Yaralı Kalbim 41.Bölüm Özeti – 17 Mart Çarşamba

Brij’den Tehlikeli Hamle! Maan Bir Seçim Yapmak Zorunda Geet mi Bebek mi?

Yaralı Kalbim 41.bölüm özetinde Brij Khurana evine düğünde yemekleri ayarlayacak kişi olarak gelmişti. Gelir gelmez de Geet’in peşine düşen Brij, Geet’in ardında bir gölge gibi takip eder. Elektrikler gittiğinde Geet çok korkar ve oda da bir yabancı oldğunu hisseder. O anda Maan gelir ve odadan hızlıca çıkan bir gölge fark eder. Geet’e bir şey söylemese de o da şüphelenmeye başlayarak eve güvenlik kameraları taktırmaya başlar. Yaralı Kalbim 41.bölüm özeti devam ediyor.

Brij eve kamera takıldığının farkına varır. Ama bu psikopatı durduracak bir şey yoktur. Hemen harita çıkarır ve nerede kamera var nerede yok onun hesabını yapmaya başlar. O hesap yaparken Arjun arar ve ofisteki kutlamalar için görevli olarak çağırır. Brij resmen evde ve ofiste içlerine sızmıştır kimsenin ruhunu duymuyordur.

Ofiste Tasha tatlı dağıtıyordur. Tasha da kafayı Arjun’a takmıştır ve onunla bir tatile çıkacağı için mutludur Onun için tatlı dağıttığını gören Annie kıskanmaya başlar. Kıskanıldığının farkına varan Arjun bunu Annie’ye itiraf ettirmeye çalışır. Annie de gitmesini istemediğini söyler. Daha sonra Arjun’un yine Tasha ile konuşması onu mutsuz eder.

Arjun bir telefon konuşması gerçekleştirir. Telefonun ucunda ise Naintara vardır. Arjun planlarının yolunda gittiğini haber verir. Ama bu ailenin de bir yandan iyi insanlar olduğunu düşündüğünü söyler. Özellikle Geet bahsedildiği gibi birisi değildir. Maan merdivenlerden inerken Arjun’un Naintara ile konuştuğunu duymuştur. Arjun fark edildiğini anlayınca Naintara ile konuştuğunu itiraf eder. Maan da ikinizde benim umurumda değilsiniz deyip konuşmayı sonlandırır. Ama aklında da soru işaretleri vardır.

Yaralı Kalbim 41.Bölüm Özeti

Yaralı Kalbim 41.Bölüm Özeti – Annie, Arjun’un Naintara’nın Kardeşi Olduğunu Öğrenir!

Annie Arjun konusunda düşüncelere dalar. Özellikle abisinin neden Arjun’dan hoşlanmadığını ve ona güvenmediğini sorar. Geet Annie’ye Arjun’un Naintara’nın kardeşi olduğunu söyler. Annie afallar. Bu zamana kadar neden bu bilgi ondan saklanmıştır haklı. Geet Arjun’un Naintara kadar kötü bir insan olmadığının altını çizer. Ama bunu kim bilebilir ki Geet!

Maan Arjun’dan şüphelendiği için telefon konuşması yaparak Geet’i tek başına bir yere yollamak istediğini söyler. Tabi Maan konuşuyormuş gibi yapar. Eğer Arjun Geet’in gideceği yere giderse o gece odaya gizlice gireninde Arjun olduğunu anlayacaktır. Ama Maan’ın duyan bir kişi daha vardır o da Brij. Bu bilgi Arjundan çok Brij’i ilgilendirir. Geet’in tek başına bir yere gidecek olması onun için bir fırsattır.

Maan denilen yere gider ve beklemeye koyulur. İlk gelen Arjun olur. Maan Arjun’u enselemeye giderken Brij de gelir. Brij Maan’ı görünce geri adam atar. Maan Arjun’un peşinden ilerlemeye başlar. Arjun da iş için biriyle görüşünce Maan boşuna takip ettiğini anlayıp eve döner.

Evdeyse Brij tehlikeli oyunlarını Geet üzerinden oynamaya devam eder. Mutfaktaki elektrik akımıyla oynar. Neyse ki Geet’in mide bulanmaları onu kurtarır. Brij planları sekteye uğrayınca daha da hırslanmaktadır.

Annie ise Arjun’un Naintara’nın kardeşi olduğunu öğrenince tavır alır ve ona güvenmediğini söyler. Bu sefer Annie Arjun’a açık kapı bırakmaz ve beklemediği bir dilden konuşur.

Yaralı Kalbim 42.Bölüm Özeti – Geet mi Bebek mi?

Evde de Geet’in banyoya girdiğini gören Brij onu banyoya kilitler. Geet’in üstüne kapıyı kilitledikten sonra içerinin ısısını 75 dereceye çıkartır ve her yer bi anda buhar olmaya başlar. Geet kapılara vursa da sesini duyuramaz. En sonda baygınlık geçirir. Maan gelip Geet’i banyoda yerde yatar halde görür. Önce kapıyı kırar ve sonra onu kucaklayıp dışarı çıkarır. Geet hiçbir şekilde gözlerini açmıyordur. Maan çok endişelenir. Büyükanne de gelir ve oda aynı şekilde Geet’in yanı başında durur. Ambulans gelir ve Geet hastaneye kaldırılır. Brij emeline ulaştığını düşünüp sevinir.

Hastanede ise üzücü gelişmeler yaşanır. Doktor sürekli Geet’in durumunun ağır olduğunu ve bebekle Geet arasında bir seçim yapmalarını ister. Maan’ın ağzından Geet çıkar. Ama Geet’in bebeği için verdiği mücadeleleri düşününce Geet’in onu asla affetmeyeceğini düşünür. Doktor Maan’a ecel terlerini döktürdükten sonra ikisinin durumunun da iyi olduğunu haber verir. Yüzler gülüyordur. Böylece Maan evdeki güvenlik işlerini had safhada tutar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.