Yaralı Kalbim 5.Bölüm Özeti- 7 Şubat Pazar

Dev ve Ailesi, Geet’i Bir Başına Bırakıp Kaçtılar!

Yaralı Kalbim 5.bölüm özetinde düğün gerçekleştikten sonra Dev ve Geet yolda giderken kaza yapmıştı. Dev kalacak yer bulduktan sonra Geet ile birlikte oraya gitmiştir. Nayintara ise evde sinirden deliye dönmüştür. Dev telefonlarına cevap vermiyor ve ondan hiçbir haber alamıyordur. Dev’in Geet ile yalnız kalması onu iyiden iyiye bunaltır ve onları aramaya koyulur. Yaralı Kalbim 5.bölüm özeti devam ediyor.

Nayintara Dev’i bulmuştur. Dev sinirlenerek Nayintara’nın yanına gelir. Ona neden geldiğini sorarken Nayintara’da Dev’in yakasına yapışmıştır. Dev sorgu suale dayanamaz ve Nayintara’ya tokat atar. Nayintara neye uğradığını şaşırmıştır. Dev suçluyken birden suçlu kendisi olmuştur. Dev planının bozulmasından korkmuştur.

Geet ise oda da uyanmış Dev’i göremeyince endişelenmeye başlamıştır. Dev’i aramaya dışarı çıkar. Bulamadıkça daha da çok korkmaya başlar. Geet, Dev’i ararken Maan ile çarpışır. Maan, Geet hakkında yine ileri geri konuşur.

Geet, Maan’ın yanından ayrıldıktan sonra gözyaşları içinde Dev’i arar. Dev, Geet’i görür ve yanına gider. Geet korkudan Dev’e sıkı sıkı sarılır.

Ertesi sabah havaalanında buluşulur. Herkes rol yapmaya devam eder. Nayintara’nın gözü ise Geet’in üstündedir. Dev ile aralarında neler geçtiğini sezmeye çalışır.

Dev’in annesi ise vicdan azabından hiç konuşamaz. Sürekli ağlayıp bir gün cezalandırılacaklarını düşünür.

Bu arada Geet’i çantası ve mücevherleri de bagaja verilir. Yanında hiçbir özel eşyası kalmamıştır. Uçak saatine kadar kahve içmeye giderler. Geet’in kahvesine ilaç katıp ortadan toz olacaklardır. Geet kahvesini yudumlayınca herkes rahat bir nefes alır. Dev Geet’in kahvesini üstüne döker ve temizlemesi için gönderir. O sırada herkes oradan kaçar. Geet gözyaşları içinde havaalanının içinde Dev’i arar. En son olaya polis müdahale eder. Anons ettirir ve ismi araştırırlar. Uçak da öyle biri olmadığına karar verirler.

Geet ilacın etkisiyle ağlayarak bayılır. Geet ve Nayintara ise uzaktan gülümseyerek bakarlar.

Geet’in bu tavrı polisi endişelendirmiş ve sorguya çekilmesine sebep olmuştur. Sonunda Geet’in dolandırıldığı polis tarafından anlaşılmıştır. Geet’e ailesini araması söylenir. Babası koşarak karakola gelir. Kızına tam sarılacakken Daarji araya girer ve uçağı nasıl kaçırdığının hesabını sorar. Geet ise bir suçunun olmadığını onu bırakıp gittiklerini söyler.

Bu arada Maan da elinde fotoğraf bir kızı arıyordur. Ayrıca yanındaki adam ona arsa satın alabileceğinden bahseder. Bakalım Maan, Geet ile tekrar nasıl karşılaşacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir