Yaralı Kalbim 42.Bölüm Özeti – 18 Mart Perşembe

Maan Brij’i Gördü! Naintara Geri Döndü…

Yaralı Kalbim 42.bölüm özetinde düğün törenleri yavaş yavaş başlıyordur. Geet ve Maan’ın heyecanının yanı sıra ofistekiler ve evdekilerin de çeşitli oyunlarıyla renkli anlara şahit olacaksınız! Arjun ve Annie yakınlaşması da devam ediyor. Tam olarak Arjun’un planını bilemiyoruz ama Naintara’nın oyununa geldiği kesin. Düğün günü yaklaştıkça dizinin kötüleri de kendini göstermeye başlıyor. Maan Brij’i fark ediyor ve bu bölüm Naintara’yı tekrar göreceğiz. Yaralı Kalbim 42.bölüm özeti devam ediyor.

Annie, Geet için kıyafetler seçiyordur. Düğün töreni için küçük sürprizlerde planladıklarını öğreniyoruz. Erkekler ise Maan’ı ikna etmeye çalışıyorlar. Gecenin sonunda Geet için dans sürprizi isterler Maan’da bunu kabul eder.

Bu arada ev çok güzel süslenmiştir. Eğlence ve mutluluk tam gaz devam ediyor. Yalnız Geet Maan’ın bir derdi olduğunu anlıyor ama Maan söylemiyor. Maan hem Geet’in güvenliğini kafaya takmış hem de son yaşanan hastane olayından sonra Maan, Geet’in yaşaması için bebek ile ilgili verdiği karardan dolayı vicdani yönden yaralanmıştır.

Yaralı Kalbim 42.Bölüm Özeti – Geet ve Maan’ı Oynayacaklar!

Ofistekilerin tarafa dönersek onlarda akşam için bir piyes düzenler. Bu piyeste Geet ve Maan ayrıca yaşadıkları olaylar canlandırılacaktır. Annie Geet rolünü kapar. Erkekler ise Maan rolü için epey tereddütlüdür. Çünkü hem Maan’ı canlandırıyor olmak ağır yük gibi geliyor hem de Annie ile partner olmaya çekiniyorlardır. Maan’ı canlandıracak isim Arjun olur. Annie karşısında Arjun’u görünce Annie rolünü Sasha’ya verir. Arjun ve Annie provalarda bu rolü kendilerini çok kaptırmışlardır.

Eğlence başlamıştır. Büyükanne sevinçli bir şekilde he Maan’a hem de Geet’e sarılır. Onlara mutluluklar diler. Oyun ilk olarak Geet’in şalının Maan’ın yüzünü kapatmasıyla başlar. Geet bu anları gülümseyerek izler. Maan’ı ise yine mutlu edemiyoruz, yüzünden düşen bin parça. Daha sonra bu ilişkinin sembollerinden olan güller gösterilir. Geet yine bu anları izlerken mutlu olur. Ayrıca role giren Arjun ve Annie’e uyarmakta Adi’ye kalmıştır. Gösteri bitip danslar başladığında ise Maan çekip gider. Geet yine üzülür ve Maan’ın yanına gitmeye çalışır. Annie ise dans etmek için Arjun’a yaklaştığında Arjun bu dansı Tasha ile yapmaya başlar.

Yaralı Kalbim 42.Bölüm – Maan’ın Vicdanı Rahat Değil !

Geet, Maan’ın yanına gittiğinde onunla konuşmayı dener. Maan’ın gözlerinden yaşlar süzülür. Maan hastanede yapak zorunda olduğu seçimi Geet’e anlatır. Çok bencilce davrandığını itiraf ederek özür diler. Geet ise onu sakinleştirip iyi hissetmesini sağlar.

Annie yanına yaklaşan Arjun’a da dengesiz tavrını ve taş kalpli olmadığını söyleyerek yanından ayrılır. Maan Geet ile konuştuktan sonra durumunu toparlar ve piste çıkıp dans etmeye başlar. Daha sonra Geet’i de yanına çekerek eğlenceli anlar ortaya çıkar.

Ertesi gün bu geceye ait fotoğraflar çıkmış ve ev halkı bu fotoğrafları inceliyordur. Kızlar Maan’a taş atınca Maan da fotoğraflarda Geet’in kilosu ile ilgili şakalar yapar. Geet de altta kalmaz ve cevabını yapıştırır. Herkesin böyle eğleniyor olması büyükanneyi güldürür.

Yaralı Kalbim 42.bölüm Özeti Devam Ediyor – Maan Brij’in Geldiğini Anladı!

Yine bu gecede erkekler kendi aralarında eğlenecektir. Maan evde Rambir denilen Brij’i fark eder. Brij’in arkası dönüktür. Maan duraksayıp bakar ve gider. Kim olduğunu ise gece Geet ile konuşurken birden farkına varacaktır. Geet ailesinden bahsederken Maan’ın gözünün önüne birden Brij’in görüntüsü gelir. Evde gördüğü adamla arkadan ona çok benzediğini fark eder. Geet’i oradakilere emanet edip eve gidip evin her tarafına bakacaktır.

Maan eve gittiğinde ise Annie Arjun ile birliktedir. Annie Arjun’a onu sevdiğini söyler ve bir cevap bekler. Arjun cevabını veremeden Maan gelir ve Arjun’u Brij konusunda suçlamaya başlar. Annie ve Arjun Geet’in abisi tarafından neden öldürülmeye çalışıldığını sorup şoke olurlar. Arjun’un da kafası karışmıştır. Maan Arjun’un yakasına yapışır. Çünkü yemekler için onu işe alan Arjun’dur. rjun bir bilgisi olmadığını söylese de Maan’ı inandıramaz. O sırada Geet gelir ve herkes susmak zorunda kalır. Arjun ile bu son olaydan sonra ikisinin bir araya gelmesinin pek mümkün olmadığını söyleyerek ret cevabı verir.

Ertesi gün Maan Arjun’dan özür diler. Bu durumu onun bilemeyeceğini düşünmüştür. Arjun bahçede oturan Annie’nin yanına gider ve onunla konuşmaya çalışır. O sırada görmeye hasret kaldığımız Naintara belirir. Naintara kardeşinin işleri ilerlettiğini sanıp sevinir. Şimdi hesap sorma vakti bende deyip gelin güvey olmaya başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir