Yaralı Kalbim 43.Bölüm Özeti – 19 Mart Cuma

Naintara Komada! Brij Tekrar Hapiste!

Yaralı Kalbim 43.bölüm özetinde düğün hazırlıkları tam gaz ilerliyordur. Birden Naintara çıkagelir. Arjun biraz ablasının gelişine bozulur. Ablası ise Arjun’un Annie ile yakınlaşmasını başarılı bir hareket olarak tanımlanır. Arjun ablasının böyle düşünüyor olmasına kızar. Bu işe Annie’yi bulaştırmayacağını söyler. Bu duruma Naintara bozulur. Kardeşinden de fayda çıkmayacağını anlayınca bu işi kendisi halledeceğini söyler. Yaralı Kalbim 43.bölüm özeti devam ediyor.

Geet ve Maan’ın meşhur zerdçal törenleri yapılıyordur. Törene yüzü peçeli olarak Naintara gelir. Bu aile senden önce benimdi diyerek içerlenir. Dışarı çıktığında ise Naintara’nın elinde bir silah görüyoruz. Hemen Geet’i arar ve onu tehdit etmeye başlar. Geet’in gözünü korkutur. Geet dışarı çıkıp Maan’ı aramaya başlar. Bir nevi Naintara’nın oltasına gelir.

Adi ise Naintara’nın Delhi’ye geldiği haberini alır ve bu konuyla ilgili Maan’ı bilgilendirir. Maan ise neden daha önce haber verilmediği için esip gürler. Geet’i de aradıklarında ulaşamayınca panik hali başlar.

Arjun da ablasının yaptıklarından habersiz Annie’nin yanına gider. Bir önceki gün Annie’nin aşkını reddeden Arjun şimdi ise Annie ile yeni bir başlangıç yapmak istediğini söyleyip ona yüzük takar.

Yaralı Kalbim 43.Bölüm Özeti – Naintara Kendi Sonunu Hazırladı!

Yaralı Kalbim 43.Bölüm Özeti – Naintara Kendi Sonunu Hazırladı!

Naintara silahını çıkarıp Geet’e yöneltir. Geet Naintara’yı görmez. Maan diye bağıra bağıra etrafta onu arar. Terasa çıktıklarında Naintara gelir. Geet’e hayatını mahvettiğini söyler. Geet’in de sabrı taşar. Naintara’nın sürekli ona aynı cümleyle gelmesi canını sıkmıştır. Kim kimin canını yaktı düşün istersen der. Ama yok Naintara kafasında sadece kendisini haklı görür. Onun haricinde herkes yanlış yapmıştır. Naintara ateş ettiği esnada Maan gelip Naintara’yı iter ve Geet’i kurtarır. Naintara da o itilmeye nasıl oluyorsa terasın korkuluklarına asılı kalır. Maan ve Geet onu kurtarmaya çalışır. Fakat Naintara’nın eli kayıp terastan aşağı iner. İşte tamda bu sahneyi Arjun görür. Maan’a düşman olmak konusunda kafası karışık olan Arjun için bu iyi bir fırsat olur.

Naintara hastaneye kaldırıldığında komalık olur. Arjun ablasına intikam yeminleri eder. Arjun da işte burada Maan’dan intikam almak için kardeşi Annie’nin canını yakacak. Bu durumda Arjun’un ablası Naintara’dan hiçbir farkı kalmayacak.

Düğün için kızlar kuafördedir. Yalnız işlerini erken bitirmeleri gerekiyordur. Çünkü şehirde siyasi bir program vardır yollar kapanacaktır. Annie’nin aklı Arjun’da olduğu için hastaneye gider. Pinky ve Tasha’da Geet’i Annie’ye emanet edip giderler. Böylece Geet kuaförde tek başına kalmıştır. Herkes ayrı bir telden çalar. Geet’i yine düğüne geç kalma korkusu salar. Annie bu düğün arifesinde Arjun’a çok kapılıyor ve sorumluluklarını yerine getirmiyor.

Geet Düğüne Atla Geliyor!

Maan Geet’i almak için at bulur Geet’i atla eve getirir. Böylece düğün sorunsuz devam eder. Yalnız Maan Geet’den her an haberdar olmak için bluetooth kulaklık takar. Arjun ise Annie’nin düğüne gitmemesi için tüm acıtasyonları üzerinde dener.

Brij Düğünü Mahvedemeyeceksin!

Düğün seromonileri gerçekleştirilirken Geet odasında yalnız beklemektedir. Odaya Brij dalar. Geet onu karşısında görünce adeta göz bebeği yerinden çıkacak gibi olur. Naintara’nın yaşadığı kafanın aynısını Brij de yaşar. Geet’i ailesine karşı gelmekle onu evini terk etmekle suçlar. Ulan terk etmese kızı öldürecektiniz!

Geet seslense de kimseye sesini duyuramaz. Brij boğazına yapışır. Geet Brij’in kafasına vurup ittirince yerdeki kulaklığı alıp çığlık atar. Maan sesi duyup Geet diye seslenir. Geet’in başının belada olduğunu anlar.

Maan gelip Geet’i kurtarır. Brij ise herkesin içinde Geet”i başına gelenleri anlatıp aklı sıra rezil edeceğini düşünür. Geet de buradaki herkesin her şeyde haberi var deyince Brij bir hayli şaşırır. Brij iyice öfkelenir. Hırsından kudurur. Geet de onu sözleriyle ezince diyecek hiçbir lafı kalmaz. Bu yaşananlardan sonra Geet baygınlık geçirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.