Yaralı Kalbim 40.Bölüm Özeti – 16 Mart Salı

Geet’e Kötü Haber! Brij Döndü…

Yaralı Kalbim 40.bölüm özetinde bir dargın bir barışık çiftimizde düğün hazırlıklarında son aşamaya geliniyor. Geet, Maan’a seni seviyorum dedirtmeye çalışıyor. Kendisi söylemiştir şimdi de aynı sözcükleri Maan’ın ağzından duymak ister. Her şeyin üstüne Brij hapisten çıkmış hesap sormak için Geet’in peşine düşmüştür. Yaralı Kalbim 40.bölüm özeti devam ediyor.

Ofiste yılbaşı kutlamaları vardır. Geet bu kutlamaları kendi lehine çevirmek ister. Herkesi başına toplayıp oyun oynayacaklarını söyler. Tabi Geet’in hedefinde bu oyunda Maan’a duymak istediği o bir çift sözü söyletmeye çalışır. Maan durumu fark edince ancak kar yağdığında söylerim der ki bu Delhi için imkansızdır.

Arjun’da henüz ne yapmaya çalışıyor anlaşılmış değil. Planı ne sanırım bunu düğün günü göreceğiz. Düğün günü olay çıkartmak için herkes sırada bekliyor gibi duruyor. Arjun, Annie’nin odasına gitmiş orayı süslemiştir. Annie’nin haberi olmadan arkasından süsler yağdırır. Arjun Annie’yi etkilemeye çalışıyor. Maan da Annie’nin odasına geliyordur. Annie, Arjun’u kovmaya çalışsa da odayı terk etmez. Annie’den söz ister.

Maan, büyükanne ve Annie düğün için seçimler yapıyorlardır. Annie’nin telefonu çalar arayan Arjun’dur. Annie abisinin yanında pek konuşamaz. Arjun onu dışarıya çağırır. Annie bir bahane uydurup dışarı çıkar.

Yaralı Kalbim 40.Bölüm – Maan’dan Sevgi Sözcükleri ❤

Yaralı Kalbim 40.Bölüm – Maan’dan Sevgi Sözcükleri ❤

Geet ise yine sinirlenmiş Maan’ın tavırlarına kızar. Geet söylenirken dışarda birden kar yağmaya başlar. Geet mutluluktan havalara uçar. Maan’ın karşısına geçmiş dans ediyordur. Maan tabi bu duruma anlam veremez. Geet imkansız bir şey oldu deyip hemen Maan’a göstermek ister. Dışarı çıktıklarında Maan Geet’e onu sevdiğini söyler. Ama daha sonra Geet üşümediğini fark eder. Aslında kar yağmıyordur. Onlar sadece yapay kardır.

Arjun, Annie’ye bir sürprizinin olduğunu söyler ve gözlerini bağlar. Annie’ye binanın tepesine çıkarıp kenarına kadar getirir. Onu itecekmiş gibi bir hava verir. Dediğimiz gibi Arjun’un amacı ne tam olarak anlayamadık. Arjun daha sonra Annie’yi ters döndürüp gözlerini açar. Karşıda havuz ve güllerle kaplı romantik bir yemek masası vardır. Arjun iyi bir organizatör olduğundan bahseder.

Brij’de Artık Hapishaneden Çıkıyordur. İlk Hedefi ise Geet’den İntikamını Almak.

Yaralı Kalbim 40.Bölüm Özeti- Brij Hapishaneden Çıktı!

Ertesi sabah Maan yine yemek masasında Geet’in ellerini tutar. Tek elle yemeye çalışan Geet yine zor durumdadır. Maan’dan kurtulamayacağını anlayan Geet yemek masasında Maan’ı afişe eder. Büyükanne ve Annie gülmeye başlar Maan söylenenlerden sonra çok utanmıştır hemen Geet’e tavır alır.Maan ve Geet toplantıya giderken kırmızı ışıkta durduklarında yanlarında da Brij vardır. Brij Geet’e çok yaklaşmıştır.

Arjun ve Annie yemek seçimlerine devam ediyor. Arjun bir yemeği çok beğenir ve onu yapan kişiyle konuşmak ister. Rambir adındaki bu şef bildiğimiz Brij’dir. Brij Arjun’la konuşurken ellerini sıkar. Genel olarak gergin bir adam olan Brij’e ise Annie masum masum gülümsüyordur. Brij Rambir adındaki şefi de etkisiz hale getirmiştir.

Brij Arjun tarafından kabul edildikten sonra Khurana ailesiin evine gelir hatta yerleşir. Düğünden önce neden bu adam gelip eve yerleşiyor hayret doğrusu. Büyükannenin de onayını alan Brij odasına doğru giderken Geet’i görür. Brij o anda gitmek zorunda kalır.

Geet ise Arjun konusunda Maan’ın huzursuzluğunu fark eder. Maan’ın hislerine güvenen Geet Annie ile konuşmayı dener. Annie’den Arjun iyi bir insan cevabı gelir. Geet salıncakta oturmuş Annie ile olan konuşmalarını düşünüyordur. O sırada Brij yine onu görür ve ona doğru yaklaşmaya başlar. Geet yanına kadar sokula bu adamı fark etmez. Evdeki görevli abimiz Rambir diye seslenince ikisi de kafasını çevir. Yani Geet o anda bile fark etmez. Bakalım gelecek bölüm Brij ne kadar ileri gidecek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir