Yaralı Kalbim 4.Bölüm Özeti- 6 Şubat Cumartesi

Dev ve Geet Sahte Törenle EVLENDİLER!

Yaralı Kalbim dizisi 4.bölüm özetinde artık düğün hazırlıkları başlamıştır. Geet gönlünü iyiden iyiye Dev’e kaptırmıştır. Gerçekten onun iyi birisi olduğuna inanmıştır. Geet’e kına yakılırken eğlenceli anlar dikkat çekiyor. Dev uzaktan hep Geet’i izliyordur. Yaralı Kalbim 4.bölüm özeti devam ediyor.

Geet’in babası bir takım konuşmalara kulak misafiri olur. Dev’in kardeşi annesine uçak biletlerinin alındığını ve ertesi gün bu şehirden gideceklerini konuşuyordur. Baba kulaklarına inanamaz. Geet’e evlenince ne olacaktır nerede kalacaktır? Bu konular konuşulmamıştır. Geet için pasaport işlemlerine de başlanmamıştır.

Tüm aile tekrardan toplanmıştır. Brij’in yine sinirleri zıplamıştır. Koşup Dev’in yakasına yapışır. Brij her zaman olay olsa da atlasam gibi beklemektedir. Dev bir kılıf uydurur ve hemen aileyi ikna etmeyi başarır.

Dev ve ailesi tam olarak ne işler karıştırıyor bunu ilerleyen bölümlerde öğreneceğiz. Ama bildiğimiz bir şey var ki Dev zaten evli… Hem de Nayintara ile. Geet ve Dev’i birbirlerine attıkları bakışlarda Nayintara’nın hali bu.

Geet’in vize işlemlerinin hızlanması için Nayintara ilgileneceğini söyler. Bu yüzden Geet’e boş kağıda imza attırır.

Dev’in annesi ise ikide bir vicdan azabı çekip durur. Nayintara onu ikna edip durur. Düğün günü gelir. Dev ve ailesi sahte peder getirtmiştir. Böylece yapılan törende sate bir tören olacaktır. Dev ve Geet gerçekte evlenmemiş sayılacak. O sırada Maan’ın da geldiğini görüyoruz ama bir karşılaşma gerçekleşmiyor.

Geet ve Dev’in nikahı kıyıldıktan sonra Geet ailesiyle gözyaşları içerisinde vedalaşır. Dede Geet’in tapu belgelerini de Dev’e uzatır. Sanıyoruz ki asıl istedikleri de bu tapu belgeleriydi.

Geet ve Dev yolda kaza yapar. Dev sinirlenip şoföre bağırır. Geet Dev’i ilk kez bu denli asabi görünce şaşırır. Dev kendini toparlar ve kalabilecekleri yer sorar.

Nayintara ise Dev’i arıyor ama Dev telefonuna cevap vermiyordur. Nayitara bu duruma çok sinirlenir. Bakalım Geet’in terk edilişi nasıl olacak? Brij , Geet’in başına çorap öreceğe benziyor siz neler düşünüyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir