinden çıkan aile üyeleri de gördüğü manzaranın şokunu atlatamaz. Bu arada Geet hala baygındır. Olayların üstüne kızı kayıp olan kadın da gelir ve bağırmaya başlar. Geet’in de evli olduğunu ailesinin kocasını öldürdüğünü söyler. Geet’in evlendiğinin duyulması Brij’in sabrını taşırır. Kadını kovup Maan’ın yakasına yapışır. Maan da neye uğradığını şaşırır. Neyse ki Geet uyanır ve hemen iner. Eve girdiğinde ise cezalandırılır. Kızgın köz eline konur. Geet gerçeklerle yüzleştiği için onun acısı daha ağır baskın gelir. Közün acısını dahi hissetmez. Sonunda Dev tarafından dolandırıldığını kabullenmiştir.

Maan ise tapusunda ki eksik belgelere kafayı yemiş tekrar Geet’in evine gelip imza isteyecektir. Direk Geet ile konuşmak istediğini söyleyince Brij ortalığa öyle bir dalar ki ne münasebet der gibi. Ama Maan da baskındır. Brij zaten Geet üzerindeki baskısını uygulayamıyorken bu ikilinin yan yana gelmesi ou daha da sinirlendirir.

Maan ile Geet arasında imza krizi yaşanır. Geet derdini anlatamaz Maan da peşin hükümlüdür. Geet dik durur ve asla imzalamam der. Maan lafı uzatınca Geet kağıtları yırtıp Maan’ın üzerine atar.

Bakalım imza krizi nasıl sonlanacak? Geet ve Dev meselesi tamamen kapandı mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir